Back    Home

Lestvice *
2017/2018, dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 17:55:21

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:10,27

568

20.01.2018

Kranj

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:12,77

512

02.12.2017

Maribor

3.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:13,69

493

07.04.2018

Celje

4.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:14,22

482

04.02.2018

Maribor

5.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:14,52

476

02.12.2017

Maribor

6.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:17,37

426

04.02.2018

Maribor

7.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:17,82

418

20.01.2018

Kranj

8.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:17,87

418

04.02.2018

Maribor

9.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:18,30

411

20.01.2018

Kranj

10.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:18,79

403

04.02.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:19,26

396

20.01.2018

Kranj

12.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:19,46

393

04.02.2018

Maribor

13.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:19,56

391

20.01.2018

Kranj

14.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:19,83

387

04.02.2018

Maribor

15.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

1:20,04

384

04.02.2018

Maribor

16.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:20,77

374

04.02.2018

Maribor

17.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:21,08

370

02.12.2017

Maribor

18.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:21,30

367

20.01.2018

Kranj

19.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:21,40

366

02.12.2017

Maribor

20.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:21,62

363

04.02.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:21,68

362

20.01.2018

Kranj

22.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:21,94

358

02.12.2017

Maribor

23.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:22,48

351

04.02.2018

Maribor

24.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:22,54

351

07.04.2018

Celje

25.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:22,88

346

04.02.2018

Maribor

26.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:23,12

343

21.10.2017

Ribnica

27.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:23,22

342

13.01.2018

Ljubljana

28.  

JEREB Matic

2004

CER

1:23,44

339

07.04.2018

Celje

29.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:23,93

333

07.04.2018

Celje

30.  

ROTER Matic

2004

TK

1:23,94

333

07.04.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:24,43

328

07.04.2018

Celje

32.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:25,05

320

20.01.2018

Kranj

33.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:25,35

317

02.12.2017

Maribor

34.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:25,44

316

20.01.2018

Kranj

35.  

VERČ Peter

2004

IL

1:25,62

314

21.10.2017

Ribnica

36.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:25,76

313

20.01.2018

Kranj

37.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:25,91

311

02.12.2017

Maribor

38.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:27,01

299

16.12.2017

Ljubljana

39.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:27,03

299

21.10.2017

Ribnica

40.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:27,13

298

20.01.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

1:27,46

295

04.02.2018

Maribor

42.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:27,68

292

28.10.2017

Ljubljana

43.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:28,32

286

02.12.2017

Maribor

44.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:28,52

284

20.01.2018

Kranj

45.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:28,59

284

04.02.2018

Maribor

46.  

STELE Gašper

2004

KA

1:28,76

282

20.01.2018

Kranj

47.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

1:28,85

281

04.02.2018

Maribor

 

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:28,85

281

07.01.2018

Velenje

49.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:28,89

281

02.12.2017

Maribor

50.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

1:29,06

279

10.03.2018

Špital/Spittal

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:29,49

275

02.12.2017

Maribor

52.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:29,60

274

04.02.2018

Maribor

53.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:29,73

273

21.10.2017

Ribnica

54.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:29,98

271

20.01.2018

Kranj

55.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:30,31

268

28.10.2017

Ljubljana

56.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:30,84

263

16.12.2017

Ljubljana

57.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:30,88

263

20.01.2018

Kranj

58.  

ILAR Nal

2005

LL

1:31,69

256

21.10.2017

Ribnica

59.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:31,73

255

21.10.2017

Ribnica

60.  

KATARIĆ Tit

2004

CER

1:31,92

254

20.01.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:32,25

251

07.04.2018

Celje

62.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:32,28

251

20.01.2018

Kranj

63.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:32,51

249

04.02.2018

Maribor

64.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:32,93

246

07.01.2018

Velenje

65.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:33,00

245

03.11.2017

Ruše

66.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:33,09

244

20.01.2018

Kranj

67.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:33,25

243

20.01.2018

Kranj

68.  

KOS David

2005

PDM

1:33,55

241

03.11.2017

Ruše

69.  

ARTIČ Dan

2004

OL

1:34,04

237

20.01.2018

Kranj

70.  

SLANA Bor

2005

LL

1:34,41

234

02.12.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VUNIČ Alan

2004

BM

1:35,02

230

07.04.2018

Celje

72.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:35,50

226

02.12.2017

Maribor

73.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:36,09

222

04.02.2018

Maribor

74.  

MALKOV Andrei

2004

OL

1:36,59

219

13.01.2018

Ljubljana

75.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:36,62

219

21.10.2017

Ribnica

76.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:37,56

212

14.10.2017

Kranj

77.  

DURAKOVIĆ Agan

2005

VV

1:38,17

208

02.12.2017

Maribor

78.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:38,30

208

02.12.2017

Maribor

79.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:38,87

204

20.01.2018

Kranj

80.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:38,90

204

07.04.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

VETTER Miha

2005

FR

1:39,16

202

12.11.2017

Celje

82.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:39,25

202

02.12.2017

Maribor

83.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:39,67

199

04.02.2018

Maribor

84.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:39,69

199

21.10.2017

Ribnica

85.  

CVETKOVIĆ Leon

2005

AQ

1:39,92

198

04.02.2018

Maribor

86.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:40,11

196

21.10.2017

Ribnica

87.  

AMBROŽIČ Žan Leon

2004

BM

1:41,41

189

02.12.2017

Maribor

88.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:41,57

188

21.10.2017

Ribnica

89.  

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

1:41,59

188

16.12.2017

Čakovec

90.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:41,67

188

02.12.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KATARIĆ Rok

2005

CER

1:41,76

187

14.10.2017

Kranj

92.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:41,90

186

02.12.2017

Maribor

93.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

1:42,34

184

20.01.2018

Kranj

94.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:42,48

183

21.10.2017

Ribnica

95.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

1:42,65

182

12.11.2017

Celje

96.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:42,81

181

21.10.2017

Ribnica

97.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:43,09

180

04.02.2018

Maribor

98.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:43,74

177

07.01.2018

Velenje

99.  

MAREEV Roman

2005

LL

1:44,17

174

12.11.2017

Celje

100.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:44,41

173

02.12.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

1:45,29

169

13.01.2018

Ljubljana

102.  

ANDRAŠEC Maks

2005

AQ

1:45,64

167

13.01.2018

Ljubljana

103.  

TORKAR Val

2005

TK

1:45,70

167

20.01.2018

Kranj

104.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

1:45,87

166

13.01.2018

Ljubljana

105.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:46,01

165

13.01.2018

Ljubljana

106.  

SKODLAR Anže

2004

TK

1:46,56

163

20.01.2018

Kranj

107.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:47,83

157

04.02.2018

Maribor

108.  

JARC Anej

2005

BM

1:48,17

156

07.04.2018

Celje

109.  

HOJNIK Črt

2005

VV

1:48,79

153

07.01.2018

Velenje

110.  

NOVAK-ZUPANC Val

2005

RAD

1:48,91

153

04.02.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

1:49,29

151

07.04.2018

Celje

112.  

VIHER Vid

2005

BM

1:49,42

150

02.12.2017

Maribor

113.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:51,32

143

09.12.2017

Reka/Rijeka

114.  

ZVONAR DAŠIČ Luka

2005

AQ

1:52,49

138

28.10.2017

Ljubljana

115.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:53,43

135

21.10.2017

Ribnica

116.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

1:53,54

135

21.10.2017

Ribnica

117.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

1:55,37

128

02.12.2017

Maribor

118.  

CHOWDHURY Marvin

2004

BM

1:57,72

121

03.11.2017

Ruše

119.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:58,60

118

21.10.2017

Ribnica

120.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

2:08,73

92

07.01.2018

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

120

2004.54

1:33,28

243



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.