Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 04:12:44

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:12,73

478

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:13,26

468

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

3.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:14,31

448

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

4.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:14,77

440

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

5.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:15,14

433

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:17,36

397

06.07.2019

Koper

(dečki)

7.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:18,00

387

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

8.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:18,37

382

06.07.2019

Koper

(dečki)

9.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:18,62

378

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

10.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:18,68

377

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:18,82

375

28.04.2019

Bratislava

(dečki)

12.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:18,95

373

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

LIU Yisi

2006

OL

1:19,77

362

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

14.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:20,00

359

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

15.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:20,48

353

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

16.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:21,36

341

23.03.2019

Žilina

(dečki)

17.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:21,46

340

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

18.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:21,56

339

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

19.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:21,70

337

18.05.2019

Reka/Rijeka

(dečki)

20.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:22,14

332

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:22,65

325

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

22.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:22,66

325

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

23.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:22,68

325

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

24.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:23,00

321

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

25.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:23,43

316

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

26.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:23,47

316

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

27.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:23,66

314

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

28.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:24,32

306

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

29.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:24,63

303

14.07.2019

Radovljica

(dečki)

30.  

KEREC Odon

2006

IL

1:25,45

294

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:25,51

294

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

32.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:25,66

292

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

33.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:26,18

287

31.05.2019

Dunaj/Vienna

(dečki)

34.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:27,72

272

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

35.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:27,88

271

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

36.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:28,10

269

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:28,37

266

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

38.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:28,64

264

06.07.2019

Koper

(dečki)

39.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:29,60

255

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

40.  

TURK Mitja

2006

RR

1:29,75

254

13.04.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VASLE Tim

2006

NC

1:29,84

253

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

42.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:29,90

253

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

43.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:30,17

251

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

44.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:30,19

250

31.05.2019

Dunaj/Vienna

(dečki)

45.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

1:30,34

249

14.04.2019

Banja Luka

(dečki)

46.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:30,64

247

06.07.2019

Koper

(dečki)

47.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:30,78

245

08.06.2019

Brestanica

(dečki)

48.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:30,82

245

19.01.2019

Charleroi

(dečki)

49.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:32,00

236

25.05.2019

Banja Luka

50.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:32,21

234

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:32,89

229

21.06.2019

Ravne na Koroškem

52.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:33,23

227

08.06.2019

Brestanica

53.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:33,62

224

29.06.2019

Kamnik

54.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:33,73

223

21.06.2019

Ravne na Koroškem

55.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:33,74

223

08.06.2019

Brestanica

56.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

1:33,82

222

08.06.2019

Brestanica

57.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:33,88

222

25.05.2019

Radovljica

58.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:34,41

218

06.07.2019

Koper

59.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:34,43

218

30.03.2019

Radovljica

60.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:34,94

215

06.07.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:35,09

214

09.06.2019

Reka/Rijeka

62.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:35,17

213

29.06.2019

Kamnik

63.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:35,19

213

08.06.2019

Brestanica

64.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:35,22

213

11.07.2019

Ufa

65.  

PUC Jakob

2006

IL

1:35,40

211

08.06.2019

Brestanica

66.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:35,67

210

06.07.2019

Koper

67.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:36,79

202

08.06.2019

Brestanica

68.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

1:37,26

200

06.07.2019

Koper

69.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:37,58

198

14.04.2019

Banja Luka

70.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:37,59

197

06.07.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:38,58

192

08.06.2019

Brestanica

72.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:39,32

187

08.06.2019

Brestanica

73.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:39,96

184

06.04.2019

Ljubljana

74.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:40,55

181

14.04.2019

Banja Luka

75.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:40,56

180

21.06.2019

Ravne na Koroškem

76.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

1:40,79

179

06.04.2019

Ljubljana

77.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:40,93

178

14.04.2019

Banja Luka

78.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:41,09

178

25.05.2019

Radovljica

79.  

TORKAR Val

2005

TK

1:41,91

173

30.03.2019

Radovljica

80.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:43,79

164

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

1:43,80

164

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

82.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:44,07

163

29.06.2019

Kamnik

83.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:45,24

157

06.07.2019

Koper

84.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:45,44

156

08.06.2019

Brestanica

85.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

1:46,74

151

01.06.2019

Trbovlje

86.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:46,88

150

26.04.2019

Gradec/Graz

87.  

POGAČ Urban

2006

AQ

1:48,80

142

06.04.2019

Ljubljana

88.  

HAFNER Jakob

2005

TK

1:50,22

137

09.06.2019

Reka/Rijeka

89.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

1:50,58

136

13.04.2019

Maribor

90.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:50,59

136

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

PETEK Žan

2006

AQ

1:50,78

135

06.04.2019

Ljubljana

92.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:53,07

127

31.05.2019

Dunaj/Vienna

93.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:54,09

123

30.03.2019

Radovljica

94.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:54,90

121

09.06.2019

Reka/Rijeka

95.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:56,12

117

30.03.2019

Radovljica

96.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

1:56,38

116

13.04.2019

Maribor

97.  

WALLAND Jan

2006

RAD

2:00,30

105

30.03.2019

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

97

2005.6

1:32,50

232



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.