Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 100 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:42:19

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:03,03

508

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:03,15

505

18.01.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:04,99

463

18.01.2020

Kranj

(dečki)

4.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:06,70

428

09.02.2020

Kranj

(dečki)

5.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:08,19

401

09.02.2020

Kranj

(dečki)

6.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:09,04

386

18.01.2020

Kranj

(dečki)

7.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:09,07

386

18.01.2020

Kranj

(dečki)

8.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:09,18

384

18.01.2020

Kranj

(dečki)

9.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:10,16

368

18.12.2019

Maribor

(dečki)

10.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:10,23

367

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:10,39

364

18.01.2020

Kranj

(dečki)

12.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:10,66

360

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

TURK Mitja

2006

RR

1:10,66

360

09.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:10,71

359

09.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:10,90

357

09.02.2020

Kranj

(dečki)

16.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:11,03

355

09.02.2020

Kranj

(dečki)

17.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:11,06

354

30.11.2019

Maribor

(dečki)

18.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:11,17

353

18.01.2020

Kranj

(dečki)

19.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:11,29

351

18.01.2020

Kranj

(dečki)

20.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:11,40

349

18.01.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:11,58

346

18.01.2020

Kranj

(dečki)

22.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:12,03

340

30.11.2019

Maribor

(dečki)

23.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:12,37

335

09.02.2020

Kranj

(dečki)

24.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:12,39

335

09.02.2020

Kranj

(dečki)

25.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:12,41

335

18.01.2020

Kranj

(dečki)

26.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:12,99

327

18.12.2019

Maribor

(dečki)

27.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:13,14

325

18.01.2020

Kranj

(dečki)

28.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:13,25

323

09.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:13,35

322

09.02.2020

Kranj

(dečki)

30.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:13,50

320

18.01.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:13,50

320

18.01.2020

Kranj

(dečki)

32.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:13,71

317

09.02.2020

Kranj

(dečki)

33.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:13,77

317

18.01.2020

Kranj

(dečki)

34.  

LIU Yisi

2006

OL

1:13,91

315

19.10.2019

Ribnica

(dečki)

35.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:13,97

314

30.11.2019

Maribor

(dečki)

36.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:14,00

314

16.11.2019

Skopje

(dečki)

37.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:14,17

311

19.10.2019

Ribnica

(dečki)

38.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:14,50

307

20.10.2019

Hallein

(dečki)

39.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:15,22

299

30.11.2019

Maribor

(dečki)

40.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:15,30

298

30.11.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:15,32

297

24.11.2019

Kranj

(dečki)

42.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:15,64

294

18.12.2019

Maribor

(dečki)

43.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:15,84

291

18.01.2020

Kranj

(dečki)

44.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:15,90

291

18.01.2020

Kranj

(dečki)

45.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:15,94

290

18.01.2020

Kranj

(dečki)

46.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:16,07

289

09.02.2020

Kranj

(dečki)

47.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:16,25

287

09.02.2020

Kranj

(dečki)

48.  

KEREC Odon

2006

IL

1:16,43

285

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

49.  

ILAR Lun

2007

LL

1:16,44

284

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

50.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:16,48

284

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:16,58

283

30.11.2019

Maribor

52.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:16,73

281

30.11.2019

Maribor

53.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:16,86

280

22.11.2019

Ljubljana

54.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:16,91

279

22.11.2019

Ljubljana

55.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:16,93

279

07.12.2019

Ljubljana

56.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:17,08

277

30.11.2019

Maribor

57.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

1:17,14

277

22.11.2019

Ljubljana

58.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:17,50

273

21.12.2019

Ljubljana

59.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:17,74

270

21.12.2019

Ljubljana

60.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:18,15

266

21.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:18,19

266

30.11.2019

Maribor

62.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:18,29

265

21.12.2019

Ljubljana

63.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

1:18,49

263

22.11.2019

Ljubljana

64.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:18,57

262

30.11.2019

Maribor

65.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:18,97

258

18.12.2019

Maribor

66.  

FINK Amadej

2007

KK

1:19,06

257

01.12.2019

Koper

67.  

PUC Jakob

2006

IL

1:19,18

256

22.11.2019

Ljubljana

68.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:19,49

253

20.10.2019

Hallein

69.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:19,75

250

18.12.2019

Maribor

70.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:19,81

250

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:19,92

249

30.11.2019

Maribor

72.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:19,99

248

30.11.2019

Maribor

73.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:20,83

240

12.10.2019

Kranj

74.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:21,23

237

18.01.2020

Kranj

75.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:21,81

232

18.01.2020

Kranj

76.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:21,97

231

30.11.2019

Maribor

77.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:21,99

230

18.01.2020

Kranj

78.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:22,04

230

22.11.2019

Ljubljana

79.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:22,05

230

18.12.2019

Maribor

80.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:22,10

229

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KIKER Jan

2007

PC

1:22,11

229

10.11.2019

Celje

82.  

ROGELJ Gal

2007

RL

1:22,28

228

30.11.2019

Maribor

83.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:22,40

227

18.01.2020

Kranj

84.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:22,42

227

18.12.2019

Maribor

85.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:22,78

224

18.01.2020

Kranj

86.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

1:22,99

222

30.11.2019

Maribor

87.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:23,00

222

30.11.2019

Maribor

88.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:23,08

221

30.11.2019

Maribor

89.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:23,14

221

21.12.2019

Ljubljana

90.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:23,16

221

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:23,27

220

18.01.2020

Kranj

92.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:23,29

220

30.11.2019

Maribor

93.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

1:23,61

217

18.01.2020

Kranj

94.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:23,76

216

30.11.2019

Maribor

 

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:23,76

216

30.11.2019

Maribor

96.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:23,93

215

18.01.2020

Kranj

97.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:24,04

214

30.11.2019

Maribor

98.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:24,28

212

30.11.2019

Maribor

99.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:24,47

211

18.01.2020

Kranj

100.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:24,57

210

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:24,63

209

18.01.2020

Kranj

102.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:24,70

209

30.11.2019

Maribor

103.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:24,77

208

21.12.2019

Ljubljana

104.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

1:25,06

206

22.11.2019

Ljubljana

105.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

1:25,09

206

18.01.2020

Kranj

106.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:25,24

205

20.10.2019

Hallein

107.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:26,01

200

01.12.2019

Koper

108.  

SEVER Marko

2007

LL

1:27,41

190

22.11.2019

Ljubljana

109.  

VILER Val

2007

KK

1:27,70

188

01.12.2019

Koper

110.  

ZILIANI Izak

2007

NG

1:29,07

180

21.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:29,65

176

12.10.2019

Kranj

112.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

1:29,74

176

08.01.2020

Kranj

113.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:29,80

175

30.11.2019

Maribor

114.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:30,11

173

30.11.2019

Maribor

115.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:31,06

168

21.12.2019

Ljubljana

116.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:31,23

167

18.12.2019

Maribor

117.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:31,62

165

30.11.2019

Maribor

118.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

1:31,81

164

30.11.2019

Maribor

119.  

FEKONJA Alex

2007

BM

1:32,30

161

18.12.2019

Maribor

120.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:33,54

155

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

JUSTIN Miha

2007

KA

1:33,97

153

18.01.2020

Kranj

122.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:35,18

147

18.12.2019

Maribor

123.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:35,49

146

18.01.2020

Kranj

124.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

1:35,50

146

18.01.2020

Kranj

125.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

1:35,84

144

18.01.2020

Kranj

126.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

1:36,19

142

30.11.2019

Maribor

127.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

1:38,00

135

30.11.2019

Maribor

128.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:39,51

129

01.12.2019

Koper

129.  

ZELENC Tadej

2007

CER

1:39,76

128

18.01.2020

Kranj

130.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

1:39,99

127

22.11.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:47,49

102

22.11.2019

Ljubljana

132.  

ZORMAN Matic

2007

TK

1:49,30

97

13.11.2019

Kranj

133.  

SKOK Bor

2007

TK

1:51,32

92

18.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

133

2006.49

1:20,61

242



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.