Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:40:21

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:03,59

494

03.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:04,71

469

03.02.2019

Maribor

(dečki)

3.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:07,10

421

03.02.2019

Maribor

(dečki)

4.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:07,11

421

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

5.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:07,70

410

03.02.2019

Maribor

(dečki)

6.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:07,93

405

19.01.2019

Kranj

(dečki)

7.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:09,04

386

03.02.2019

Maribor

(dečki)

8.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:09,32

382

24.11.2018

Maribor

(dečki)

9.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:09,53

378

19.01.2019

Kranj

(dečki)

10.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:09,62

377

24.11.2018

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:10,52

362

03.02.2019

Maribor

(dečki)

12.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:10,69

360

03.02.2019

Maribor

(dečki)

13.  

LIU Yisi

2006

OL

1:10,76

359

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

14.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:10,89

357

24.11.2018

Maribor

(dečki)

15.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:10,91

356

03.02.2019

Maribor

(dečki)

 

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:10,91

356

09.01.2019

Kranj

(dečki)

17.  

SLANA Bor

2005

LL

1:11,06

354

03.02.2019

Maribor

(dečki)

18.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:11,68

345

24.11.2018

Maribor

(dečki)

19.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:12,25

337

14.11.2018

Maribor

(dečki)

20.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:12,49

334

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:12,51

333

03.02.2019

Maribor

(dečki)

22.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:12,54

333

19.01.2019

Kranj

(dečki)

23.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:12,55

333

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

24.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:13,05

326

24.11.2018

Maribor

(dečki)

 

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:13,05

326

03.02.2019

Maribor

(dečki)

26.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:13,08

326

01.12.2018

Sarajevo

(dečki)

27.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:13,26

323

19.01.2019

Kranj

(dečki)

28.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:13,44

321

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

29.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:13,46

321

03.02.2019

Maribor

(dečki)

30.  

ILAR Nal

2005

LL

1:13,73

317

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:14,02

313

19.01.2019

Kranj

(dečki)

32.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:15,02

301

19.01.2019

Kranj

(dečki)

33.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:15,06

300

19.01.2019

Kranj

(dečki)

34.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

1:15,17

299

24.11.2018

Maribor

(dečki)

35.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:15,49

295

19.01.2019

Kranj

(dečki)

36.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:16,27

286

19.01.2019

Kranj

(dečki)

37.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:16,39

285

24.11.2018

Maribor

(dečki)

38.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:17,12

277

19.01.2019

Kranj

 

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:17,12

277

19.01.2019

Kranj

40.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:17,22

276

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:17,22

276

02.03.2019

Eindhoven

42.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:17,26

275

19.01.2019

Kranj

43.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:17,68

271

22.12.2018

Ljubljana

44.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:17,75

270

22.12.2018

Ljubljana

45.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:17,82

270

19.01.2019

Kranj

46.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:17,83

269

19.01.2019

Kranj

47.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:18,15

266

19.01.2019

Kranj

48.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:18,22

265

19.01.2019

Kranj

49.  

KEREC Odon

2006

IL

1:18,43

263

19.01.2019

Kranj

50.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:18,50

263

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIBAC Maj

2006

BP

1:18,50

263

24.11.2018

Maribor

 

TURK Mitja

2006

RR

1:18,50

263

19.01.2019

Kranj

53.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:18,62

261

19.01.2019

Kranj

54.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:18,73

260

19.01.2019

Kranj

55.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:18,89

259

19.01.2019

Kranj

56.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:19,25

255

19.01.2019

Kranj

57.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:19,30

255

19.01.2019

Kranj

58.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:19,74

251

19.01.2019

Kranj

59.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:19,75

250

19.01.2019

Kranj

60.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:19,83

250

16.02.2019

Herceg Novi

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:19,94

249

24.11.2018

Banja Luka

62.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:20,06

248

18.11.2018

Louvain-la-Neuve

63.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:20,35

245

14.11.2018

Maribor

64.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:20,37

245

22.12.2018

Ljubljana

65.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:20,42

244

24.11.2018

Maribor

66.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:21,01

239

19.01.2019

Kranj

67.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:21,41

235

24.11.2018

Maribor

68.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:21,44

235

19.01.2019

Kranj

69.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:21,76

232

14.11.2018

Maribor

70.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:21,96

231

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:22,11

229

19.01.2019

Kranj

72.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:22,26

228

24.11.2018

Maribor

73.  

VASLE Tim

2006

NC

1:22,35

227

24.11.2018

Maribor

74.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:22,44

227

24.11.2018

Maribor

75.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:22,55

226

19.01.2019

Kranj

76.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:22,58

225

22.12.2018

Ljubljana

77.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:22,60

225

22.12.2018

Ljubljana

78.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:22,69

225

24.11.2018

Maribor

79.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:23,14

221

24.11.2018

Maribor

80.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:23,24

220

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:23,26

220

19.01.2019

Kranj

82.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:23,74

216

24.11.2018

Maribor

83.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:23,81

216

22.12.2018

Ljubljana

84.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

1:23,93

215

14.11.2018

Kranj

85.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:23,94

215

22.12.2018

Ljubljana

86.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:23,97

214

24.11.2018

Maribor

87.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:23,98

214

19.01.2019

Kranj

88.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:24,12

213

24.11.2018

Maribor

89.  

VIHER Vid

2005

BM

1:24,65

209

24.11.2018

Maribor

90.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:24,71

209

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:24,91

207

19.01.2019

Kranj

92.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:24,96

207

22.12.2018

Ljubljana

93.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:25,19

205

24.11.2018

Maribor

94.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:26,27

198

24.11.2018

Banja Luka

95.  

PUC Jakob

2006

IL

1:26,33

197

19.01.2019

Kranj

96.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:27,19

192

24.11.2018

Maribor

97.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:27,24

191

24.11.2018

Maribor

98.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:28,02

186

24.11.2018

Maribor

99.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:28,37

184

19.01.2019

Kranj

100.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:28,40

184

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:28,92

181

24.11.2018

Maribor

102.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:29,04

180

19.01.2019

Kranj

103.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:30,19

173

24.11.2018

Maribor

104.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:30,27

173

19.01.2019

Kranj

105.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:30,36

172

19.01.2019

Kranj

106.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:31,43

166

19.01.2019

Kranj

107.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:31,91

163

24.11.2018

Maribor

108.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:32,86

158

24.11.2018

Maribor

109.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:33,83

154

24.11.2018

Maribor

110.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:34,28

151

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:35,11

147

05.10.2018

Kranj

112.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:35,85

144

09.01.2019

Kranj

113.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:36,37

142

19.01.2019

Kranj

114.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:36,57

141

19.01.2019

Kranj

115.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:36,62

141

24.11.2018

Maribor

116.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:37,82

135

24.11.2018

Maribor

117.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

1:40,39

125

24.11.2018

Maribor

118.  

SENGER Maj

2006

NC

1:41,21

122

24.11.2018

Maribor

119.  

HAFNER Jakob

2005

TK

1:42,85

116

19.01.2019

Kranj

120.  

LAZNIK Bor

2006

NC

1:51,39

92

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

2:02,60

69

24.11.2018

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

121

2005.6

1:21,14

238



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.