Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:30:11

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:54,78

552

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:55,34

535

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:58,06

463

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

4.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:58,26

458

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

5.  

LIU Yisi

2006

OL

0:58,30

458

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

6.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:58,69

448

09.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

7.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:58,91

443

09.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:58,98

442

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

BLATNIK Nik

2006

RR

0:58,98

442

09.02.2020

Kranj

(dečki)

10.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:59,07

440

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:00,23

415

09.02.2020

Kranj

(dečki)

12.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:00,79

404

09.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:00,88

402

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

14.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:00,98

400

09.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:00,99

400

18.01.2020

Kranj

(dečki)

16.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:01,24

395

09.02.2020

Kranj

(dečki)

17.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:01,26

394

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:01,48

390

18.01.2020

Kranj

(dečki)

19.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:01,57

388

18.01.2020

Kranj

(dečki)

20.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:01,71

386

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:01,86

383

18.01.2020

Kranj

(dečki)

22.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:02,02

380

18.01.2020

Kranj

(dečki)

23.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:02,04

380

09.02.2020

Kranj

(dečki)

24.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:02,26

376

12.01.2020

Celje

(dečki)

25.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:02,93

364

18.01.2020

Kranj

(dečki)

26.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:03,04

362

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

27.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:03,26

358

09.02.2020

Kranj

(dečki)

28.  

VASLE Tim

2006

NC

1:03,37

356

09.02.2020

Kranj

(dečki)

29.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:03,47

354

09.02.2020

Kranj

(dečki)

30.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:03,53

353

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:03,66

351

09.02.2020

Kranj

(dečki)

32.  

ILAR Lun

2007

LL

1:03,78

349

08.02.2020

Kranj

(dečki)

33.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:03,86

348

12.01.2020

Celje

(dečki)

34.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:03,90

347

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

35.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:04,07

345

09.02.2020

Kranj

(dečki)

36.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:04,11

344

08.02.2020

Kranj

(dečki)

37.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

1:04,22

342

09.02.2020

Kranj

(dečki)

38.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:04,23

342

18.01.2020

Kranj

(dečki)

39.  

TURK Mitja

2006

RR

1:04,35

340

12.01.2020

Celje

(dečki)

40.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:04,45

339

09.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:04,61

336

18.01.2020

Kranj

(dečki)

42.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:04,63

336

12.01.2020

Celje

(dečki)

43.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:04,64

336

09.02.2020

Kranj

(dečki)

44.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

1:04,65

335

09.02.2020

Kranj

(dečki)

45.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:04,78

333

12.01.2020

Celje

(dečki)

46.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:04,94

331

08.02.2020

Kranj

(dečki)

47.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

1:05,03

330

09.02.2020

Kranj

(dečki)

48.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:05,09

329

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

49.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:05,24

326

09.02.2020

Kranj

(dečki)

50.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:05,29

326

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

FINK Amadej

2007

KK

1:05,38

324

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

52.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:05,52

322

09.02.2020

Kranj

(dečki)

53.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:05,70

320

08.02.2020

Kranj

(dečki)

54.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:05,82

318

12.01.2020

Celje

(dečki)

55.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:05,88

317

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

56.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:05,90

317

09.02.2020

Kranj

(dečki)

57.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:06,08

314

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

KEREC Odon

2006

IL

1:06,08

314

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

MAROLT Matija

2006

CK

1:06,08

314

09.02.2020

Kranj

(dečki)

60.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:06,23

312

12.01.2020

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:06,35

310

09.02.2020

Kranj

(dečki)

62.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:06,81

304

09.02.2020

Kranj

(dečki)

63.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:06,97

302

09.02.2020

Kranj

(dečki)

64.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:07,22

298

22.11.2019

Ljubljana

(dečki)

65.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:07,45

295

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

66.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:07,46

295

09.02.2020

Kranj

(dečki)

67.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:07,49

295

12.01.2020

Celje

(dečki)

68.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:07,52

294

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

69.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:07,58

294

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

70.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:07,67

292

22.11.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:07,68

292

09.02.2020

Kranj

(dečki)

72.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:07,82

290

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

73.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:07,94

289

09.02.2020

Kranj

(dečki)

74.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:07,99

288

12.01.2020

Celje

(dečki)

75.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:08,07

287

18.01.2020

Kranj

(dečki)

76.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:08,25

285

09.02.2020

Kranj

(dečki)

77.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:08,28

285

12.01.2020

Celje

(dečki)

78.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:08,40

283

09.02.2020

Kranj

(dečki)

79.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:08,55

281

09.02.2020

Kranj

(dečki)

80.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:08,68

280

12.01.2020

Celje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:08,79

278

18.01.2020

Kranj

(dečki)

82.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

1:08,82

278

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

83.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:08,95

276

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

84.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:09,38

271

21.12.2019

Čakovec

(dečki)

85.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:09,44

271

18.01.2020

Kranj

(dečki)

86.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:09,51

270

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

87.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:09,68

268

09.02.2020

Kranj

(dečki)

88.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:09,71

267

12.01.2020

Celje

(dečki)

89.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:09,79

267

09.02.2020

Kranj

(dečki)

90.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:09,82

266

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUC Jakob

2006

IL

1:09,82

266

09.02.2020

Kranj

(dečki)

92.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:09,85

266

09.02.2020

Kranj

(dečki)

93.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:09,86

266

20.10.2019

Hallein

(dečki)

94.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:10,50

259

09.02.2020

Kranj

(dečki)

95.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:10,52

258

12.01.2020

Celje

(dečki)

96.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:10,84

255

12.01.2020

Celje

(dečki)

97.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:10,88

254

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

98.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:11,22

251

21.12.2019

Ljubljana

(dečki)

99.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:11,29

250

18.01.2020

Kranj

(dečki)

100.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

1:11,31

250

18.01.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:11,33

250

12.10.2019

Kranj

(dečki)

102.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:11,45

248

18.01.2020

Kranj

(dečki)

103.  

KIKER Jan

2007

PC

1:11,51

248

18.01.2020

Kranj

(dečki)

104.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

1:11,53

247

07.12.2019

Ljubljana

105.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

1:11,56

247

18.12.2019

Maribor

106.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

1:11,68

246

18.01.2020

Kranj

107.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:11,81

245

18.12.2019

Maribor

108.  

ROGELJ Gal

2007

RL

1:12,11

242

09.02.2020

Kranj

109.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:12,29

240

07.12.2019

Ljubljana

110.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:12,75

235

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:12,76

235

18.01.2020

Kranj

 

KRAMER Žiga

2006

OL

1:12,76

235

24.01.2020

Ljubljana

113.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:13,04

232

12.01.2020

Celje

114.  

SEVER Marko

2007

LL

1:13,36

229

18.01.2020

Kranj

115.  

ZIMIC Urban

2007

IL

1:13,39

229

12.01.2020

Celje

116.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

1:13,89

224

21.12.2019

Ljubljana

117.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:14,51

219

12.01.2020

Celje

118.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:14,65

218

18.01.2020

Kranj

119.  

OROŽ Luka

2007

PKA

1:14,71

217

19.10.2019

Ribnica

120.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

1:15,50

210

19.01.2020

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

VILER Val

2007

KK

1:16,26

204

21.12.2019

Ljubljana

122.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

1:16,69

201

07.12.2019

Ljubljana

123.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

1:16,79

200

12.10.2019

Kranj

124.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:17,50

194

18.12.2019

Maribor

125.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

1:17,52

194

18.01.2020

Kranj

126.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:18,10

190

12.01.2020

Celje

127.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:18,72

186

07.12.2019

Ljubljana

128.  

ZILIANI Izak

2007

NG

1:18,80

185

21.12.2019

Ljubljana

129.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:19,68

179

12.10.2019

Kranj

130.  

GROBELNIK Tilen

2006

PC

1:19,81

178

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:19,99

177

07.12.2019

Ljubljana

132.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:20,01

177

12.01.2020

Celje

133.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:20,80

172

18.12.2019

Maribor

134.  

JUSTIN Miha

2007

KA

1:20,91

171

07.12.2019

Ljubljana

135.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:20,95

171

19.10.2019

Ribnica

136.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

1:21,15

169

21.12.2019

Čakovec

137.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:21,19

169

19.10.2019

Ribnica

138.  

FEKONJA Alex

2007

BM

1:21,80

165

07.12.2019

Ljubljana

139.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:21,95

164

07.12.2019

Ljubljana

140.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:22,53

161

18.12.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ZELENC Tadej

2007

CER

1:23,70

154

18.01.2020

Kranj

142.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:24,83

148

07.12.2019

Ljubljana

143.  

PETEK Žan

2006

AQ

1:25,18

146

19.10.2019

Ribnica

144.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

1:25,45

145

18.01.2020

Kranj

145.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:25,64

144

07.12.2019

Ljubljana

146.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:25,83

143

12.01.2020

Celje

147.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

1:25,85

143

12.01.2020

Celje

148.  

ČAGALJ Rok

2006

KK

1:27,06

137

07.12.2019

Ljubljana

149.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

1:27,79

134

12.01.2020

Celje

150.  

GERLIČ Max

2007

BM

1:29,03

128

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

1:29,37

127

07.12.2019

Ljubljana

152.  

ZORMAN Matic

2007

TK

1:32,69

113

18.01.2020

Kranj

153.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:32,71

113

21.12.2019

Čakovec

154.  

RENKO Vid

2007

AQ

1:37,74

97

18.01.2020

Kranj

155.  

SKOK Bor

2007

TK

1:38,30

95

18.01.2020

Kranj

156.  

SLAK Jakob

2007

AQ

1:47,52

73

22.11.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

156

2006.5

1:10,55

258



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.