Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:11:38

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:56,27

509

03.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:56,93

491

03.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

3.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:57,32

481

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

4.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:57,67

473

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

5.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:59,30

435

02.02.2019

Maribor

(dečki)

6.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:59,47

431

03.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:00,18

416

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

8.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:00,19

416

19.01.2019

Kranj

(dečki)

9.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:00,23

415

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

10.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:00,40

411

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

LIU Yisi

2006

OL

1:00,66

406

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

12.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:01,22

395

03.02.2019

Maribor

(dečki)

13.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:01,36

392

24.11.2018

Pančevo

(dečki)

14.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:01,38

392

19.01.2019

Kranj

(dečki)

15.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:01,67

386

02.02.2019

Maribor

(dečki)

16.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:02,03

380

03.02.2019

Maribor

(dečki)

17.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:02,09

379

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

18.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:02,47

372

03.02.2019

Maribor

(dečki)

19.  

ILAR Nal

2005

LL

1:02,75

367

03.02.2019

Maribor

(dečki)

20.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:02,98

363

03.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:03,15

360

02.02.2019

Maribor

(dečki)

22.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:03,17

360

03.02.2019

Maribor

(dečki)

23.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:03,27

358

03.02.2019

Maribor

(dečki)

24.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:03,41

355

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

25.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

1:03,50

354

03.02.2019

Maribor

(dečki)

26.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:03,62

352

24.11.2018

Banja Luka

(dečki)

27.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:03,78

349

19.01.2019

Kranj

(dečki)

28.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:03,91

347

03.02.2019

Maribor

(dečki)

29.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:03,99

346

03.02.2019

Maribor

(dečki)

30.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:04,16

343

17.03.2019

Bad Bergzabern

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:04,41

339

19.01.2019

Kranj

(dečki)

32.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:04,42

339

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

33.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:04,43

339

03.02.2019

Maribor

(dečki)

34.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:04,81

333

19.01.2019

Kranj

(dečki)

35.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:05,02

330

03.02.2019

Maribor

(dečki)

36.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:05,11

328

19.01.2019

Kranj

(dečki)

37.  

SLANA Bor

2005

LL

1:05,14

328

19.01.2019

Kranj

(dečki)

38.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:05,35

325

19.01.2019

Kranj

(dečki)

39.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:05,40

324

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

40.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:05,54

322

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:05,54

322

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

42.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:05,78

318

19.01.2019

Kranj

(dečki)

43.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:05,85

317

03.02.2019

Maribor

(dečki)

44.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:05,94

316

03.02.2019

Maribor

(dečki)

45.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:05,95

316

02.02.2019

Maribor

(dečki)

46.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:06,06

314

03.02.2019

Maribor

(dečki)

47.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:06,10

314

02.02.2019

Maribor

(dečki)

48.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:06,45

309

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

49.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:06,56

307

19.01.2019

Kranj

(dečki)

50.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:06,59

307

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:06,72

305

19.01.2019

Kranj

(dečki)

52.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:06,74

305

03.02.2019

Maribor

(dečki)

53.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:06,76

305

03.02.2019

Maribor

(dečki)

54.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:06,77

304

02.02.2019

Maribor

(dečki)

55.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:06,78

304

03.02.2019

Maribor

(dečki)

56.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:07,35

297

19.01.2019

Kranj

(dečki)

57.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:07,54

294

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

58.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:07,59

293

19.01.2019

Kranj

(dečki)

59.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:07,66

293

03.02.2019

Maribor

(dečki)

60.  

TURK Mitja

2006

RR

1:07,83

290

03.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:07,85

290

03.02.2019

Maribor

(dečki)

62.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:07,86

290

03.02.2019

Maribor

(dečki)

63.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:08,09

287

03.02.2019

Maribor

(dečki)

64.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:08,48

282

19.01.2019

Kranj

(dečki)

65.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:08,77

279

03.02.2019

Maribor

(dečki)

66.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:08,78

278

03.02.2019

Maribor

(dečki)

67.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:08,95

276

19.01.2019

Kranj

(dečki)

68.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:08,99

276

03.02.2019

Maribor

(dečki)

69.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:09,04

275

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

70.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:09,16

274

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:09,22

273

27.10.2018

Ljubljana

(dečki)

72.  

VASLE Tim

2006

NC

1:09,37

271

03.02.2019

Maribor

(dečki)

73.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:09,47

270

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

74.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

1:09,57

269

03.02.2019

Maribor

(dečki)

75.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:09,63

268

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

76.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:09,68

268

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

77.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:09,69

268

03.02.2019

Maribor

(dečki)

78.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:09,75

267

14.11.2018

Maribor

(dečki)

79.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:09,77

267

19.01.2019

Kranj

(dečki)

80.  

ZAJC Svit

2005

LL

1:09,86

266

22.12.2018

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:09,90

265

19.01.2019

Kranj

(dečki)

82.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:10,19

262

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

83.  

VIHER Vid

2005

BM

1:10,65

257

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

84.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:11,02

253

19.01.2019

Kranj

(dečki)

85.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:11,72

246

19.01.2019

Kranj

 

FRAS Žan

2005

PDM

1:11,72

246

01.12.2018

Sarajevo

87.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:11,89

244

15.12.2018

Čakovec

88.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:11,90

244

14.11.2018

Maribor

89.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:12,04

242

22.12.2018

Ljubljana

90.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:12,05

242

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:12,07

242

17.03.2019

Bad Bergzabern

92.  

KEREC Odon

2006

IL

1:12,11

242

08.12.2018

Ljubljana

93.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:12,31

240

19.01.2019

Kranj

94.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:12,39

239

08.12.2018

Ljubljana

95.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:12,45

238

08.12.2018

Ljubljana

96.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:12,50

238

15.12.2018

Čakovec

97.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:12,83

234

08.12.2018

Ljubljana

98.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:13,11

232

22.12.2018

Ljubljana

99.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:13,36

229

19.01.2019

Kranj

100.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:13,83

225

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

1:14,02

223

08.12.2018

Ljubljana

102.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:14,04

223

19.01.2019

Kranj

103.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:14,11

222

14.11.2018

Maribor

104.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:14,21

222

15.12.2018

Čakovec

105.  

PUC Jakob

2006

IL

1:14,49

219

08.12.2018

Ljubljana

106.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:14,67

218

14.11.2018

Maribor

107.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:14,71

217

19.01.2019

Kranj

108.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:14,86

216

19.01.2019

Kranj

109.  

TORKAR Val

2005

TK

1:14,93

215

19.01.2019

Kranj

110.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:15,74

208

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:16,14

205

17.02.2019

Herceg Novi

112.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

1:16,26

204

15.12.2018

Čakovec

113.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:16,95

199

19.01.2019

Kranj

114.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:17,43

195

01.12.2018

Trst/Trieste

115.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:17,52

194

08.12.2018

Ljubljana

116.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:17,65

193

08.12.2018

Ljubljana

117.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:19,09

183

19.01.2019

Kranj

118.  

SEČKO Lan

2005

ZR

1:19,33

181

15.12.2018

Čakovec

119.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:19,77

178

19.01.2019

Kranj

120.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:20,12

176

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:20,23

175

19.01.2019

Kranj

122.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:20,45

174

08.12.2018

Ljubljana

123.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:20,55

173

02.11.2018

Ruše

124.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:21,77

166

02.11.2018

Ruše

125.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:22,09

164

27.10.2018

Ljubljana

126.  

CINK Lovrenc

2005

KK

1:22,42

162

20.10.2018

Reka/Rijeka

127.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:22,55

161

27.10.2018

Ljubljana

128.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

1:22,63

160

08.12.2018

Ljubljana

129.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:22,97

158

27.10.2018

Ljubljana

130.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:23,44

156

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:23,77

154

24.11.2018

Banja Luka

132.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:23,85

153

08.12.2018

Ljubljana

133.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:24,62

149

19.01.2019

Kranj

134.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:25,15

147

14.11.2018

Maribor

135.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:26,80

138

19.01.2019

Kranj

136.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:27,43

135

14.11.2018

Maribor

137.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:28,63

130

27.10.2018

Ljubljana

138.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:28,86

129

08.12.2018

Ljubljana

139.  

KREVH David

2006

PDM

1:29,66

125

08.12.2018

Ljubljana

140.  

SENGER Maj

2006

NC

1:30,00

124

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

1:30,71

121

08.12.2018

Ljubljana

142.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:30,77

121

27.10.2018

Ljubljana

143.  

HAFNER Jakob

2005

TK

1:31,02

120

19.01.2019

Kranj

144.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:31,16

119

08.12.2018

Ljubljana

145.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:31,80

117

27.10.2018

Ljubljana

146.  

PETEK Žan

2006

AQ

1:32,11

116

08.12.2018

Ljubljana

147.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:33,99

109

19.01.2019

Kranj

148.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:37,64

97

22.12.2018

Ljubljana

149.  

SHUTKA Illya

2005

SDD

1:38,43

95

22.12.2018

Ljubljana

150.  

LAZNIK Bor

2006

NC

1:39,52

92

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

POGAČ Urban

2006

AQ

1:41,40

87

08.12.2018

Ljubljana

152.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

1:41,43

86

13.10.2018

Ribnica

153.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:41,96

85

15.12.2018

Čakovec

154.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

1:45,14

78

08.12.2018

Ljubljana

155.  

KOKEC Vid

2006

PDM

2:01,61

50

02.11.2018

Ruše


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

155

2005.58

1:13,09

232



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.