Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:58:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:56,72

565

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:56,90

560

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

3.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:57,54

541

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

4.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:58,84

506

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

5.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:58,87

505

13.04.2019

Maribor

(dečki)

6.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:59,18

498

06.07.2019

Koper

(dečki)

7.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:59,60

487

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

8.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:59,99

478

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

9.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:00,09

475

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

10.  

LIU Yisi

2006

OL

1:00,30

470

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:00,31

470

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

12.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:00,55

465

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:01,35

447

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

 

PREBIL Jakob

2005

OL

1:01,35

447

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

15.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:01,57

442

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

16.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:01,66

440

02.06.2019

Dunaj/Vienna

(dečki)

17.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:01,67

440

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

PERŠE Žiga

2005

OL

1:01,67

440

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

19.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:02,04

432

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

 

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:02,04

432

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:02,40

424

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

22.  

ILAR Nal

2005

LL

1:02,62

420

06.07.2019

Koper

(dečki)

23.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:02,89

415

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

24.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:02,92

414

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

25.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:03,04

412

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

26.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:03,17

409

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

27.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:03,44

404

06.07.2019

Koper

(dečki)

28.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:03,54

402

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

29.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:03,64

400

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:03,64

400

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:03,85

396

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

32.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:03,92

395

09.06.2019

Wels

(dečki)

33.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:04,03

393

06.07.2019

Koper

(dečki)

34.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

1:04,10

391

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

35.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:04,16

390

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

36.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:04,25

389

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

37.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:04,45

385

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

38.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:04,74

380

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

39.  

SLANA Bor

2005

LL

1:04,85

378

01.06.2019

Trbovlje

(dečki)

40.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:04,92

377

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:05,02

375

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

42.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:05,23

371

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

43.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:05,26

371

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

44.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:05,31

370

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

45.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:05,44

368

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

46.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

1:05,74

363

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

47.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:05,92

360

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

48.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:06,04

358

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

49.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:06,18

356

06.07.2019

Koper

(dečki)

50.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:06,31

354

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:06,32

353

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

52.  

ZAJC Svit

2005

LL

1:06,39

352

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

53.  

VIHER Vid

2005

BM

1:06,46

351

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

54.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:06,57

349

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

55.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:06,62

349

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

56.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:06,74

347

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

57.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:06,91

344

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

58.  

TURK Mitja

2006

RR

1:07,02

342

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

59.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:07,18

340

11.07.2019

Ufa

(dečki)

60.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:07,31

338

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:07,50

335

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

62.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

1:07,69

332

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

63.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:07,86

330

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

64.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:07,98

328

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

65.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:08,10

326

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

66.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:08,17

325

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

67.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:08,26

324

06.07.2019

Koper

(dečki)

68.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:08,31

323

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

69.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:08,32

323

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

70.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:08,33

323

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:08,37

322

06.07.2019

Koper

(dečki)

72.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:08,39

322

06.07.2019

Koper

(dečki)

73.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:08,76

317

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

74.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:08,96

314

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

75.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:09,06

313

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

76.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:09,16

312

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

77.  

KEREC Odon

2006

IL

1:09,33

309

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

78.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:09,44

308

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

79.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:09,54

306

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

80.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:09,71

304

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:09,72

304

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

82.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:09,76

304

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

83.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:09,80

303

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

84.  

VASLE Tim

2006

NC

1:09,92

301

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

85.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:10,10

299

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

86.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:10,21

298

03.03.2019

Eindhoven

(dečki)

87.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:10,28

297

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

88.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:10,34

296

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

89.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:10,49

294

06.07.2019

Koper

(dečki)

90.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:10,52

294

06.07.2019

Koper

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:10,96

288

29.06.2019

Kamnik

(dečki)

92.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

1:11,06

287

06.07.2019

Koper

(dečki)

93.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:11,07

287

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

94.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:11,51

282

23.03.2019

Ljubljana

(dečki)

95.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:11,84

278

06.07.2019

Koper

96.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:11,87

278

06.07.2019

Koper

97.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:12,04

276

26.05.2019

Ravne na Koroškem

98.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:12,25

273

14.07.2019

Radovljica

99.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

1:12,35

272

13.04.2019

Maribor

100.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:12,36

272

23.11.2018

Brugge

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

1:12,53

270

01.06.2019

Trbovlje

102.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:13,00

265

18.05.2019

Ptuj

103.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:13,20

263

06.07.2019

Koper

104.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:13,29

262

01.06.2019

Trbovlje

105.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:14,01

254

18.05.2019

Ptuj

106.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:14,08

253

06.07.2019

Koper

107.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:14,43

250

26.05.2019

Ravne na Koroškem

108.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:14,80

246

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

109.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:15,54

239

29.06.2019

Kamnik

110.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:15,89

236

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:16,20

233

13.04.2019

Maribor

112.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:16,24

232

01.06.2019

Ljubljana

113.  

PUC Jakob

2006

IL

1:16,54

230

18.05.2019

Ptuj

114.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:16,73

228

06.07.2019

Koper

115.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:17,82

219

25.05.2019

Radovljica

116.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:18,49

213

11.05.2019

Ljubljana

117.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:18,74

211

23.03.2019

Ljubljana

118.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:19,29

207

26.05.2019

Banja Luka

119.  

KREVH David

2006

PDM

1:19,31

206

13.04.2019

Maribor

120.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:20,03

201

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:20,76

195

28.04.2019

Gradec/Graz

122.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:21,12

193

26.05.2019

Ravne na Koroškem

123.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:22,07

186

13.04.2019

Maribor

124.  

TRAVNIKAR Matic

2005

KA

1:22,15

186

22.05.2019

Kamnik

125.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

1:22,21

185

13.04.2019

Maribor

126.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:22,28

185

29.06.2019

Kamnik

127.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:22,74

182

25.05.2019

Radovljica

128.  

HOLC Tomaž

2006

TP

1:23,67

176

18.05.2019

Ptuj

129.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:24,25

172

25.05.2019

Radovljica

130.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:24,28

172

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:24,30

172

25.05.2019

Radovljica

132.  

UDOVČIĆ Peter

2005

RL

1:25,27

166

01.06.2019

Ljubljana

133.  

VOJINOVIČ Aleksander Gaj

2006

LL

1:25,50

165

11.05.2019

Ljubljana

134.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:25,92

162

23.03.2019

Ljubljana

135.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

1:27,08

156

01.06.2019

Trbovlje

136.  

SENGER Maj

2006

NC

1:27,78

152

18.05.2019

Ptuj

137.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:28,50

148

25.05.2019

Radovljica

138.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

1:28,55

148

18.05.2019

Ptuj

139.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

1:28,59

148

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

140.  

HABJANEC Aljaž

2005

TP

1:28,64

148

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

1:29,14

145

13.04.2019

Maribor

142.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:29,23

145

13.04.2019

Maribor

143.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:33,02

128

13.04.2019

Maribor

144.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

1:33,16

127

23.03.2019

Ljubljana

145.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:34,43

122

23.03.2019

Ljubljana

146.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:34,96

120

12.05.2019

Koper

147.  

HAFNER Jakob

2005

TK

1:35,10

120

09.06.2019

Reka/Rijeka

148.  

MERKLIN Samo

2005

KA

1:35,58

118

22.05.2019

Kamnik

149.  

KOKOL Vid

2006

TP

1:35,85

117

18.05.2019

Ptuj

150.  

TURK PINTAR Tit

2005

KA

1:37,42

111

22.05.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MOHORIČ Simon

2006

TP

1:38,06

109

18.05.2019

Ptuj

152.  

GAVEZ Anže

2005

TP

1:40,76

100

18.05.2019

Ptuj

153.  

ZEMLJARIČ Lan

2006

TP

2:00,83

58

18.05.2019

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

153

2005.6

1:12,31

273



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.