Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:52:57

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:02,67

475

16.11.2019

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:04,29

440

18.01.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:06,41

399

09.02.2020

Kranj

(dečki)

4.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:06,70

394

07.02.2020

Kranj

(dečki)

5.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:07,30

383

18.01.2020

Kranj

(dečki)

6.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:07,33

383

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

7.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:07,36

382

18.01.2020

Kranj

(dečki)

8.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:07,82

374

09.02.2020

Kranj

(dečki)

9.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:08,27

367

02.11.2019

Zrenjanin

(dečki)

10.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:08,34

366

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:09,79

343

07.02.2020

Kranj

(dečki)

12.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

1:09,93

341

07.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:09,96

341

30.11.2019

Innsbruck

(dečki)

14.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:11,33

322

07.02.2020

Kranj

(dečki)

15.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:11,60

318

07.02.2020

Kranj

(dečki)

16.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:11,91

314

16.11.2019

Kranj

(dečki)

17.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:11,92

314

16.11.2019

Kranj

(dečki)

 

VARGA Jaka

2006

LL

1:11,92

314

18.01.2020

Kranj

(dečki)

19.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:11,97

313

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:11,97

313

16.11.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:12,09

312

07.02.2020

Kranj

(dečki)

22.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:12,30

309

18.01.2020

Kranj

(dečki)

23.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:12,33

309

07.02.2020

Kranj

(dečki)

24.  

TURK Mitja

2006

RR

1:12,88

302

16.11.2019

Zadar

(dečki)

25.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:13,17

298

07.02.2020

Kranj

(dečki)

26.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:13,60

293

07.02.2020

Kranj

(dečki)

27.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:13,67

292

16.11.2019

Kranj

(dečki)

28.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:13,81

290

18.01.2020

Kranj

(dečki)

29.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:14,08

287

09.02.2020

Kranj

(dečki)

30.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:14,17

286

07.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

1:14,57

281

07.02.2020

Kranj

(dečki)

32.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:14,58

281

09.02.2020

Kranj

(dečki)

33.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:14,90

278

07.02.2020

Kranj

(dečki)

34.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:15,02

276

09.02.2020

Kranj

(dečki)

35.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:15,04

276

07.02.2020

Kranj

(dečki)

36.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:15,08

276

18.01.2020

Kranj

(dečki)

37.  

ILAR Lun

2007

LL

1:15,11

275

18.01.2020

Kranj

(dečki)

38.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:15,19

275

19.10.2019

Ribnica

(dečki)

39.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:15,49

271

18.01.2020

Kranj

(dečki)

40.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:15,61

270

16.11.2019

Velenje

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:15,74

269

07.02.2020

Kranj

(dečki)

42.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:15,82

268

07.02.2020

Kranj

(dečki)

43.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:16,10

265

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

44.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:16,36

262

18.01.2020

Kranj

(dečki)

45.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:16,39

262

09.02.2020

Kranj

(dečki)

46.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:16,45

261

07.02.2020

Kranj

(dečki)

47.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:16,59

260

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

48.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:16,63

259

18.01.2020

Kranj

(dečki)

49.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:16,69

259

16.11.2019

Kranj

(dečki)

50.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:16,80

258

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:16,87

257

07.02.2020

Kranj

(dečki)

52.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:16,95

256

18.01.2020

Kranj

(dečki)

53.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:17,10

255

16.11.2019

Velenje

(dečki)

54.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:17,31

253

16.11.2019

Kranj

(dečki)

55.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:17,76

248

24.01.2020

Ljubljana

(dečki)

56.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:17,86

247

16.11.2019

Kranj

(dečki)

57.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:18,68

240

16.11.2019

Kranj

(dečki)

58.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:18,83

238

19.10.2019

Ribnica

(dečki)

59.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:19,06

236

16.11.2019

Kranj

(dečki)

60.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:19,09

236

18.01.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:19,40

233

16.11.2019

Kranj

(dečki)

62.  

KEREC Odon

2006

IL

1:19,51

232

16.11.2019

Kranj

(dečki)

63.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:19,62

231

18.01.2020

Kranj

(dečki)

64.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:19,64

231

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

65.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:19,68

231

16.11.2019

Kranj

66.  

KIKER Jan

2007

PC

1:20,00

228

18.01.2020

Kranj

67.  

LIU Yisi

2006

OL

1:20,19

226

19.10.2019

Ribnica

68.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:20,34

225

21.12.2019

Ljubljana

69.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

1:20,41

224

16.11.2019

Velenje

 

OROŽ Luka

2007

PKA

1:20,41

224

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

FINK Amadej

2007

KK

1:20,48

224

07.12.2019

Ljubljana

72.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:21,09

219

18.01.2020

Kranj

73.  

VASLE Tim

2006

NC

1:21,33

217

16.11.2019

Kranj

74.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:21,58

215

09.11.2019

Celje

75.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:21,89

212

16.11.2019

Kranj

76.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

1:22,00

212

16.11.2019

Kranj

77.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:22,08

211

16.11.2019

Kranj

78.  

PUC Jakob

2006

IL

1:22,18

210

19.10.2019

Ribnica

79.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

1:22,19

210

21.12.2019

Ljubljana

80.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:22,28

209

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:22,57

207

16.11.2019

Kranj

82.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:22,64

207

12.10.2019

Kranj

83.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:22,73

206

16.11.2019

Kranj

84.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:22,80

205

18.01.2020

Kranj

85.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:22,91

205

18.01.2020

Kranj

86.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:22,96

204

18.01.2020

Kranj

87.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:23,16

203

16.11.2019

Kranj

88.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:23,43

201

16.11.2019

Kranj

89.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:23,65

199

07.12.2019

Ljubljana

90.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:23,69

199

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:23,70

199

18.01.2020

Kranj

92.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:23,74

199

18.01.2020

Kranj

93.  

ZILIANI Izak

2007

NG

1:24,21

195

21.12.2019

Ljubljana

94.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:25,02

190

19.10.2019

Ribnica

95.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:25,04

190

07.12.2019

Ljubljana

96.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

1:25,09

189

18.01.2020

Kranj

97.  

JUSTIN Miha

2007

KA

1:25,52

186

18.01.2020

Kranj

98.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:25,55

186

16.11.2019

Kranj

99.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:25,79

185

16.11.2019

Kranj

100.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:26,17

182

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:26,28

182

16.11.2019

Velenje

102.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

1:26,34

181

08.02.2020

Kranj

103.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:26,36

181

19.10.2019

Ribnica

104.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:26,44

181

18.01.2020

Kranj

105.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:28,52

168

19.10.2019

Ribnica

106.  

SEVER Marko

2007

LL

1:28,76

167

18.01.2020

Kranj

107.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:28,79

167

16.11.2019

Kranj

108.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:29,31

164

16.11.2019

Kranj

109.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

1:30,28

158

18.01.2020

Kranj

110.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:30,58

157

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:30,70

156

16.11.2019

Velenje

112.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:30,95

155

07.12.2019

Ljubljana

113.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:31,67

151

16.11.2019

Velenje

114.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:31,89

150

16.11.2019

Kranj

115.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:32,17

149

16.11.2019

Velenje

116.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

1:32,82

146

18.01.2020

Kranj

117.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:33,34

143

16.11.2019

Velenje

118.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:34,42

138

16.11.2019

Velenje

119.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:36,03

132

07.12.2019

Ljubljana

120.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

1:36,70

129

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

1:37,38

126

16.11.2019

Kranj

122.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

1:37,58

125

07.12.2019

Ljubljana

123.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:40,52

115

16.11.2019

Kranj

124.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

1:40,67

114

18.01.2020

Kranj

125.  

PETEK Žan

2006

AQ

1:41,20

112

19.10.2019

Ribnica

126.  

ČAGALJ Rok

2006

KK

1:42,92

107

16.11.2019

Kranj

127.  

ZELENC Tadej

2007

CER

1:44,08

103

18.01.2020

Kranj

128.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:44,13

103

21.12.2019

Ljubljana

129.  

GERLIČ Max

2007

BM

1:45,19

100

16.11.2019

Velenje

130.  

RENKO Vid

2007

AQ

1:45,44

99

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:46,38

97

19.01.2020

Zagreb

132.  

ZORMAN Matic

2007

TK

1:47,89

93

16.11.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

132

2006.48

1:21,41

216



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.