Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:52:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:03,05

466

01.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:03,83

449

01.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

3.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:06,33

400

01.02.2019

Maribor

(dečki)

4.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:06,74

393

05.01.2019

Celje

(dečki)

5.  

SLANA Bor

2005

LL

1:06,83

391

19.01.2019

Kranj

(dečki)

6.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

1:07,14

386

02.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:08,10

370

24.11.2018

Pančevo

(dečki)

8.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:08,60

362

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

9.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:09,50

348

03.02.2019

Maribor

(dečki)

10.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:09,61

346

03.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:09,66

345

03.02.2019

Maribor

(dečki)

12.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:10,30

336

05.01.2019

Celje

(dečki)

13.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:10,62

332

19.01.2019

Kranj

(dečki)

14.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:10,64

331

03.02.2019

Maribor

(dečki)

15.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:10,77

329

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

16.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:11,10

325

01.02.2019

Maribor

(dečki)

17.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:11,26

323

21.10.2018

Velenje

(dečki)

18.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:11,97

313

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

19.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:12,00

313

01.02.2019

Maribor

(dečki)

20.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:12,17

311

03.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:12,49

306

01.02.2019

Maribor

(dečki)

22.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:12,56

306

05.01.2019

Celje

(dečki)

 

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:12,56

306

01.02.2019

Maribor

(dečki)

24.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:12,59

305

01.02.2019

Maribor

(dečki)

25.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:12,74

303

19.01.2019

Kranj

(dečki)

26.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:13,49

294

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

27.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:13,64

292

02.02.2019

Maribor

(dečki)

28.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:13,73

291

01.02.2019

Maribor

(dečki)

29.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:13,96

289

03.02.2019

Maribor

(dečki)

 

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:13,96

289

17.03.2019

Bad Bergzabern

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:14,79

279

01.02.2019

Maribor

(dečki)

32.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:15,22

274

19.01.2019

Kranj

(dečki)

33.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:15,38

272

19.01.2019

Kranj

(dečki)

34.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:15,68

269

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

35.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:15,71

269

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

36.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:16,18

264

02.11.2018

Ruše

(dečki)

37.  

TURK Mitja

2006

RR

1:16,19

264

12.01.2019

Ljubljana

(dečki)

38.  

ILAR Nal

2005

LL

1:16,38

262

19.01.2019

Kranj

(dečki)

39.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:16,61

260

19.01.2019

Kranj

(dečki)

40.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:16,69

259

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:16,82

257

05.01.2019

Celje

(dečki)

42.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:17,04

255

05.01.2019

Celje

(dečki)

43.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:17,34

252

05.01.2019

Celje

(dečki)

44.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:17,63

249

19.01.2019

Kranj

(dečki)

45.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:17,68

249

05.01.2019

Celje

(dečki)

46.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:17,86

247

05.01.2019

Celje

(dečki)

47.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:18,15

244

19.01.2019

Kranj

(dečki)

48.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:18,28

243

16.03.2019

Bad Bergzabern

(dečki)

 

UŠAJ Lian

2005

NG

1:18,28

243

19.01.2019

Kranj

(dečki)

50.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:19,34

234

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:19,37

233

19.01.2019

Kranj

(dečki)

52.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:19,38

233

19.01.2019

Kranj

(dečki)

53.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:19,79

230

21.10.2018

Velenje

54.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:19,80

230

19.01.2019

Kranj

55.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:19,97

228

19.01.2019

Kranj

56.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:20,20

226

19.01.2019

Kranj

57.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:20,37

225

03.02.2019

Maribor

58.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:20,44

224

05.01.2019

Celje

 

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:20,44

224

05.01.2019

Celje

60.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:20,48

224

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:20,51

224

05.01.2019

Celje

62.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:20,61

223

19.01.2019

Kranj

63.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:20,79

221

19.01.2019

Kranj

64.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:20,98

220

08.12.2018

Ljubljana

65.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:21,19

218

08.12.2018

Ljubljana

66.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:21,61

215

19.01.2019

Kranj

67.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:22,33

209

13.10.2018

Ribnica

68.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:22,74

206

19.01.2019

Kranj

69.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:23,39

201

17.02.2019

Herceg Novi

70.  

ZAJC Svit

2005

LL

1:23,47

201

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:23,66

199

08.12.2018

Ljubljana

72.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:23,83

198

05.01.2019

Celje

73.  

PUC Jakob

2006

IL

1:23,97

197

19.01.2019

Kranj

74.  

VASLE Tim

2006

NC

1:24,44

194

05.01.2019

Celje

75.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:24,63

192

05.01.2019

Celje

76.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:24,86

191

05.01.2019

Celje

77.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:24,88

191

05.01.2019

Celje

78.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:24,97

190

19.01.2019

Kranj

79.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:25,03

190

03.02.2019

Maribor

80.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:25,15

189

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:25,44

187

05.01.2019

Celje

82.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:25,63

186

05.01.2019

Celje

83.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:25,67

185

08.12.2018

Ljubljana

84.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:26,10

183

19.01.2019

Kranj

85.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:26,33

181

03.02.2019

Maribor

86.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:26,65

179

13.10.2018

Ribnica

87.  

VIHER Vid

2005

BM

1:27,15

176

21.10.2018

Velenje

88.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:27,61

173

24.11.2018

Banja Luka

89.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:27,79

172

08.12.2018

Ljubljana

90.  

STERLE NOVAK Ruben

2006

SDD

1:28,49

168

22.12.2018

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:28,60

168

05.01.2019

Celje

92.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:29,15

165

19.01.2019

Kranj

93.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:29,17

164

05.01.2019

Celje

94.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:29,32

164

05.01.2019

Celje

 

MARIČ Bastian

2006

FR

1:29,32

164

02.11.2018

Ruše

96.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:29,41

163

05.01.2019

Celje

97.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:29,96

160

05.01.2019

Celje

98.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:31,05

154

05.01.2019

Celje

99.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:31,09

154

05.01.2019

Celje

100.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:31,40

153

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:32,09

149

19.01.2019

Kranj

102.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:32,16

149

05.01.2019

Celje

103.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:32,30

148

02.11.2018

Ruše

104.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:33,00

145

20.10.2018

Reka/Rijeka

105.  

SENGER Maj

2006

NC

1:33,47

143

05.01.2019

Celje

106.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:34,33

139

05.01.2019

Celje

107.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:34,37

139

05.01.2019

Celje

108.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:35,96

132

05.01.2019

Celje

109.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:37,59

125

12.01.2019

Ljubljana

110.  

CINK Lovrenc

2005

KK

1:39,60

118

20.10.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:40,32

115

05.01.2019

Celje

112.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:40,47

115

08.12.2018

Ljubljana

113.  

HAFNER Jakob

2005

TK

1:40,48

115

19.01.2019

Kranj

114.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:42,19

109

08.12.2018

Ljubljana

115.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:42,97

107

05.01.2019

Celje

116.  

KREVH David

2006

PDM

1:44,58

102

08.12.2018

Ljubljana

117.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:45,35

100

05.01.2019

Celje

118.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:45,52

99

12.01.2019

Ljubljana

119.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:46,65

96

19.01.2019

Kranj

120.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:48,66

91

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:48,89

90

13.10.2018

Ribnica

122.  

LAZNIK Bor

2006

NC

1:51,34

84

05.01.2019

Celje

123.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:51,41

84

19.01.2019

Kranj

124.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

1:52,56

81

19.01.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

124

2005.6

1:23,09

203



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.