Back    Home

Lestvice *
2017/2018, dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:56:41

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:02,81

540

02.02.2018

Maribor

2.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:04,08

508

20.01.2018

Kranj

3.  

VERČ Peter

2004

IL

1:05,12

484

02.02.2018

Maribor

4.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:05,57

474

03.02.2018

Maribor

5.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:05,81

469

02.02.2018

Maribor

6.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:06,06

464

04.02.2018

Maribor

7.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:06,36

458

02.02.2018

Maribor

8.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:08,29

420

20.01.2018

Kranj

9.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:08,52

416

20.01.2018

Kranj

10.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:08,53

416

20.01.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:09,00

407

25.11.2017

Ljubljana

12.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:09,60

397

23.12.2017

Banja Luka

13.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:09,87

392

25.11.2017

Ljubljana

14.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:10,61

380

02.02.2018

Maribor

15.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:10,84

376

20.01.2018

Kranj

16.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:11,11

372

03.02.2018

Maribor

17.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:11,21

370

02.02.2018

Maribor

18.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:11,35

368

02.02.2018

Maribor

19.  

SLANA Bor

2005

LL

1:11,46

367

02.02.2018

Maribor

20.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:12,70

348

20.01.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:12,74

348

20.01.2018

Kranj

22.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:12,89

345

02.02.2018

Maribor

23.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:13,26

340

20.01.2018

Kranj

24.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:13,58

336

20.01.2018

Kranj

25.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

1:13,59

336

20.01.2018

Kranj

26.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:13,67

335

20.01.2018

Kranj

27.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:14,12

328

25.11.2017

Ljubljana

28.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:14,18

328

20.01.2018

Kranj

29.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:14,26

327

21.10.2017

Ribnica

30.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:14,32

326

20.01.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:15,05

316

20.01.2018

Kranj

32.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:15,17

315

12.11.2017

Celje

33.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:15,37

312

21.10.2017

Ribnica

34.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:15,58

310

04.02.2018

Maribor

35.  

JEREB Matic

2004

CER

1:15,89

306

20.01.2018

Kranj

36.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:15,90

306

02.02.2018

Maribor

37.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:16,18

303

02.02.2018

Maribor

38.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:16,54

298

02.02.2018

Maribor

39.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:16,85

295

07.04.2018

Celje

40.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:17,03

293

20.01.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

STELE Gašper

2004

KA

1:17,14

291

20.01.2018

Kranj

42.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:17,30

290

25.11.2017

Ljubljana

43.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:17,42

288

03.02.2018

Maribor

44.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:17,95

282

29.10.2017

Velenje

45.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:18,24

279

04.02.2018

Maribor

46.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:18,32

278

20.01.2018

Kranj

47.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:18,34

278

21.10.2017

Ribnica

48.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:18,69

274

25.11.2017

Ljubljana

49.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:18,84

273

16.12.2017

Ljubljana

50.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:18,98

271

29.10.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:19,10

270

07.04.2018

Celje

 

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:19,10

270

04.02.2018

Maribor

53.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:19,12

270

02.02.2018

Maribor

54.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:19,70

264

29.10.2017

Velenje

55.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:19,85

263

20.01.2018

Kranj

56.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:19,92

262

20.01.2018

Kranj

57.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:19,93

262

21.10.2017

Ribnica

58.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:20,16

260

20.01.2018

Kranj

59.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:20,26

259

20.01.2018

Kranj

60.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:20,77

254

21.10.2017

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KOS David

2005

PDM

1:20,93

252

21.01.2018

Radenci

62.  

ARTIČ Dan

2004

OL

1:21,09

251

20.01.2018

Kranj

63.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

1:21,12

251

20.01.2018

Kranj

64.  

ILAR Nal

2005

LL

1:21,55

247

25.11.2017

Ljubljana

65.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:21,58

246

12.11.2017

Celje

66.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:21,63

246

21.10.2017

Ribnica

67.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:21,79

244

20.01.2018

Kranj

68.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:22,10

242

20.01.2018

Kranj

69.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:22,22

241

02.02.2018

Maribor

70.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:22,68

237

02.02.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KATARIĆ Tit

2004

CER

1:22,76

236

20.01.2018

Kranj

72.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:22,90

235

18.11.2017

Ljubljana

73.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:23,26

232

02.02.2018

Maribor

74.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:23,33

231

29.10.2017

Velenje

75.  

MUŽINA Nik

2004

KK

1:23,64

229

18.11.2017

Trst/Trieste

76.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:23,71

228

03.11.2017

Ruše

77.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:24,19

224

25.11.2017

Ljubljana

78.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:25,40

215

20.01.2018

Kranj

79.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

1:25,58

213

21.10.2017

Ribnica

80.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:25,61

213

25.11.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:25,78

212

04.11.2017

Kranj

82.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:25,81

212

21.10.2017

Ribnica

83.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:26,11

209

18.11.2017

Ljubljana

84.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:26,35

208

04.02.2018

Maribor

85.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:26,44

207

09.12.2017

Reka/Rijeka

86.  

ROTER Matic

2004

TK

1:26,76

205

20.01.2018

Kranj

87.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:27,45

200

25.11.2017

Ljubljana

88.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:27,83

197

25.11.2017

Ljubljana

89.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:27,94

197

07.04.2018

Celje

90.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:28,32

194

25.11.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

HOJNIK Črt

2005

VV

1:28,35

194

29.10.2017

Velenje

92.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:28,63

192

29.10.2017

Velenje

93.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

1:28,90

190

02.02.2018

Maribor

94.  

KATARIĆ Rok

2005

CER

1:29,99

184

14.10.2017

Kranj

95.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:30,08

183

20.01.2018

Kranj

96.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:31,06

177

25.11.2017

Ljubljana

97.  

CVETKOVIĆ Leon

2005

AQ

1:32,26

170

02.02.2018

Maribor

98.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:32,51

169

21.10.2017

Ribnica

99.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:32,54

169

21.10.2017

Ribnica

100.  

VUNIČ Alan

2004

BM

1:33,01

166

07.04.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

1:33,10

166

21.10.2017

Ribnica

102.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:33,57

163

25.11.2017

Ljubljana

103.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

1:34,35

159

02.02.2018

Maribor

104.  

VIHER Vid

2005

BM

1:34,46

159

02.02.2018

Maribor

105.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

1:36,00

151

20.01.2018

Kranj

106.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:36,07

151

02.02.2018

Maribor

107.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:36,17

150

21.10.2017

Ribnica

108.  

MALKOV Andrei

2004

OL

1:36,50

149

02.02.2018

Maribor

109.  

KAVRE Jani

2004

KK

1:37,23

146

03.02.2018

Maribor

110.  

JARC Anej

2005

BM

1:38,94

138

07.04.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VETTER Miha

2005

FR

1:39,97

134

29.10.2017

Velenje

112.  

NOVAK-ZUPANC Val

2005

RAD

1:40,05

134

02.02.2018

Maribor

113.  

SKODLAR Anže

2004

TK

1:41,82

127

20.01.2018

Kranj

114.  

WAGNER Lovro

2004

AQ

1:44,94

116

25.11.2017

Ljubljana

115.  

CEGNAR Svit

2005

TK

1:48,61

104

21.10.2017

Ribnica

116.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:49,83

101

20.01.2018

Kranj

117.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:55,28

87

25.11.2017

Ljubljana

118.  

KAMBERI Zufer

2004

AQ

2:09,78

61

18.11.2017

Ljubljana

119.  

MUHAMEDAGIĆ Taj

2005

AQ

2:20,56

48

25.11.2017

Ljubljana

120.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

2:35,30

36

19.11.2017

Zadar

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

120

2004.5

1:23,33

231



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.