Back    Home

Lestvice *
2016/2017, dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 20:04:34

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GLADEK Nik

2003

TK

1:05,42

478

21.01.2017

Kranj

2.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:05,43

477

01.04.2017

Celje

3.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:06,68

451

05.02.2017

Kranj

4.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:06,70

451

19.02.2017

Herceg Novi

5.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:06,84

448

21.01.2017

Kranj

6.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:06,91

446

01.04.2017

Celje

7.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:06,92

446

21.01.2017

Kranj

8.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:07,07

443

03.02.2017

Kranj

9.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

1:07,68

431

01.04.2017

Celje

10.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:08,11

423

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:08,40

418

03.02.2017

Kranj

12.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:09,19

404

03.02.2017

Kranj

13.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

1:10,32

385

21.01.2017

Kranj

14.  

VERČ Peter

2004

IL

1:10,36

384

03.02.2017

Kranj

15.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:11,54

365

21.01.2017

Kranj

16.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:11,83

361

01.04.2017

Celje

17.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:12,10

357

26.11.2016

Maribor

18.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:12,17

356

04.02.2017

Kranj

19.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:12,23

355

03.02.2017

Kranj

20.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:12,25

355

02.12.2016

Ruše

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:12,30

354

03.02.2017

Kranj

22.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

1:12,51

351

03.02.2017

Kranj

23.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

1:12,89

345

03.02.2017

Kranj

24.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:12,92

345

05.02.2017

Kranj

25.  

LEMPL Marko

2003

BM

1:13,06

343

01.04.2017

Celje

26.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:13,10

342

21.01.2017

Kranj

27.  

TURK Matic

2004

BP

1:13,44

338

03.02.2017

Kranj

28.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:13,97

330

01.04.2017

Celje

29.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:14,10

329

21.01.2017

Kranj

 

KAC Tim

2003

LL

1:14,10

329

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:14,96

318

10.12.2016

Beograd

32.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:15,44

312

03.02.2017

Kranj

33.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

1:16,26

302

01.04.2017

Celje

34.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

1:16,40

300

05.02.2017

Kranj

35.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:16,48

299

21.01.2017

Kranj

36.  

JEREB Maks

2003

NC

1:16,83

295

04.02.2017

Kranj

37.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:16,92

294

03.02.2017

Kranj

38.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:17,12

292

01.04.2017

Celje

39.  

PERC Anže

2003

VV

1:17,27

290

03.02.2017

Kranj

40.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:17,53

287

10.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

1:17,81

284

03.02.2017

Kranj

42.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:17,87

283

02.12.2016

Ruše

43.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

1:18,35

278

22.01.2017

Radenci

44.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:18,79

273

10.12.2016

Beograd

45.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:18,88

273

10.12.2016

Beograd

46.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:19,18

269

19.11.2016

Kranj

47.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:19,21

269

02.12.2016

Ruše

48.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:19,33

268

21.01.2017

Kranj

49.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:19,46

267

15.10.2016

Ribnica

50.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:20,26

259

10.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MOČNIK Jakob

2003

CK

1:20,63

255

01.04.2017

Celje

52.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:20,94

252

03.02.2017

Kranj

53.  

BAJEC David

2003

PKA

1:21,25

249

21.01.2017

Kranj

54.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

1:21,26

249

03.02.2017

Kranj

55.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:21,27

249

15.10.2016

Ribnica

56.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:21,31

249

21.01.2017

Kranj

57.  

SHCHAVROVSKIY Fedor

2003

NG

1:21,37

248

03.02.2017

Kranj

58.  

LUSKAR Alen

2003

PC

1:21,41

248

01.04.2017

Celje

59.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:21,69

245

02.12.2016

Ruše

60.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:21,86

244

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:22,11

242

26.11.2016

Maribor

 

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:22,11

242

15.10.2016

Ribnica

63.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

1:22,46

239

15.10.2016

Ribnica

64.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:22,57

238

21.01.2017

Kranj

65.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:22,67

237

19.02.2017

Herceg Novi

66.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:23,46

230

03.02.2017

Kranj

67.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:24,04

225

21.01.2017

Kranj

68.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:24,37

223

01.04.2017

Celje

69.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:25,31

215

26.11.2016

Maribor

70.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:25,40

215

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:25,41

215

13.11.2016

Celje

72.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:25,63

213

26.11.2016

Maribor

73.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

1:25,65

213

23.10.2016

Velenje

74.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:25,73

212

10.12.2016

Beograd

75.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:25,99

210

17.12.2016

Ljubljana

76.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

1:26,22

209

02.12.2016

Ruše

77.  

OCVIRK Nik

2003

PC

1:26,23

209

03.02.2017

Kranj

78.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:26,24

209

17.12.2016

Ljubljana

79.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:26,38

208

26.11.2016

Maribor

80.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

1:27,20

202

26.11.2016

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:27,31

201

08.04.2017

Novi Sad

82.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:27,79

198

15.10.2016

Ribnica

83.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

1:27,84

197

23.06.2017

Celovec/Klagenfurt

84.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:29,06

189

03.02.2017

Kranj

85.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:29,32

188

02.12.2016

Ruše

86.  

SOUFI Ali

2003

BM

1:29,35

187

21.01.2017

Kranj

87.  

GJURA MEKE Nejc

2003

PDM

1:29,40

187

26.11.2016

Maribor

88.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:29,55

186

21.01.2017

Kranj

89.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:30,73

179

02.12.2016

Ruše

90.  

ARTIČ Dan

2004

OL

1:31,52

174

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:31,68

174

26.11.2016

Maribor

92.  

STELE Gašper

2004

KA

1:31,98

172

16.12.2016

Kranj

93.  

JEREB Matic

2004

CER

1:32,31

170

15.10.2016

Ribnica

94.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:32,45

169

21.01.2017

Kranj

95.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:33,74

162

15.10.2016

Ribnica

96.  

KAPEL Lovro

2003

BM

1:34,22

160

02.12.2016

Ruše

97.  

ROTER Matic

2004

TK

1:35,30

155

03.02.2017

Kranj

98.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

1:35,60

153

26.11.2016

Maribor

99.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

1:36,24

150

03.02.2017

Kranj

100.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:36,76

148

26.11.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

JANČAR Domen

2003

IL

1:38,39

140

17.12.2016

Ljubljana

102.  

JURKOVIČ Klemen

2003

SDD

1:40,49

132

17.12.2016

Ljubljana

103.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

1:41,01

130

03.02.2017

Kranj

104.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:41,75

127

08.10.2016

Kranj

105.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

1:42,27

125

03.02.2017

Kranj

106.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:43,00

122

03.02.2017

Kranj

107.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:44,28

118

15.10.2016

Ribnica

108.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

1:45,20

115

17.12.2016

Ljubljana

109.  

ŽIVKOVIĆ Tit

2004

PC

1:53,52

91

26.11.2016

Maribor

110.  

BAUK Urban

2004

RL

1:58,00

81

17.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

POTOČNIK Felix

2004

TP

2:07,06

65

15.10.2016

Ribnica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

111

2003.53

1:22,70

236



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.