Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:47:25

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:03,99

531

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

2.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:04,32

523

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

3.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:06,05

483

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

4.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:07,07

462

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

5.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:07,09

461

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

6.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

1:07,10

461

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

7.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:09,38

417

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

8.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:10,21

402

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

9.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:10,30

401

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

10.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:10,32

400

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:10,67

394

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

12.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:12,20

370

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

13.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

1:12,71

362

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

14.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:13,11

356

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

15.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:13,18

355

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

16.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:13,56

350

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

17.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:13,66

348

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

18.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:13,70

348

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

19.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:13,71

348

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

20.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:13,97

344

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TURK Mitja

2006

RR

1:14,11

342

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

22.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:14,14

342

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

23.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:14,24

340

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

24.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:14,40

338

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

25.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:14,45

337

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

26.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:14,50

337

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

27.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:14,77

333

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

28.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:14,84

332

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

29.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:14,89

331

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

30.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:14,97

330

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:15,00

330

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:15,00

330

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

33.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:15,53

323

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

34.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:15,64

322

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

35.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:15,66

321

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

36.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:15,76

320

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

37.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:15,82

319

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

38.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:15,91

318

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

39.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:16,19

315

05.09.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

40.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:16,21

314

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:16,57

310

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

42.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:16,74

308

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

43.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:16,90

306

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

44.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:17,07

304

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

45.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:17,10

304

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

46.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:17,14

303

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

47.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:17,16

303

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

48.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:17,67

297

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

49.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:18,11

292

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

50.  

FINK Amadej

2007

KK

1:18,15

292

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:18,24

291

12.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

52.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:18,25

290

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

53.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:18,28

290

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

54.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:18,35

289

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

55.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:18,39

289

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

56.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:18,56

287

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

57.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:18,72

285

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

58.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:18,79

284

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

59.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:19,20

280

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

PUC Jakob

2006

IL

1:19,20

280

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:19,67

275

11.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

62.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:19,99

272

12.01.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

63.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:20,19

270

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

64.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:20,47

267

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

65.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:20,96

262

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

66.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:21,09

261

12.01.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

67.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:21,16

260

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

68.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:21,26

259

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

69.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:21,27

259

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

70.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:21,40

258

03.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:21,78

254

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

72.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

1:21,99

252

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

73.  

ILAR Lun

2007

LL

1:22,18

251

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

74.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:22,28

250

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

75.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:22,34

249

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

76.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:22,35

249

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

77.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:22,78

245

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

78.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:22,82

245

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

79.  

ZIMIC Urban

2007

IL

1:23,00

243

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

80.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:23,29

241

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:23,37

240

11.07.2020

Radovljica

(dečki+absolutno)

82.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:24,43

231

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

83.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:24,51

230

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

84.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:24,53

230

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

85.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:24,56

230

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

86.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:25,32

224

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

87.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:26,72

213

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

88.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:26,97

211

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

89.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:27,19

210

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

90.  

SEVER Marko

2007

LL

1:27,23

210

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:27,32

209

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

92.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:27,50

208

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

93.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

1:28,36

202

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

94.  

JUSTIN Miha

2007

KA

1:28,56

200

14.12.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

95.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:29,01

197

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

96.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:29,68

193

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

97.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

1:30,51

187

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

98.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

1:30,93

185

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

99.  

LENARŠIČ Filip

2007

LL

1:31,14

184

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

100.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:31,46

182

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:31,85

179

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

102.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:32,93

173

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

103.  

PRISTOV DONČIĆ Mark

2006

RAD

1:33,06

172

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

104.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:33,12

172

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

105.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

1:33,73

169

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

106.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

1:36,35

155

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

107.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:37,72

149

09.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

108.  

SKOK Bor

2007

TK

1:43,52

125

25.07.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

109.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:43,89

124

18.07.2020

Brestanica

(dečki+absolutno)

110.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

1:54,14

93

26.09.2020

Kamnik

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

110

2006.48

1:20,26

269



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.