Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 04:00:33

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:02,58

568

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

2.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:06,89

465

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

3.  

SLANA Bor

2005

LL

1:07,50

453

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

4.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:08,21

439

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

5.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

1:08,94

425

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:10,10

404

26.05.2019

Banja Luka

(dečki)

7.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:10,45

398

18.05.2019

Ptuj

(dečki)

8.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:10,49

397

06.07.2019

Koper

(dečki)

9.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:10,69

394

10.03.2019

Zagreb

(dečki)

10.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:10,91

390

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:11,28

384

18.04.2019

Maribor

(dečki)

12.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:12,06

372

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:12,77

361

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

14.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:12,83

360

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

15.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:13,05

357

18.04.2019

Maribor

(dečki)

16.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:13,07

357

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

17.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:13,58

349

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:13,68

348

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

19.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:13,96

344

13.04.2019

Maribor

(dečki)

20.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:14,19

341

06.07.2019

Koper

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:14,46

337

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

22.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:14,48

337

18.04.2019

Maribor

(dečki)

23.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:14,56

336

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

24.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:15,11

328

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

25.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:15,20

327

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

26.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:15,53

323

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

27.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:15,85

319

18.04.2019

Maribor

(dečki)

28.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:16,06

316

06.04.2019

Ljubljana

(dečki)

29.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:16,36

313

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

30.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:16,76

308

09.06.2019

Wels

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

TURK Mitja

2006

RR

1:17,04

304

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

32.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:17,13

303

18.04.2019

Maribor

(dečki)

33.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:17,30

301

18.04.2019

Maribor

(dečki)

34.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:18,01

293

19.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

35.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:18,29

290

24.04.2019

Radovljica

(dečki)

36.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:18,32

290

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

 

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:18,32

290

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

38.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:18,37

289

18.04.2019

Maribor

(dečki)

39.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:18,38

289

06.07.2019

Koper

(dečki)

40.  

VIHER Vid

2005

BM

1:18,42

289

21.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:19,08

281

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

 

UŠAJ Lian

2005

NG

1:19,08

281

06.07.2019

Koper

(dečki)

43.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:19,52

277

15.06.2019

Ljubljana

(dečki)

44.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:19,56

276

06.07.2019

Koper

(dečki)

45.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:19,77

274

06.07.2019

Koper

46.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:19,79

274

21.07.2019

Ravne na Koroškem

47.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:19,81

274

18.04.2019

Maribor

48.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:19,93

272

09.03.2019

Kranj

49.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:20,04

271

09.06.2019

Reka/Rijeka

50.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:20,28

269

10.03.2019

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:21,04

261

18.04.2019

Maribor

52.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:21,16

260

21.07.2019

Ravne na Koroškem

53.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:21,63

256

18.05.2019

Reka/Rijeka

54.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:22,17

251

13.07.2019

Radovljica

55.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:22,26

250

15.06.2019

Ljubljana

56.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:22,32

249

15.06.2019

Ljubljana

57.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:22,40

249

06.07.2019

Koper

58.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:22,52

248

11.05.2019

Ljubljana

 

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:22,52

248

15.06.2019

Ljubljana

60.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:22,62

247

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

1:22,67

246

15.06.2019

Ljubljana

62.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:22,75

246

15.06.2019

Ljubljana

63.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:23,01

243

15.06.2019

Ljubljana

64.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:23,02

243

06.07.2019

Koper

 

ZAJC Svit

2005

LL

1:23,02

243

06.04.2019

Ljubljana

66.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:23,23

241

24.04.2019

Radovljica

67.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:23,32

240

13.07.2019

Radovljica

68.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:23,54

239

15.06.2019

Ljubljana

69.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:24,28

232

23.03.2019

Žilina

70.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:24,52

230

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSETIČ Matija

2006

CK

1:24,52

230

15.06.2019

Ljubljana

72.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:24,75

228

15.06.2019

Ljubljana

73.  

VASLE Tim

2006

NC

1:25,11

226

15.06.2019

Ljubljana

74.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:25,23

225

15.06.2019

Ljubljana

75.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

1:25,71

221

01.06.2019

Trbovlje

76.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:26,78

213

18.04.2019

Maribor

77.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:26,91

212

27.04.2019

Gradec/Graz

78.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:26,94

212

29.06.2019

Kamnik

79.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:27,48

208

15.06.2019

Ljubljana

80.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:27,92

205

18.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:29,25

196

15.06.2019

Ljubljana

82.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:29,48

194

15.06.2019

Ljubljana

83.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:29,76

192

24.04.2019

Radovljica

84.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:29,78

192

15.06.2019

Ljubljana

85.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:30,08

190

13.04.2019

Banja Luka

86.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:30,23

189

25.05.2019

Radovljica

87.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:30,57

187

09.06.2019

Reka/Rijeka

88.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:30,59

187

18.04.2019

Maribor

89.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:30,70

186

06.07.2019

Koper

90.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

1:31,13

184

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:32,65

175

18.04.2019

Maribor

92.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:33,26

171

18.04.2019

Maribor

93.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:33,66

169

18.04.2019

Maribor

94.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:34,46

165

18.04.2019

Maribor

95.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:34,77

163

18.05.2019

Ptuj

96.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:36,19

156

18.04.2019

Maribor

97.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:39,00

143

27.04.2019

Gradec/Graz

98.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:39,06

143

24.04.2019

Radovljica

99.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:40,93

135

06.07.2019

Koper

100.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:42,71

128

24.04.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VOJINOVIČ Aleksander Gaj

2006

LL

1:44,13

123

18.05.2019

Ljubljana

102.  

POGAČ Urban

2006

AQ

1:44,43

122

15.06.2019

Ljubljana

103.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:44,47

122

15.06.2019

Ljubljana

104.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:46,92

114

06.04.2019

Ljubljana

105.  

PALOVŠNIK Matija

2005

RAD

1:47,64

111

24.04.2019

Radovljica

106.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:47,72

111

18.05.2019

Ljubljana

107.  

ŠPOLAR Tim

2006

BM

1:49,05

107

18.04.2019

Maribor

108.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:58,11

84

13.04.2019

Maribor

109.  

TIRGUŠEK LIPNIK Ažbe

2006

BM

2:24,99

45

18.04.2019

Maribor

110.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

2:25,85

44

18.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

110

2005.63

1:24,40

231



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.