Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:49:07

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:01,31

482

18.01.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

2.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:01,51

477

08.02.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

3.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:04,60

412

18.01.2020

Kranj

(dečki)

4.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:04,70

410

08.02.2020

Kranj

(dečki)

5.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:05,37

397

18.01.2020

Kranj

(dečki)

6.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:06,86

371

04.01.2020

Velenje

(dečki)

7.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:06,97

370

08.02.2020

Kranj

(dečki)

8.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:07,26

365

18.01.2020

Kranj

(dečki)

9.  

LIU Yisi

2006

OL

1:07,89

355

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

10.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:07,98

353

08.02.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:08,32

348

18.01.2020

Kranj

(dečki)

12.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:09,03

337

08.02.2020

Kranj

(dečki)

13.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:09,45

331

08.02.2020

Kranj

(dečki)

14.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:09,73

327

18.01.2020

Kranj

(dečki)

15.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:10,35

319

04.01.2020

Velenje

(dečki)

16.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:10,70

314

07.12.2019

Ljubljana

(dečki)

17.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:10,98

310

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

18.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:11,04

310

04.01.2020

Velenje

(dečki)

19.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:11,13

308

18.01.2020

Kranj

(dečki)

20.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:11,76

300

18.01.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:11,97

298

08.02.2020

Kranj

(dečki)

22.  

ILAR Lun

2007

LL

1:12,19

295

08.02.2020

Kranj

(dečki)

23.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:12,76

288

08.02.2020

Kranj

(dečki)

24.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:13,59

278

18.01.2020

Kranj

(dečki)

25.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

1:14,01

274

08.02.2020

Kranj

(dečki)

26.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:14,66

267

18.01.2020

Kranj

(dečki)

27.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:14,98

263

04.01.2020

Velenje

(dečki)

28.  

TURK Mitja

2006

RR

1:15,01

263

19.10.2019

Ribnica

(dečki)

29.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:15,75

255

08.02.2020

Kranj

(dečki)

30.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:16,62

247

18.01.2020

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:16,77

245

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

32.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:16,92

244

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

33.  

VASLE Tim

2006

NC

1:16,94

244

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

34.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:17,04

243

08.02.2020

Kranj

(dečki)

35.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:17,19

241

04.01.2020

Velenje

(dečki)

36.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:17,25

241

04.01.2020

Velenje

(dečki)

37.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:17,57

238

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

38.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:17,61

237

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

39.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:17,72

236

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

40.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:18,51

229

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:18,57

229

19.10.2019

Ribnica

(dečki)

42.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:18,71

227

26.10.2019

Ljubljana

(dečki)

43.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:19,38

222

18.01.2020

Kranj

(dečki)

44.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:19,74

219

18.01.2020

Kranj

(dečki)

45.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:20,10

216

26.10.2019

Ljubljana

46.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:20,17

215

18.01.2020

Kranj

47.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:20,26

214

26.10.2019

Ljubljana

48.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:20,69

211

04.01.2020

Velenje

49.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

1:20,81

210

26.10.2019

Ljubljana

50.  

PUC Jakob

2006

IL

1:21,38

206

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:21,82

202

26.10.2019

Ljubljana

52.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:22,09

200

07.12.2019

Ljubljana

53.  

KEREC Odon

2006

IL

1:22,12

200

13.12.2019

Ljubljana

54.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:22,81

195

13.12.2019

Ljubljana

55.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:22,88

195

19.10.2019

Ribnica

56.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:23,52

190

13.12.2019

Ljubljana

57.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:23,63

190

21.12.2019

Čakovec

58.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:24,00

187

19.10.2019

Ribnica

59.  

ZIMIC Urban

2007

IL

1:24,34

185

07.12.2019

Ljubljana

60.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:24,82

182

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:25,03

180

19.10.2019

Ribnica

62.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:25,06

180

26.10.2019

Ljubljana

63.  

KIKER Jan

2007

PC

1:25,82

175

18.01.2020

Kranj

64.  

SEVER Marko

2007

LL

1:26,62

171

18.01.2020

Kranj

65.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:26,89

169

19.10.2019

Ribnica

66.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:27,75

164

04.01.2020

Velenje

67.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:27,90

163

18.01.2020

Kranj

68.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:27,98

163

26.10.2019

Ljubljana

69.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:28,44

160

18.01.2020

Kranj

70.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:28,68

159

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:28,70

159

26.10.2019

Ljubljana

72.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:30,08

152

11.12.2019

Kranj

73.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:31,18

146

19.10.2019

Ribnica

74.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:33,09

137

19.10.2019

Ribnica

75.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:33,20

137

18.01.2020

Kranj

76.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:33,22

137

19.10.2019

Ribnica

77.  

VILER Val

2007

KK

1:33,44

136

21.12.2019

Ljubljana

78.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

1:34,21

132

18.01.2020

Kranj

79.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:39,54

112

19.10.2019

Ribnica

80.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:41,25

107

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:41,55

106

26.10.2019

Ljubljana

82.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

1:42,70

102

07.12.2019

Ljubljana

83.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:44,69

96

13.12.2019

Ljubljana

84.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

1:44,80

96

21.12.2019

Ljubljana

85.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

1:45,00

96

19.10.2019

Ribnica

86.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

1:47,77

88

18.01.2020

Kranj

87.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:48,48

87

07.12.2019

Ljubljana

88.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:50,10

83

19.10.2019

Ribnica

89.  

JUSTIN Miha

2007

KA

1:52,96

77

11.12.2019

Kranj

90.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:57,72

68

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

90

2006.41

1:22,08

200



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.