Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:47:59

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:02,19

462

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

2.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:02,28

460

02.02.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

3.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:04,87

407

02.02.2019

Maribor

(dečki)

4.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:06,76

373

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

5.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:08,36

347

19.01.2019

Kranj

(dečki)

6.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:08,94

339

02.02.2019

Maribor

(dečki)

7.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:09,00

338

19.01.2019

Kranj

(dečki)

8.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:09,07

337

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

9.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:09,32

333

24.11.2018

Pančevo

(dečki)

10.  

ILAR Nal

2005

LL

1:09,41

332

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:09,54

330

02.02.2019

Maribor

(dečki)

12.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:10,39

318

19.01.2019

Kranj

(dečki)

13.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:11,06

309

19.01.2019

Kranj

(dečki)

14.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:11,65

302

16.03.2019

Bad Bergzabern

(dečki)

15.  

SLANA Bor

2005

LL

1:11,71

301

19.01.2019

Kranj

(dečki)

16.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:12,08

296

02.11.2018

Ruše

(dečki)

 

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:12,08

296

08.12.2018

Ljubljana

(dečki)

18.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:12,63

290

02.02.2019

Maribor

(dečki)

19.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:12,79

288

01.12.2018

Sarajevo

(dečki)

20.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:13,16

283

02.02.2019

Maribor

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:13,21

283

19.01.2019

Kranj

(dečki)

22.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:13,25

282

19.01.2019

Kranj

(dečki)

23.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:13,26

282

02.02.2019

Maribor

(dečki)

24.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:13,29

282

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

25.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:13,53

279

02.02.2019

Maribor

(dečki)

26.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:13,68

277

02.02.2019

Maribor

(dečki)

27.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:14,40

269

19.01.2019

Kranj

(dečki)

28.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:14,60

267

02.02.2019

Maribor

(dečki)

29.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

1:14,73

266

10.11.2018

Kranj

(dečki)

30.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:15,80

255

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:16,28

250

19.01.2019

Kranj

(dečki)

32.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:16,63

246

13.01.2019

Velenje

(dečki)

33.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:16,93

244

19.01.2019

Kranj

(dečki)

34.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:17,17

241

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

35.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:17,69

237

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

36.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:17,99

234

19.01.2019

Kranj

(dečki)

37.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:18,00

234

13.10.2018

Ribnica

(dečki)

38.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:18,59

228

19.01.2019

Kranj

(dečki)

39.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:18,76

227

10.11.2018

Kranj

(dečki)

40.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:19,53

220

19.01.2019

Kranj

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:19,53

220

19.01.2019

Kranj

(dečki)

42.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:19,64

220

13.01.2019

Velenje

(dečki)

43.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:20,47

213

19.01.2019

Kranj

44.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:20,57

212

19.01.2019

Kranj

45.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:20,72

211

17.02.2019

Herceg Novi

46.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:20,96

209

08.12.2018

Ljubljana

47.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:21,37

206

19.01.2019

Kranj

48.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:21,45

205

19.01.2019

Kranj

49.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:21,82

202

08.12.2018

Ljubljana

50.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:22,59

197

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:22,67

196

19.01.2019

Kranj

52.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:22,77

196

10.11.2018

Kranj

53.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:23,00

194

19.01.2019

Kranj

54.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:23,48

191

19.01.2019

Kranj

55.  

TURK Mitja

2006

RR

1:23,87

188

19.01.2019

Kranj

56.  

KEREC Odon

2006

IL

1:23,98

187

19.01.2019

Kranj

57.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:24,01

187

22.12.2018

Ljubljana

58.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:24,17

186

17.03.2019

Bad Bergzabern

59.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:24,27

185

13.01.2019

Velenje

60.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:26,22

173

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:26,51

171

19.01.2019

Kranj

62.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:26,93

169

02.11.2018

Ruše

63.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:27,00

168

19.01.2019

Kranj

64.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:27,21

167

10.11.2018

Kranj

65.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:27,70

164

08.12.2018

Ljubljana

66.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:28,66

159

19.01.2019

Kranj

67.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:29,57

154

13.10.2018

Ribnica

68.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:30,85

148

13.10.2018

Ribnica

69.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

1:31,29

146

15.12.2018

Čakovec

70.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:32,57

140

01.12.2018

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:33,53

135

10.11.2018

Kranj

72.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:33,58

135

10.11.2018

Kranj

73.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:33,96

133

13.10.2018

Ribnica

74.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:34,40

132

10.11.2018

Kranj

75.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:34,72

130

19.01.2019

Kranj

76.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:35,03

129

10.11.2018

Kranj

77.  

VASLE Tim

2006

NC

1:35,90

126

10.11.2018

Kranj

78.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:36,58

123

10.11.2018

Kranj

79.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:37,45

120

02.11.2018

Ruše

80.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:37,61

119

12.12.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:40,09

110

10.11.2018

Kranj

82.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:40,12

110

08.12.2018

Ljubljana

83.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:41,41

106

19.01.2019

Kranj

84.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:44,19

98

10.11.2018

Kranj

85.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:47,12

90

02.11.2018

Ruše

86.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:47,65

89

10.11.2018

Kranj

87.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:55,55

72

10.11.2018

Kranj

88.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:55,91

71

13.10.2018

Ribnica

89.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:57,83

67

13.10.2018

Ribnica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

89

2005.57

1:22,73

196



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.