Back    Home

Lestvice *
2019/2020, dečki, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:35:06

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:59,78

567

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

2.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:02,44

498

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

3.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:02,48

497

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

4.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:02,81

489

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

5.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:03,57

472

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

6.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:04,26

457

03.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

7.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:04,38

454

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

8.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:07,30

397

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

9.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:07,90

387

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

10.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:08,08

384

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:08,15

383

03.10.2020

Kranj

(dečki+absolutno)

12.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:08,24

381

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

13.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:08,50

377

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

14.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:09,21

365

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

15.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:09,24

365

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

16.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:09,66

358

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

17.  

ILAR Lun

2007

LL

1:09,69

358

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

18.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:09,82

356

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

19.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:10,83

341

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

20.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

1:11,11

337

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:11,58

330

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

22.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

1:12,96

312

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

23.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:13,22

308

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

24.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:14,27

296

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

25.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:14,48

293

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

26.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:14,96

287

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

27.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:15,24

284

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

28.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:15,77

278

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

29.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:15,78

278

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

30.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:16,47

271

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:16,72

268

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

32.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:16,76

268

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

33.  

VASLE Tim

2006

NC

1:16,81

267

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

34.  

TURK Mitja

2006

RR

1:16,93

266

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

35.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:17,58

259

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

36.  

PUC Jakob

2006

IL

1:18,96

246

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

37.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:19,10

245

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

38.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:19,32

243

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

39.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:19,48

241

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

40.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:19,67

239

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:20,01

236

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

42.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:20,04

236

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

43.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:20,30

234

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

44.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:20,32

234

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

45.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:20,38

233

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

46.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

1:20,56

231

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

47.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:21,54

223

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

48.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:21,63

222

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

49.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:22,23

218

14.12.2019

Maribor

(dečki+absolutno)

50.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:22,28

217

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:22,37

217

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

52.  

ZIMIC Urban

2007

IL

1:22,69

214

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

53.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:22,97

212

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

54.  

SEVER Marko

2007

LL

1:23,56

207

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

55.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:24,46

201

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

56.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:24,47

201

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

57.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:25,18

196

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

58.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:26,28

188

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

59.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:26,42

187

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

60.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:26,59

186

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:27,55

180

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

62.  

KEREC Odon

2006

IL

1:28,22

176

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

63.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:28,75

173

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

64.  

KIKER Jan

2007

PC

1:29,58

168

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

65.  

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

1:30,49

163

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

66.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:30,56

163

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

67.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:30,65

162

10.10.2020

Koper

(dečki+absolutno)

68.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:32,85

151

23.06.2020

Ljubljanan

(dečki+absolutno)

69.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:35,14

140

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

70.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:36,16

136

19.09.2020

Ljubljana

(dečki+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:36,68

134

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

72.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

1:38,40

127

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

73.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:44,75

105

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

74.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

1:48,14

95

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

75.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:51,51

87

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

76.  

JUSTIN Miha

2007

KA

2:00,44

69

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(dečki+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

76

2006.46

1:19,83

238



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.