Back    Home

Lestvice *
2018/2019, dečki, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 10:01:30

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:03,28

478

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

2.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:04,65

448

13.04.2019

Maribor

(dečki)

3.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:04,94

442

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

4.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:06,48

412

26.05.2019

Banja Luka

(dečki)

5.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:06,80

406

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

6.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:07,36

396

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

7.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:09,17

366

31.05.2019

Dunaj/Vienna

(dečki)

8.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:09,41

362

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

9.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:09,59

359

11.05.2019

Ljubljana

(dečki)

10.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:09,62

359

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ILAR Nal

2005

LL

1:09,80

356

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

12.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:09,82

356

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

13.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:10,14

351

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

14.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:10,66

343

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

15.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:11,06

338

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

16.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:11,10

337

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

17.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:11,64

329

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

18.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:12,06

324

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

19.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:12,18

322

25.05.2019

Radovljica

(dečki)

20.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:12,44

319

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:12,46

318

26.04.2019

Gradec/Graz

(dečki)

22.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:12,57

317

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

23.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:13,07

310

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

24.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:13,77

302

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

25.  

LIU Yisi

2006

OL

1:14,10

298

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

26.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:14,19

297

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

27.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:14,65

291

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

28.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:14,75

290

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

29.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:15,07

286

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(dečki)

30.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:15,08

286

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:15,22

284

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

32.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:15,61

280

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

33.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:16,07

275

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

34.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:16,75

268

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

35.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:16,81

267

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

36.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:17,72

258

22.05.2019

Kamnik

(dečki)

37.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:17,95

256

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

38.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:18,02

255

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

39.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:18,33

252

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

40.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:18,57

250

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:18,72

248

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

42.  

TURK Mitja

2006

RR

1:19,29

243

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(dečki)

43.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:21,02

228

29.06.2019

Kamnik

44.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:21,30

225

01.06.2019

Ravne na Koroškem

45.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:21,56

223

01.06.2019

Ravne na Koroškem

46.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:21,71

222

01.06.2019

Ravne na Koroškem

47.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:22,11

219

18.05.2019

Reka/Rijeka

48.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:22,14

218

01.06.2019

Ravne na Koroškem

49.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:22,25

217

29.06.2019

Kamnik

50.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:22,76

213

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:22,95

212

01.06.2019

Ravne na Koroškem

52.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:23,11

211

01.06.2019

Ravne na Koroškem

53.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:24,76

199

01.06.2019

Ravne na Koroškem

54.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:26,07

190

01.06.2019

Ravne na Koroškem

55.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:29,19

170

01.06.2019

Ravne na Koroškem

56.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:30,52

163

26.04.2019

Gradec/Graz

57.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:31,32

159

23.03.2019

Ljubljana

58.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:34,96

141

01.06.2019

Ravne na Koroškem

59.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:36,10

136

01.06.2019

Ravne na Koroškem

60.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:36,62

134

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:38,18

128

01.06.2019

Ravne na Koroškem

62.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:39,22

124

01.06.2019

Ravne na Koroškem

63.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:41,97

114

01.06.2019

Ravne na Koroškem

64.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:44,26

107

22.05.2019

Kamnik

65.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:48,34

95

13.04.2019

Maribor

66.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:49,98

91

01.06.2019

Ravne na Koroškem


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

66

2005.54

1:19,14

244



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.