Back    Home


Razvojni pokal 2022, po 6 tekmovanjih, stanje 04.07.2022 06:10
*Ne glede na morebitne drugačne kategorije na tekmovanju, so pri točkovanju za Razvojni pokal upoštevane uvrstitve po kategorijah PZS
*Propozicije Razvojnega pokala Slovenije z razporedom tekmovanj, kategorijami in disciplinami, ki se upoštevajo pri točkovanju

Do verifikacije točkovanj in razvrstitev so podatki NEURADNI in izključno informativni

Štafetna razvrstitev

Dečki/deklice  
mestoklubvsota  upoštevane točke
1.PK Ilirija Ljubljana155  37 (6.), 35 (4.), 32 (3.), 26 (2.), 25 (5.)
2.ŠD Riba Ljubljana122  40 (3.), 30 (2.), 28 (4.), 24 (5.)
3.PK Triglav Kranj120  33 (6.), 26 (4.), 24 (3.), 19 (5.), 18 (2.)
4.PK Ljubljana113  34 (1.), 25 (4.), 21 (5.), 20 (2.), 13 (3.)
5.PK Neptun Celje100  35 (1.), 29 (3.), 26 (6.), 10 (5.)
6.PK Olimpija Ljubljana78  28 (4.), 20 (5.), 15 (6.), 15 (2.)
7.PK Ribnica72  25 (4.), 23 (3.), 13 (2.), 11 (5.)
8.PK Fužinar Ravne51  30 (6.), 11 (3.), 10 (2.)
9.PK Branik Maribor35  35 (1.)
10.PA Kurent Ptuj32  11 (1.), 11 (3.), 10 (4.)
11.PK Rudar Trbovlje30  17 (4.), 13 (1.)
12.PK Radovljica22  13 (1.), 6 (5.), 3 (2.)
13.DVŠ Posejdon Celje17  10 (4.), 7 (3.)
14.PK Terme Ptuj13  13 (3.)
15.PK Velenje12  12 (3.)
16.PK Koper5  5 (5.)
17.PK Nova Gorica2  2 (5.)
  
Ml.dečki/ml.deklice  
mestoklubvsota  upoštevane točke
1.PK Triglav Kranj139  35 (6.), 33 (4.), 30 (3.), 21 (2.), 20 (5.)
2.ŠD Riba Ljubljana135  40 (3.), 34 (4.), 32 (2.), 29 (5.)
3.PK Olimpija Ljubljana114  33 (6.), 32 (4.), 25 (2.), 24 (5.)
4.PK Ilirija Ljubljana94  29 (3.), 28 (6.), 16 (2.), 11 (4.), 10 (5.)
5.ŠD Aqua Ljubljana87  34 (6.), 24 (4.), 18 (5.), 11 (2.)
6.PK Neptun Celje83  32 (1.), 22 (3.), 15 (4.), 9 (6.), 5 (2.)
7.PK Ljubljana53  24 (5.), 17 (2.), 12 (3.)
8.PK Rudar Trbovlje50  20 (1.), 15 (3.), 15 (4.)
9.PK Radovljica35  20 (1.), 15 (3.)
10.PA Kurent Ptuj16  16 (3.)
11.PK Koper15  15 (4.)
12.PD Maribor13  13 (1.)
13.PK Celulozar Krško10  10 (4.)
14.DVŠ Posejdon Celje9  9 (3.)
15.PK Ribnica2  2 (2.)
  
SKUPAJ  
mestoklubvsota  
1.PK Triglav Kranj259  
2.ŠD Riba Ljubljana257  
3.PK Ilirija Ljubljana249  
4.PK Olimpija Ljubljana192  
5.PK Neptun Celje183  
6.PK Ljubljana166  
7.ŠD Aqua Ljubljana87  
8.PK Rudar Trbovlje80  
9.PK Ribnica74  
10.PK Radovljica57  
11.PK Fužinar Ravne51  
12.PA Kurent Ptuj48  
13.PK Branik Maribor35  
14.DVŠ Posejdon Celje26  
15.PK Koper20  
16.PK Terme Ptuj13  
17.PD Maribor13  
18.PK Velenje12  
19.PK Celulozar Krško10  
20.PK Nova Gorica2  
  



Kategorija dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Filip PODOBNIK2008 OL40080, 80, 80, 80, 80, 8080, 80, 80, 80, 80   1.   2.   3.   4.   5.   6.
2.Enej MEŠIĆ2009 OL29145, 64, 60, 63, 5964, 63, 60, 59, 45   2.   3.   4.   5.   6.
3.Nik VUČKO2008 IL21140, 36, 36, 51, 4851, 48, 40, 36, 36   2.   3.   4.   5.   6.
4.Maj KRDŽALIĆ2009 RL21010, 50, 60, 56, 3460, 56, 50, 34, 10   2.   3.   4.   5.   6.
5.Nik MARKAČ2009 FR18920, 22, 61, 37, 4961, 49, 37, 22, 20   2.   3.   4.   5.   6.
6.Julijan PEVEC2008 NC18769, 61, 5769, 61, 57   1.   2.   3.
7.Janez KUNČIČ2008 RAD16039, 17, 13, 55, 3655, 39, 36, 17, 13   1.   2.   3.   4.   5.
8.Tanej ČADEŽ2009 LL15847, 24, 41, 4647, 46, 41, 24   1.   2.   4.   5.
9.Vid ČUJEŽ2008 NC15462, 50, 4262, 50, 42   1.   2.   3.
10.Nik KOCJAN2008 IL13725, 25, 29, 25, 3333, 29, 25, 25, 25   2.   3.   4.   5.   6.
 
11.Lovro ĆIROVIĆ2008 RR11956, 6363, 56   2.   3.
12.Aljoša VIHERNIK2008 NC9848, 26, 2448, 26, 24   1.   2.   3.
13.Žan Luka VUŠNIK2009 FR9314, 14, 32, 3333, 32, 14, 14   2.   3.   4.   6.
14.Mark FROLOV2008 RL9050, 4050, 40   2.   4.
15.Aleksander LIPOLT2009 LL8735, 15, 17, 2035, 20, 17, 15   1.   2.   4.   5.
16.Tim KOLENKO2008 IL8623, 40, 2340, 23, 23   3.   5.   6.
17.Bor ROTOVNIK2009 FR8338, 13, 10, 2238, 22, 13, 10   1.   2.   4.   6.
 Jani REGVAT2008 BM8357, 2657, 26   1.   3.
19.David PEČEK DANIELI2008 OL8216, 18, 12, 3636, 18, 16, 12   2.   3.   4.   5.
20.Arne MAZI JAMNIK2009 TK758, 16, 16, 3535, 16, 16, 8   2.   3.   5.   6.
 
21.Matic POTNIK2008 RL7324, 20, 2929, 24, 20   2.   3.   4.
 Aljaž VAVTAR2008 RR733, 23, 21, 2626, 23, 21, 3   2.   3.   4.   5.
23.Oskar PRITERŽNIK2008 FR6839, 2939, 29   1.   6.
24.Blaž PERŠIN2008 IL6611, 16, 22, 6, 1122, 16, 11, 11, 6   2.   3.   4.   5.   6.
25.Ian PEZEROVIČ2009 LL6437, 5, 13, 937, 13, 9, 5   1.   2.   4.   6.
26.Ian RODMAN PONIKVAR2008 IL636, 4, 17, 15, 2121, 17, 15, 6, 4   2.   3.   4.   5.   6.
27.Jakob KOVAČIČ LOVŠIN2009 RL6215, 8, 23, 1623, 16, 15, 8   2.   3.   5.   6.
 Črt GROHAR2008 RL6215, 17, 3030, 17, 15   2.   3.   4.
29.Miha PRINCL2008 VV555555   3.
30.Teo STARC2008 RR447, 11, 2626, 11, 7   2.   3.   4.
 
31.Lan GOVŠE2009 IL4112, 11, 6, 1212, 12, 11, 6   2.   3.   5.   6.
32.Leon ZAFOŠNIK POTOČNIK2008 TK403, 16, 2121, 16, 3   3.   5.   6.
33.Alexander PATERNOSTER2009 FR3726, 1126, 11   1.   6.
34.Danilo OBAČKIĆ2009 NC363636   6.
35.Lan KORITNIK2009 IL3514, 2121, 14   3.   6.
 Žiga PFAJFAR2008 RA353535   3.
37.Matic SEČNIK2009 TK342, 11, 5, 7, 911, 9, 7, 5, 2   2.   3.   4.   5.   6.
 Tobija ČAMPA2008 RR343, 20, 1120, 11, 3   3.   4.   5.
39.Lev VILFAN KOŽUH2009 RL323, 3, 2626, 3, 3   2.   3.   4.
 Ažbe JEKOVEC2008 TK3213, 2, 1717, 13, 2   2.   4.   6.
 
41.Nejc ŠETINA2009 NC282828   1.
42.Urban ALEŠ2009 LL2722, 522, 5   1.   5.
43.Nejc GREGORČIČ2008 IL265, 4, 11, 611, 6, 5, 4   2.   4.   5.   6.
44.Tilen KOSMAČ2008 TK233, 2020, 3   2.   6.
45.Nejc MAHER2009 RAD2111, 7, 311, 7, 3   1.   4.   5.
 Aidan ERMENC2008 PC214, 1717, 4   3.   4.
47.Žan GRADIŠEK2008 TK203, 13, 413, 4, 3   2.   5.   6.
 Lovro TERSEGLAV2008 RAD202020   1.
49.Vitan DOLAR ČELESNIK2009 RAD158, 78, 7   1.   4.
50.Matija KRAŠAN2009 TOR148, 68, 6   4.   5.
 
 Ivo RUPNIK2008 IL141, 8, 4, 18, 4, 1, 1   2.   3.   5.   6.
52.Nik VRABL2008 BM131313   1.
53.Nace VALANTIČ2009 NG121212   5.
 Nino GORIŠEK2008 BM121212   1.
55.Aleksej FINK2009 KK111111   4.
 Jon KOČEVAR2009 NC111111   6.
 Žiga VOLK2009 LL111111   1.
58.Matt KORAČIN2008 BM101010   1.
59.Miha POLUTNIK2008 PC999   4.
60.Maksim LUSKAR2008 PC888   4.
 
 Liam NEGODIČ2008 KA888   3.
 Andraž TERSEGLAV2008 RAD888   5.
63.Jakob Lun BRAJNIK2008 OL777   4.
 Matevž VOCOVNIK2008 TOR76, 16, 1   4.   5.
65.Oskar ŠMID2009 RL666   4.
66.Rok DOLAR2009 RAD444   5.
 Jan MIKLIČ2009 IL444   5.
68.Gašper JEROVŠEK2009 IL333   6.
 Grega NAVODNIK2009 VV333   3.
70.Ivan HRYTSENKO2009 PAK222   4.
 
 Matic TURK2009 RL222   3.
72.Grega ŠLIBAR2009 TK111   4.
 Mark OBERSTAR2008 KK111   4.


Kategorija mlajši dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.George ERKER DE LUCAT2010 OL36977, 77, 66, 72, 7777, 77, 77, 72, 66   2.   3.   4.   5.   6.
2.Tin BABIČ2010 CK25353, 34, 50, 42, 53, 5555, 53, 53, 50, 42   1.   2.   3.   4.   5.   6.
3.Vid ŠUMI BRANILOVIČ2010 RAD24352, 66, 45, 38, 4266, 52, 45, 42, 38   1.   2.   3.   4.   5.
4.Marko BURSAĆ2010 LL23350, 62, 58, 6363, 62, 58, 50   2.   3.   4.   5.
5.Miha ČUJEŽ2010 NC20152, 43, 46, 6060, 52, 46, 43   1.   3.   5.   6.
6.Martin TESTEN2010 RL16237, 46, 38, 4146, 41, 38, 37   2.   3.   4.   5.
7.Ostoj ANDŽELEVSKI2010 LL14639, 29, 38, 4040, 39, 38, 29   1.   2.   4.   5.
8.Lovro JARKOVIČ2011 IL14442, 29, 22, 21, 3042, 30, 29, 22, 21   2.   3.   4.   5.   6.
9.Jak NOVAK2010 AQ14334, 47, 6262, 47, 34   2.   5.   6.
10.Lev KORINŠEK2010 RL12223, 7, 46, 4646, 46, 23, 7   2.   3.   4.   5.
 
11.Domen HUDOVORNIK2011 IL11535, 32, 10, 25, 1335, 32, 25, 13, 10   2.   3.   4.   5.   6.
12.Kristjan KRIVEC2010 RAD9539, 9, 30, 1739, 30, 17, 9   1.   2.   3.   4.
13.Nej JAGODIC2010 TK9037, 15, 7, 20, 1137, 20, 15, 11, 7   2.   3.   4.   5.   6.
14.Teo JEZOVŠEK ŠPILJAR2010 NC8349, 24, 9, 149, 24, 9, 1   1.   3.   5.   6.
15.Nejc KRANJC2010 CK7612, 16, 22, 2, 2424, 22, 16, 12, 2   1.   2.   3.   4.   6.
16.Tine OŠLAJ2010 OL7524, 14, 18, 1924, 19, 18, 14   2.   4.   5.   6.
17.Dino ĐEŠEVIĆ2011 IL585, 6, 23, 9, 1523, 15, 9, 6, 5   2.   3.   4.   5.   6.
 Jakob KRAPEŽ2011 RL5817, 9, 22, 1022, 17, 10, 9   2.   3.   4.   5.
 Filip MILENKOVIĆ2010 RAD5829, 16, 1329, 16, 13   1.   3.   4.
20.Tosja BRŽAN2010 KK525252   4.
 
21.Valter GRM2011 LL5029, 17, 429, 17, 4   1.   2.   5.
 Tristan STROJANŠEK2010 OL5015, 7, 5, 2323, 15, 7, 5   2.   4.   5.   6.
23.Žiga KOROŠ2011 FR474747   1.
24.Luka LEGIŠA2011 IL4113, 3, 5, 4, 1616, 13, 5, 4, 3   2.   3.   4.   5.   6.
25.Max KOREN2011 FR367, 14, 1515, 14, 7   2.   3.   6.
 Oskar MELON2010 OL367, 2929, 7   4.   5.
27.Jon TEPEJ PEČNIK2011 IL353, 17, 1517, 15, 3   3.   5.   6.
28.Žiga POLJŠAK2010 RL3427, 727, 7   2.   3.
29.Jaka ČUFER2011 AQ3319, 1, 8, 519, 8, 5, 1   2.   4.   5.   6.
30.Rok KODERMAC2010 OL327, 9, 1616, 9, 7   2.   5.   6.
 
 Aleksej SKVARČA2010 AQ324, 2, 11, 1515, 11, 4, 2   2.   4.   5.   6.
32.Matic JELENC2011 RAD3125, 625, 6   1.   3.
33.Mark TRAMPUŽ2010 AQ299, 8, 1212, 9, 8   4.   5.   6.
34.Severin BOŽIKOV2010 LL2823, 523, 5   1.   5.
35.Oskar LAVRIH2011 IL271, 2, 8, 6, 1010, 8, 6, 2, 1   2.   3.   4.   5.   6.
36.Jakob KOCJAN2011 IL2614, 1214, 12   2.   3.
 Miha LESKOVAR2010 IL2610, 1616, 10   3.   6.
38.Bor ŠEFMAN2010 AQ226, 5, 1111, 6, 5   2.   4.   5.
39.Brin POLJAK2011 OL2112, 4, 512, 5, 4   2.   4.   6.
 Matic MARINŠEK2010 IL215, 5, 1111, 5, 5   4.   5.   6.
 
 Ian ŽNIDARŠIČ2010 OL213, 8, 1010, 8, 3   2.   5.   6.
42.Martin TOMAŽIČ2010 OL158, 2, 58, 5, 2   2.   5.   6.
43.Nal KOBOVC2011 FR141414   1.
 Filip SEVER2010 LL1413, 113, 1   1.   2.
45.Bor MAHNIČ DOBROVOLJC2011 OL135, 88, 5   5.   6.
 Robert PALYVODA2010 LL1311, 211, 2   1.   3.
 Kalvin Val PENKO2010 LL131313   1.
48.Žiga BENČINA2012 OL122, 6, 46, 4, 2   2.   4.   6.
 David PLANKO2010 BM121212   1.
50.Aleks STEVANIĆ2011 OL116, 56, 5   2.   6.
 
 Vid ZAVRŠNIK2010 NC111111   1.
52.Mark KOJC2010 BM101010   1.
53.Rene MARKOV2010 BM999   1.
54.Tian GOMZEJ2010 NC888   1.
 Tim PRELESNIK2010 TOR888   2.
56.Jernej HUS2010 IL74, 34, 3   5.   6.
 Domen MAČEK2010 TK777   6.
58.Lan ŠENTJURC2011 BM444   1.
 Rok PREDOJEVIČ BENDA2010 LL444   1.
 Jaka ŠERUGA2010 ZR444   1.
 
61.Yaroslav SUROVIKIN2012 TK333   6.
 Ambrož BEŠTER2011 TK333   2.
 Nik REZAR2011 NC333   1.
 Alessandro AMBROŽIČ2010 RR333   2.
 Timej DRUŽINA2010 KK333   4.
66.Dominik POGAČAR2010 OL222   4.
67.Cory BUTOLN2010 LL111   2.
 Lenart ČUČEK2010 IL111   6.
 Jakob KAVČIČ2010 KK111   5.
 Anže VRTIČ2010 BM111   1.


Kategorija deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Ava Luna RIHTMAN2009 IL35770, 75, 75, 67, 7075, 75, 70, 70, 67   2.   3.   4.   5.   6.
2.Ema MENONI2009 CK33969, 50, 57, 62, 77, 7477, 74, 69, 62, 57   1.   2.   3.   4.   5.   6.
3.Ina SEKNE2009 RAD28940, 68, 57, 60, 6468, 64, 60, 57, 40   1.   2.   3.   4.   5.
4.Lara NAGLIČ2009 TK21948, 34, 31, 62, 4462, 48, 44, 34, 31   2.   3.   4.   5.   6.
5.Ariana AGREŽ2010 RT21752, 41, 24, 51, 4952, 51, 49, 41, 24   1.   2.   3.   4.   5.
6.Minea ĐEŠEVIĆ2010 IL18139, 44, 47, 5151, 47, 44, 39   2.   3.   4.   6.
7.Tara ĐORĐEVIĆ2009 TOR16454, 46, 6464, 54, 46   2.   4.   5.
8.Zoja MELE2009 LL15958, 32, 29, 4058, 40, 32, 29   1.   2.   3.   5.
9.Maša CAMLEK2009 TK15046, 40, 27, 3746, 40, 37, 27   2.   3.   5.   6.
10.Ela ŽAGAR2009 PC13069, 6169, 61   3.   4.
 
11.Sara SEVER2009 RL12824, 21, 44, 3944, 39, 24, 21   2.   3.   4.   5.
12.Veronika SAVERNIK2009 TK11834, 13, 33, 3838, 34, 33, 13   2.   3.   5.   6.
13.Neja BREZNIK2009 LL10743, 29, 3543, 35, 29   1.   4.   5.
14.Taya ČANŽEK2009 NC9732, 13, 20, 3232, 32, 20, 13   1.   3.   5.   6.
15.Ajda PECELI JANEŽIČ2009 LL9439, 32, 2339, 32, 23   1.   2.   5.
16.Marija GRM2009 LL9145, 16, 2, 2845, 28, 16, 2   1.   2.   3.   5.
17.Eliana HLASTAN2009 FR8529, 30, 2630, 29, 26   2.   3.   4.
 Anina KIRBIŠ2009 BM8550, 3550, 35   1.   3.
19.Polona TANKO2010 RR8125, 25, 3131, 25, 25   2.   4.   5.
20.Lara PAVLIČ2009 OL794, 19, 42, 1442, 19, 14, 4   2.   3.   4.   5.
 
21.Zala VALEK2009 NC7535, 4, 6, 7, 2335, 23, 7, 6, 4   1.   3.   4.   5.   6.
22.Ela Klara PULKO2010 TK749, 24, 18, 2324, 23, 18, 9   2.   4.   5.   6.
 Mia ABUTOVIĆ2009 LL747474   2.
24.Mojca OBERŽAN2010 RT6833, 8, 6, 19, 233, 19, 8, 6, 2   1.   2.   3.   4.   5.
25.Ana MARGETA2010 TK5417, 11, 6, 2020, 17, 11, 6   2.   3.   4.   5.
26.Eva HVALEC2009 PAK5244, 844, 8   1.   3.
27.Lucija VRHOVAC2009 LL5034, 6, 3, 734, 7, 6, 3   1.   2.   3.   5.
28.Naja ZOREC2009 BM4933, 1633, 16   1.   3.
29.Zara KNEZ2010 FR4818, 7, 1, 10, 1218, 12, 10, 7, 1   1.   2.   3.   4.   6.
30.Siena LEHMANN2009 RL454545   2.
 
31.Manca DOLENC2009 IL4433, 1133, 11   2.   3.
32.Anastasia GIRINA2010 IL3814, 2424, 14   4.   6.
33.Elina BRATINA2009 NC3610, 2626, 10   5.   6.
34.Julija PUŠKARIĆ2009 LL3226, 4, 1, 126, 4, 1, 1   1.   2.   4.   5.
35.Alisa POTEMINA2010 IL3010, 8, 1212, 10, 8   2.   4.   6.
36.Iza ERJAVEC2009 RR272, 2525, 2   3.   5.
37.Pia BOŽIČ2010 FR262626   6.
38.Tia VELKAVRH REBOLJ2009 RL2520, 520, 5   4.   5.
39.Teja ZORE2009 RT2416, 2, 2, 416, 4, 2, 2   1.   2.   4.   5.
40.Aleksandra GNAMUŠ ŠLEBNIK2010 FR231, 2, 2020, 2, 1   1.   2.   6.
 
 Tara GONČIN2009 RL232323   3.
 Tia SEDEJ2009 OL2315, 815, 8   2.   5.
43.Katja MAROLT2009 RL222222   4.
 Klara PETRIČ2009 FR224, 1818, 4   3.   6.
45.Tanja ČUSAK2009 IL213, 6, 1212, 6, 3   4.   5.   6.
46.Lui UPLAZNIK SUNARIĆ2010 NC202020   1.
47.Luna BOBIČ2009 ZR1915, 415, 4   1.   5.
48.Ajda ŠKAPER2010 RR185, 10, 310, 5, 3   2.   4.   5.
 Nina VRHOVNIK2009 KA181818   3.
50.Pika BABIČ2009 OL171717   3.
 
 Špela LIPONIK2009 BM171717   1.
52.Sara DOBNIK2009 CK154, 1111, 4   3.   4.
53.Taja PECELJ2009 NC143, 1111, 3   4.   6.
54.Metka SEIFERT2009 RL131313   4.
55.Meta KOMELJ2010 TK129, 39, 3   5.   6.
56.Ana AVBELJ2009 KA111111   3.
57.Ella GAJIĆ2010 AQ101, 99, 1   4.   6.
 Tjaša HORVAT2010 BM101010   1.
59.Tijana ŠUTIĆ2009 TK999   5.
60.Lana ČEPON2010 LL777   1.
 
 Hana MURŠAK2009 ZR74, 34, 3   1.   5.
 Laura PODGORŠEK2009 KA777   3.
63.Ana BERČAN2010 LL666   2.
 Justina Pika LAPUH2010 TK64, 24, 2   4.   6.
 Iza KALŠNIK2009 NC61, 55, 1   1.   4.
 Klara PERIČ2009 KK666   5.
67.Tia MRKONJIČ2010 VV555   3.
 Eva ŠUŠTERŠIČ2010 TK54, 14, 1   4.   6.
69.Špela JUVANČIČ2010 IL444   6.
 Ula KONEC2009 KK444   4.
 
71.Tara BOŽOVIĆ2010 CK333   4.
 Lina VIDOVIČ2010 BM333   1.
 Mia JOVANOVIĆ2009 PAK333   1.
74.Mia KOCIJANČIČ2010 RAD222   5.
 Ema ŽERJAL2010 RL222   2.
 Taja STARC2009 RR222   4.


Kategorija mlajše deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Lucija Elizabeta TOMAŽEVIČ2011 AQ30074, 69, 77, 8080, 77, 74, 69   2.   4.   5.   6.
2.Tricija GARTNER2011 RL22154, 51, 54, 6262, 54, 54, 51   2.   3.   4.   5.
3.Maša KUNŠTIĆ2011 LL21369, 30, 36, 39, 3969, 39, 39, 36, 30   1.   2.   3.   4.   5.
4.Lara BROLIH2011 TK21227, 50, 41, 45, 4950, 49, 45, 41, 27   2.   3.   4.   5.   6.
5.Pia ZORE2011 RT18155, 33, 52, 4155, 52, 41, 33   1.   2.   4.   5.
6.Manca POGAČAR2012 TK17723, 27, 27, 47, 5353, 47, 27, 27, 23   2.   3.   4.   5.   6.
7.Ana MENONI2012 CK17028, 25, 35, 31, 5151, 35, 31, 28, 25   2.   3.   4.   5.   6.
8.Gaja VIDRIH2012 FR16957, 29, 36, 4757, 47, 36, 29   1.   3.   4.   6.
9.Špela OBERŽAN2011 RT16250, 38, 13, 28, 3350, 38, 33, 28, 13   1.   2.   3.   4.   5.
10.Ivona DOMIĆ2011 RL15448, 54, 20, 3254, 48, 32, 20   2.   3.   4.   5.
 
11.Carolina ELSNER2011 RL11023, 39, 18, 3039, 30, 23, 18   2.   3.   4.   5.
12.Anja MEŠIĆ2011 OL10934, 15, 24, 3636, 34, 24, 15   2.   4.   5.   6.
13.Manca KADIVNIK2011 RL10833, 35, 11, 2935, 33, 29, 11   2.   3.   4.   5.
14.Karin JAKŠA JOVANOVSKI2011 TK9821, 8, 18, 5151, 21, 18, 8   3.   4.   5.   6.
15.Noemi BORIŠEK2011 RT9436, 20, 15, 4, 1936, 20, 19, 15, 4   1.   2.   3.   4.   5.
 Liu VOGA2011 TK9425, 26, 22, 2126, 25, 22, 21   2.   3.   4.   6.
17.Zoja KOŠIR2012 RL8321, 19, 17, 2626, 21, 19, 17   2.   3.   4.   5.
18.Maša KOREN2011 FR7442, 6, 5, 2142, 21, 6, 5   1.   2.   3.   6.
19.Tosha POREDOŠ KUSTERLE2012 TK5313, 11, 2929, 13, 11   2.   4.   6.
 Zala KOŠIR2011 TOR5322, 3131, 22   4.   5.
 
21.Katarina HOZJAN2011 ZR4827, 7, 1427, 14, 7   1.   3.   5.
22.Ajda PODOBNIK2012 OL476, 5, 3636, 6, 5   2.   5.   6.
23.Iva KNEZ2011 RT4634, 2, 1034, 10, 2   1.   3.   5.
24.Manja POTNIK2011 RL3919, 2020, 19   2.   3.
 Inja ZUPANČIČ2011 RT3921, 7, 1, 1021, 10, 7, 1   1.   2.   3.   5.
26.Veronika LESJAK2012 NC3421, 4, 1, 821, 8, 4, 1   1.   3.   4.   6.
27.Amaliia ZAKIROVA2011 TOR3323, 1023, 10   2.   4.
28.Lana LAMEŠIĆ2011 VV313131   3.
29.Laura ZUPAN2013 TK304, 3, 8, 1515, 8, 4, 3   2.   4.   5.   6.
30.Taja KLEMEN2011 KA282828   3.
 
31.Neža HREN2012 KA262626   3.
 Mila LIASHUK2011 OL262626   6.
33.Anđelina TRIVUNOVIĆ2011 IL2012, 812, 8   2.   5.
34.Sofija KLOPČIČ2012 AQ194, 5, 1010, 5, 4   2.   4.   6.
 Brina MOJSILOVIČ MEZNARIČ2012 PAK197, 1212, 7   1.   5.
 Živa GERBEC2011 OL199, 1010, 9   2.   5.
37.Ema ČEH MASTIKOSA2011 NC181818   1.
38.Mojca VALANTIČ2011 NG161616   5.
39.Gea LOZER2013 NC1412, 1, 112, 1, 1   1.   5.   6.
40.Sara GRADIN2011 BM131313   1.
 
 Jona ZUPET2011 OL131313   4.
42.Ava GRILC2012 TK121, 1, 1010, 1, 1   2.   3.   4.
 Katarina MAHNIČ2012 AQ125, 4, 35, 4, 3   2.   5.   6.
 Sara TRČEK2011 AQ123, 99, 3   5.   6.
45.Teja ŠTRUKELJ2013 NC999   1.
 Ria REBEC2012 VV999   6.
47.Mia BUKOVAC2012 TK888   6.
 Vanesa GODEC2011 BM888   1.
 Zoja PRIBOŽIČ2011 BM888   1.
50.Sara MAROLT2012 IL777   2.
 
51.Evgeniia KISELEVA2011 IL555   6.
52.Lara BRATKOVIČ KOLEŠA2012 IL444   6.
 Brina ROS2011 TP444   2.
 Hana ŽIGON2011 BM444   1.
55.Anna LOSIEVA2013 KA333   3.
 Jerca ERŽEN2012 TK333   3.
 Leja ŠPANINGER2011 TP333   1.
58.Isa VOVČKO2011 OL222   5.
59.Teodora ZEMUNSKI2014 PDM111   1.
 Nikita MARAČIĆ2013 PAK111   1.
 
 Hana RECEK2012 LL111   4.
 Maruša ŠOBAK2011 ZR111   5.
 Zoja ŽUGIČ JEHART2011 RL111   3.



ZANIMIVOSTI

Skupni seštevek točk (posamično)

DEČKI

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Olimpija Ljubljana8604 215,0
2. PK Ilirija Ljubljana68611 62,4
3. ŠD Riba Ljubljana5378 67,1
4. PK Neptun Celje5146 85,7
5. PK Fužinar Ravne4705 94,0
6. PK Ljubljana3475 69,4
7. PK Ribnica2704 67,5
8. PK Radovljica2286 38,0
9. PK Triglav Kranj2257 32,1
10. PK Branik Maribor1184 29,5
11. PK Velenje582 29,0
12. DVŠ Posejdon Celje383 12,7
13. PK Ratitovec Železniki351 35,0
14. PK Torpedo Ljubljana212 10,5
15. PK Koper122 6,0
16. PK Nova Gorica121 12,0
17. PK Kamnik81 8,0
18. PA Kurent Ptuj21 2,0



DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ilirija Ljubljana6757 96,4
2. PK Triglav Kranj6479 71,9
3. PK Ljubljana6209 68,9
4. PK Celulozar Krško4073 135,7
5. PK Rudar Trbovlje3093 103,0
6. PK Radovljica2912 145,5
7. ŠD Riba Ljubljana2587 36,9
8. PK Neptun Celje2486 41,3
9. PK Fužinar Ravne2045 40,8
10. PK Branik Maribor1645 32,8
11. PK Torpedo Ljubljana1641 164,0
12. DVŠ Posejdon Celje1301 130,0
13. PK Ribnica1284 32,0
14. PK Olimpija Ljubljana1193 39,7
15. PA Kurent Ptuj552 27,5
16. PK Kamnik363 12,0
17. PK Zdravilišče Radenci262 13,0
18. ŠD Aqua Ljubljana101 10,0
19. PK Koper102 5,0
20. PK Velenje51 5,0



MLAJŠI DEČKI

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Olimpija Ljubljana65712 54,8
2. PK Ljubljana5029 55,8
3. PK Ilirija Ljubljana50111 45,5
4. PK Radovljica4274 106,8
5. ŠD Riba Ljubljana3764 94,0
6. PK Celulozar Krško3632 181,5
7. PK Neptun Celje3065 61,2
8. ŠD Aqua Ljubljana2595 51,8
9. PK Triglav Kranj1034 25,8
10. PK Fužinar Ravne973 32,3
11. PK Koper563 18,7
12. PK Branik Maribor365 7,2
13. PK Torpedo Ljubljana81 8,0
14. PK Zdravilišče Radenci41 4,0
15. PK Ribnica31 3,0



MLAJŠE DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. ŠD Riba Ljubljana7167 102,3
2. PK Triglav Kranj6879 76,3
3. PK Rudar Trbovlje5225 104,4
4. ŠD Aqua Ljubljana3434 85,8
5. PK Fužinar Ravne2432 121,5
6. PK Olimpija Ljubljana2166 36,0
7. PK Ljubljana2142 107,0
8. PK Celulozar Krško1701 170,0
9. PK Torpedo Ljubljana862 43,0
10. PK Neptun Celje754 18,8
11. PK Kamnik573 19,0
12. PK Zdravilišče Radenci492 24,5
13. PK Velenje402 20,0
14. PK Ilirija Ljubljana364 9,0
15. PK Branik Maribor334 8,3
16. PA Kurent Ptuj202 10,0
17. PK Nova Gorica161 16,0
18. PK Terme Ptuj72 3,5
19. PD Maribor11 1,0



DEČKI in DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ilirija Ljubljana136118 75,6
2. PK Olimpija Ljubljana9797 139,9
3. PK Ljubljana96714 69,1
4. PK Triglav Kranj87216 54,5
5. ŠD Riba Ljubljana79515 53,0
6. PK Neptun Celje76212 63,5
7. PK Fužinar Ravne67410 67,4
8. PK Radovljica5198 64,9
9. PK Celulozar Krško4073 135,7
10. PK Ribnica3988 49,8
11. PK Rudar Trbovlje3093 103,0
12. PK Branik Maribor2829 31,3
13. PK Torpedo Ljubljana1853 61,7
14. DVŠ Posejdon Celje1684 42,0
15. PK Velenje633 21,0
16. PA Kurent Ptuj573 19,0
17. PK Kamnik444 11,0
18. PK Ratitovec Železniki351 35,0
19. PK Zdravilišče Radenci262 13,0
20. PK Koper224 5,5
21. PK Nova Gorica121 12,0
22. ŠD Aqua Ljubljana101 10,0



MLAJŠI DEČKI in MLAJŠE DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. ŠD Riba Ljubljana109211 99,3
2. PK Olimpija Ljubljana87318 48,5
3. PK Triglav Kranj79013 60,8
4. PK Ljubljana71611 65,1
5. ŠD Aqua Ljubljana6029 66,9
6. PK Ilirija Ljubljana53715 35,8
7. PK Celulozar Krško5333 177,7
8. PK Rudar Trbovlje5225 104,4
9. PK Radovljica4274 106,8
10. PK Neptun Celje3819 42,3
11. PK Fužinar Ravne3405 68,0
12. PK Torpedo Ljubljana943 31,3
13. PK Branik Maribor699 7,7
14. PK Kamnik573 19,0
15. PK Koper563 18,7
16. PK Zdravilišče Radenci533 17,7
17. PK Velenje402 20,0
18. PA Kurent Ptuj202 10,0
19. PK Nova Gorica161 16,0
20. PK Terme Ptuj72 3,5
21. PK Ribnica31 3,0
22. PD Maribor11 1,0



SKUPAJ

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ilirija Ljubljana189833 57,5
2. ŠD Riba Ljubljana188726 72,6
3. PK Olimpija Ljubljana185225 74,1
4. PK Ljubljana168325 67,3
5. PK Triglav Kranj166229 57,3
6. PK Neptun Celje114321 54,4
7. PK Fužinar Ravne101415 67,6
8. PK Radovljica94612 78,8
9. PK Celulozar Krško9406 156,7
10. PK Rudar Trbovlje8318 103,9
11. ŠD Aqua Ljubljana61210 61,2
12. PK Ribnica4019 44,6
13. PK Branik Maribor35118 19,5
14. PK Torpedo Ljubljana2796 46,5
15. DVŠ Posejdon Celje1684 42,0
16. PK Velenje1035 20,6
17. PK Kamnik1017 14,4
18. PK Zdravilišče Radenci795 15,8
19. PK Koper787 11,1
20. PA Kurent Ptuj775 15,4
21. PK Ratitovec Železniki351 35,0
22. PK Nova Gorica282 14,0
23. PK Terme Ptuj72 3,5
24. PD Maribor11 1,0



(c) PZSana.net