Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih 2023, absolutnoIzpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2023
absolutno


Stanje: 30.11.2023

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2022 do 11.12.2023 in v 50m bazenih od 01.03.2022 do 29.07.2023.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2022 do 11.12.2023.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2023 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2013
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 29.11.2023.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Nova Gorica
    PK Olimpija Ljubljana
    PA Kurent Ptuj
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Ratitovec Železniki
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    PK Rudar Trbovlje
    ŠD Delfin Ljubljana
    Slovenija
    PK Triglav Kranj
    PK Torpedo Ljubljana
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PK Zdravilišče Radenci
    PZS


ŠD AQUA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TROHA Katjaženske U23Z 2000 08.10.202308.10.2024 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SVETEK Jakamoški U23M 2000 19.11.202319.11.2024 50KM 50DM
AQ    2 plavalca0 plavalcev2 plavalca



PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FAIN Katjaženske U23Z 2001 15.10.202315.10.2024 100KZ* 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ* 200MZ*
2. FAIN Nikaženske U23Z 2003 21.10.202321.10.2024 50KZ 100KZ 50PZ 50DZ 50HZ* 100MZ
3. FELTRIN KOSEC Evaženske U23Z 2004 15.11.202302.04.2024 200KZ
4. RADOJEVIĆ Anjaženske U23Z 2004 21.10.202321.10.2024 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ
5. ANGLEITNER SAGADIN LauramladinkeZ 2005 12.11.202312.11.2024 50KZ 100KZ* 200KZ 400KZ 800KZ 200PZ 200MZ 400MZ
6. CAR TinkarakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 50HZ
7. BEZLAJ AnjakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 100HZ 200HZ
8. KRIVEC PUKŠIČ LiakadetinjeZ 2008 25.11.202325.11.2024 100KZ* 200KZ 800KZ 1500KZ
9. MALTARIĆ LinakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 50PZ* 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
10. NOVAK NajakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 200KZ
 
11. KIRBIŠ AninadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MODRIĆ Ivan (Opozorilo 25m) moški absolutnoM 1996 15.11.2023neregistriran 50HM
2. MEŠIĆ Adimoški absolutnoM 1999 25.11.202325.11.2024 50KM 50PM 50DM
3. HUTTER Žigamoški U23M 2000 02.04.202302.04.2024 50KM*
4. ŽIŽEK Gašper (Opozorilo 25m) moški U23M 2000 11.11.2022neregistriran 50DM
5. ODER Nikmoški U23M 2001 15.11.202302.04.2024 100KM 50PM* 50HM 100MM
6. TOŠOVIĆ Tadejmoški U23M 2001 25.11.202325.11.2024 50KM 50DM*
7. ALIAMOVSKII Evgeniimoški U23M 2002 18.12.202218.12.2023 50KM 100KM 50DM 100DM
8. ŠTERN Timotejmoški U23M 2003 18.12.202218.12.2023 50PM 100PM 200PM
9. BOREC Jakamoški U23M 2004 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50HM 100HM 200HM
10. MATKO MARCIUS Liam Einarmoški U23M 2004 15.11.202312.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50DM 100DM*
 
11. BELŠAK TimotejmladinciM 2005 15.11.202317.12.2023 50KM 100DM
12. BEZJAK NejcmladinciM 2005 03.06.202303.06.2024 50KM 100KM 50PM* 50DM* 100DM* 100MM 200MM
13. KLENOVŠEK GarimladinciM 2006 15.11.202331.07.2024 100KM 200KM
14. ZAVRŠNIK JuremladinciM 2006 25.11.202325.11.2024 50KM 50DM* 100DM
15. BEZJAK Jaka GalkadetiM 2007 15.11.202305.03.2024 50KM 100KM 200KM 50PM* 50DM
16. PODLESNIK MakskadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
17. VRAN-BENKOVIČ BorkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM* 50PM 100PM* 200PM 50DM 100DM 50HM* 100HM 200HM 100MM 200MM 400MM*
18. ZUPANIČ TiankadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200PM 100DM 200DM 100HM 200MM 400MM
19. REGVAT JanikadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 100KM 400KM 1500KM 50HM 100HM 200HM 200MM
BM    30 plavalcev0 plavalcev30 plavalcev



PK BISER PIRAN
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FILIPČIČ Eliženske U23Z 2003 29.07.202329.07.2024 50KZ* 50DZ
2. RIHTER MEDOŠ MijamladinkeZ 2005 08.10.202308.10.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50PZ 50DZ 100DZ 100MZ
3. MIKLAVČIČ AnastazijamladinkeZ 2006 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BENČIČ Maticmoški absolutnoM 1999 01.07.202301.07.2024 50PM*
2. BENČIČ Jašamoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM 50DM*
3. KRUMPAK Roymoški U23M 2002 29.07.202329.07.2024 50DM
4. BRLEK Majmoški U23M 2003 17.12.202217.12.2023 50KM
5. TURK Maticmoški U23M 2004 18.12.202218.12.2023 50KM 100KM 50PM 50DM 50HM 100HM 100MM
6. PRIBAC MajmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM* 50PM 100PM 50DM 100DM 100MM 200MM 400MM
7. BENČIČ ValkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM* 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
BP    10 plavalcev0 plavalcev10 plavalcev



PK CELULOZAR KRŠKO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VRŠČAJ AnjamladinkeZ 2005 26.11.202326.11.2024 200MZ
2. VASILJEVIĆ MašakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 200KZ 400KZ 800KZ 200MZ
3. MENONI EmadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BIZJAK Timmoški U23M 2004 18.12.202218.12.2023 50KM 50DM 50HM 100HM 100MM
2. KOZOLE JanmladinciM 2005 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
3. KAPUŠIN NejcmladinciM 2006 18.12.202218.12.2023 50KM
4. OSETIČ MatijamladinciM 2006 21.10.202321.10.2024 50KM 100KM 200KM 800KM 50PM 100MM 200MM
5. FERENČAK LukakadetiM 2007 18.12.202218.12.2023 200KM 400KM 800KM 1500KM
CK    8 plavalcev0 plavalcev8 plavalcev



PK FUŽINAR RAVNE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠEGEL Janjaženske U23Z 2001 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ* 400KZ* 50PZ 100PZ 200PZ* 50DZ* 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
2. ŠEGEL Nušaženske U23Z 2003 03.06.202303.06.2024 50KZ 50HZ
3. PŠENIČNIK NelimladinkeZ 2006 18.12.202218.12.2023 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 100MZ
4. SEKUTI HanamladinkeZ 2006 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ* 100MZ
5. GERDEJ NijakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ* 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
6. GNAMUŠ ŠLEBNIK KatarinakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ
7. KOKOT LanakadetinjeZ 2007 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100PZ 50HZ 100HZ 200HZ
8. LAJBAHER MajakadetinjeZ 2007 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 50DZ 100DZ 100MZ
9. KOŠELJNIK UlakadetinjeZ 2008 19.11.202319.11.2024 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
10. PODRŽAVNIK ZarakadetinjeZ 2008 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ* 400KZ 800KZ 1500KZ 200PZ 50DZ 100DZ* 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
 
11. PORI NajakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 100KZ 200KZ
12. HLASTAN Eliana MariadekliceZ 2009 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KORDEŽ Galmoški U23M 2000 04.06.202304.06.2024 50KM* 50DM*
2. KNEZ Lovromoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM* 100PM*
3. KOROŠ Anžemoški U23M 2003 26.11.202326.11.2024 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 100MM
4. KNEZ Ožbejmoški U23M 2004 10.06.202310.06.2024 50PM* 50DM* 100DM*
5. PETRIČ LovromladinciM 2005 17.12.202217.12.2023 50KM
6. MARIĆ BastianmladinciM 2006 03.06.202303.06.2024 50KM
7. PODRŽAVNIK ŽanmladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM* 1500KM 50DM 100DM 200DM 200HM* 200MM 400MM*
8. METULJ MarcelkadetiM 2007 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM* 200MM*
9. VERBOLE KevinkadetiM 2007 29.07.202329.07.2024 100KM* 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM* 100PM 200PM 400MM*
10. PRITERŽNIK Oskar JožekadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50KM* 100KM 200KM* 400KM 800KM 1500KM
 
11. MARKAČ NikdečkiM 2009 26.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100HM 200HM
12. PATERNOSTER AlexanderdečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 200PM 200MM 400MM
13. VUŠNIK Žan LukadečkiM 2009 23.07.202323.07.2024 50KM*
FR    25 plavalcev0 plavalcev25 plavalcev



PK ILIRIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRIMC Tiaženske U23Z 2004 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ
2. ŠKUFCA Ana Klarisa (Opozorilo 25m) ženske U23Z 2004 06.11.2022neregistrirana 50KZ
3. LIPOGLAVŠEK TjašakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 200KZ 400KZ 50DZ* 50HZ 100HZ 200HZ
4. PODGORŠEK LauradekliceZ 2009 08.10.202308.10.2024 50KZ 100KZ* 200KZ* 50DZ* 100DZ* 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ*
5. RIHTMAN Ava LunadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ* 50HZ 100MZ 200MZ*
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠPENKO Žanmoški absolutnoM 1996 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM* 200KM 50DM 100DM* 50HM 100MM
2. FERŠ ERŽEN Anžemoški absolutnoM 1999 31.07.202331.07.2024 50KM* 400KM* 100PM* 50DM* 100DM* 200DM* 50HM* 100HM* 200HM* 200MM* 400MM*
3. KUKEC Nejcmoški U23M 2001 31.07.202331.07.2024 50KM* 100KM* 50PM 100PM 200PM 400MM
4. POTEMIN IaroslavmladinciM 2005 18.11.202318.11.2024 50KM 100KM* 200KM 400KM* 50DM 100DM* 200DM* 50HM 100HM 200HM 200MM*
5. ĆATIĆ IsmarmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
6. KEREC OdonmladinciM 2006 18.11.202318.11.2024 50PM 100PM 200PM
7. HUDOVORNIK ErikkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM
8. ZIMIC UrbankadetiM 2007 31.07.202331.07.2024 50KM
9. GREGORČIČ NejckadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 100HM 200HM
10. KOCJAN NikkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
 
11. PERŠIN BlažkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 200KM 400KM 1500KM
12. RODMAN PONIKVAR IankadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50HM 100HM 200HM
13. GOVŠE LandečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM
14. KORITNIK LandečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM* 100MM 200MM
15. VILFAN KOŽUH LevdečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 200KM 400KM 100DM 200DM 200MM
IL    20 plavalcev0 plavalcev20 plavalcev



PK KAMNIK
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VEJNOVIČ TajamladinkeZ 2006 19.10.202319.10.2024 50KZ 100KZ 200KZ* 400KZ 800KZ 1500KZ* 50PZ* 200HZ 200MZ 400MZ
2. VIDEC IzakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
3. LUKAN IvanakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
4. AVBELJ AnadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 50PZ 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETERLIN NikmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 50HM 200HM 100MM 200MM 400MM
2. JUSTIN MihakadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 200HM
3. LAPUH Mark AnejkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
4. NEGODIČ LiamkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50PM 100PM 200PM
5. VEJNOVIČ RokkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM* 200KM* 400KM* 800KM 1500KM* 50PM 100PM* 200PM 100DM 200DM* 100HM* 200HM 100MM 200MM 400MM
KA    9 plavalcev0 plavalcev9 plavalcev



PK KOPER
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOVAČIČ GajamladinkeZ 2005 31.07.202331.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ 100HZ
2. PAJEK STARMAN AuroramladinkeZ 2006 31.07.202331.07.2024 50HZ
3. ŠVONJA MancakadetinjeZ 2007 01.07.202301.07.2024 50KZ 50HZ
4. JAGODNIK ZarjakadetinjeZ 2008 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ
5. ORLANDO LarakadetinjeZ 2008 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100MZ 200MZ
6. PERIČ KlaradekliceZ 2009 19.11.202319.11.2024 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PREGELJ Markmoški U23M 2003 01.07.202301.07.2024 50KM*
2. MUŽINA Nikmoški U23M 2004 08.10.202308.10.2024 50KM
3. PURGAR Borutmoški U23M 2004 01.07.202301.07.2024 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM
4. TORKAR RAŽMAN Tomasmoški U23M 2004 01.07.202301.07.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 100MM
5. FINK AmadejkadetiM 2007 08.10.202308.10.2024 50KM 100KM 200KM 50DM
6. GÓR DÁnielkadetiM 2008 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM* 50DM 100DM 100HM 200HM 100MM 200MM*
KK    12 plavalcev0 plavalcev12 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VOVK Taraženske U23Z 2000 19.11.202319.11.2024 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ* 200MZ*
2. ROŽIČ Tarinženske U23Z 2004 19.11.202319.11.2024 50PZ 100PZ 50DZ 100MZ
3. NIKOLIČ KRIŠTOF RebekamladinkeZ 2006 31.07.202331.07.2024 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
4. ROTAR NikamladinkeZ 2006 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ* 200PZ 100MZ 200MZ
5. VRHOVAC LauramladinkeZ 2006 21.05.202321.05.2024 50KZ 100KZ 50HZ 100HZ
6. CVETKOVIĆ MašakadetinjeZ 2007 26.03.202326.03.2024 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ 200HZ
7. FORTUNA LenakadetinjeZ 2007 19.11.202319.11.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200PZ 200DZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
8. KAC PetrakadetinjeZ 2007 21.05.202321.05.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ* 50HZ
9. PREDALIČ KajakadetinjeZ 2007 18.11.202318.11.2024 50DZ 100DZ 200DZ 200MZ
10. PRIMC LinakadetinjeZ 2007 19.11.202319.11.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
 
11. ROŽIČ UlakadetinjeZ 2007 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ* 100HZ 100MZ 200MZ*
12. JELENC ČANČAR EvakadetinjeZ 2008 18.11.202318.11.2024 100HZ 200HZ
13. KOVAČ KajakadetinjeZ 2008 19.11.202319.11.2024 50KZ*
14. KRIŠTOFELC UlakadetinjeZ 2008 19.11.202319.11.2024 100PZ 200PZ
15. MOČILER LorenakadetinjeZ 2008 18.12.202218.12.2023 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ
16. ABUTOVIĆ MiadekliceZ 2009 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100MZ 200MZ
17. LEHMANN SienadekliceZ 2009 12.11.202312.11.2024 50KZ 100KZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠENICA PAVLETIČ Primožmoški U23M 2001 30.11.202319.11.2024 50KM* 100KM 200KM* 400KM* 100DM 200DM* 100HM 200HM 200MM
2. BERLOŽNIK Jašmoški U23M 2002 12.11.202312.11.2024 100KM* 400KM* 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 100DM* 200DM 50HM* 100HM* 200MM 400MM
3. STELE Gašpermoški U23M 2004 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 200PM 50DM 200DM 50HM 200HM 100MM 400MM
4. ZOGOVIĆ Dejanmoški U23M 2004 19.11.202319.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200DM 100HM
5. FURLAN ŠTULAR ArnemladinciM 2005 30.11.202319.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 100HM
6. KASTIGAR MaksmladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM* 200KM 400KM 100HM 200HM
7. KORENT LeonardomladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM* 50PM* 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM* 200MM*
8. PŠENIČNIK NejmladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM
9. RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof AjdanmladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 100KM 200KM 400KM* 50DM 100DM 200DM
10. BURSAĆ UroškadetiM 2007 21.10.202321.10.2024 50KM 100KM 50PM 100PM
 
11. ILAR LunkadetiM 2007 12.11.202312.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM* 800KM* 1500KM*
12. JURKOVIČ JurekadetiM 2007 19.11.202319.11.2024 100KM 200KM 400KM
13. ALEŠ UrbandečkiM 2009 19.11.202319.11.2024 100KM 200KM 400KM
14. ČADEŽ TanejdečkiM 2009 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM* 50DM 100DM 200DM 50HM 200HM 200MM 400MM
15. LIPOLT AleksanderdečkiM 2009 21.10.202321.10.2024 50HM 100HM 200HM
16. VOLK ŽigadečkiM 2009 19.11.202319.11.2024 50KM
LL    33 plavalcev0 plavalcev33 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BORNŠEK Lenaženske U23Z 2004 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
2. KNEZ LauramladinkeZ 2006 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ
3. PAKIŽ RUMPF IzabelamladinkeZ 2006 26.11.202326.11.2024 50PZ 100PZ 200PZ 100MZ
4. KRAJINOVIĆ PiakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
5. HUŠIĆ Hanna NayakadetinjeZ 2008 18.12.202218.12.2023 50PZ
6. PLEVNIK IVANUŠA GajakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 400KZ 50HZ
7. ČANŽEK TayadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MILENOVIĆ Nikolamoški U23M 2002 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
2. KOČEVAR Nikmoški U23M 2004 28.05.202328.05.2024 50KM 50DM
3. JUG SebastjanmladinciM 2005 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 50DM
4. PEVEC GašpermladinciM 2005 25.11.202325.11.2024 50PM 100PM 200PM 100DM 100MM 200MM 400MM
5. LESJAK JakobmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 200MM*
6. VIHERNIK DomenmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50DM
7. BRATINA FilipkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 200PM 100HM 200HM 200MM 400MM
8. ČUJEŽ VidkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 50PM 100PM
9. ERMENC AidankadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50PM 100PM 200MM
10. PEVEC JulijankadetiM 2008 26.11.202325.11.2024 100KM* 50PM 100PM 200PM 100MM 200MM 400MM
 
11. VIHERNIK AljošakadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 200MM
12. OBAČKIĆ DanilodečkiM 2009 29.01.202329.01.2024 50KM
NC    19 plavalcev0 plavalcev19 plavalcev



PK NOVA GORICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BREŠAN SEMIČ ŠelidekliceZ 2009 25.11.202325.11.2024 50KZ 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VALANTIČ NacedečkiM 2009 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM* 200KM 50DM 50HM
NG    2 plavalca0 plavalcev2 plavalca



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOŠAK Anemariženske absolutnoZ 1996 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
2. KLANČAR Nežaženske U23Z 2000 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ* 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ*
3. JAMŠEK Janjaženske U23Z 2001 31.07.202331.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ* 100MZ 200MZ
4. MIHALIČ Saraženske U23Z 2004 31.07.202331.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ* 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
5. VALANT Gaja Lucijaženske U23Z 2004 31.07.202331.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100HZ 200HZ
6. OVIJAČ PiamladinkeZ 2005 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
7. PETRIČ MancamladinkeZ 2005 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ
8. ČERIN EmamladinkeZ 2006 26.11.202326.11.2024 50KZ 200KZ 1500KZ* 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
9. NOVAK TinkaramladinkeZ 2006 19.11.202319.11.2024 50KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100MZ 200MZ
10. TAVZES CIRMAN AjdamladinkeZ 2006 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ 100HZ
 
11. ARKO MartakadetinjeZ 2007 25.11.202325.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 200DZ 100HZ 200HZ 200MZ
12. KLOPČIČ LarakadetinjeZ 2007 25.11.202325.11.2024 400KZ
13. ZORKO ZarakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ*
14. ŽALAC LanakadetinjeZ 2007 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 200MZ
15. BELE HanakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ* 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100MZ 200MZ
16. BRICELJ IzakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ* 400KZ 800KZ* 50PZ 100PZ 200PZ* 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ* 200HZ* 100MZ 200MZ 400MZ
17. PUREBER KlarakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 100PZ 200PZ 100DZ* 200DZ* 200MZ 400MZ
18. STROJANŠEK IsabelakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
19. URBANČIČ EvakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
20. SEIFERT MetkadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 400KZ
 
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠTIH Gašpermoški U23M 2001 17.12.202217.12.2023 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100MM
2. KANDIĆ Antonijemoški U23M 2002 22.10.202322.10.2024 50KM 100KM* 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM
3. POTOČNIK Vidmoški U23M 2002 24.06.202324.06.2024 50KM*
4. DOVČ Lanmoški U23M 2003 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM* 50PM 100PM 50DM 100DM 200DM 100MM
5. PUŠNIK Jakamoški U23M 2003 19.11.202313.08.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM* 200DM 100HM 200HM*
6. BABIČ Maksmoški U23M 2004 08.10.202308.10.2024 50KM
7. DJUKIĆ Robertmoški U23M 2004 18.11.202318.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 100MM 200MM 400MM
8. ULAGA STERLE Cenemoški U23M 2004 30.07.202330.07.2024 50KM 100MM
9. RAJIĆ TimonmladinciM 2005 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM* 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 100MM 200MM
10. MIKUŽ BormladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 100MM 200MM
 
11. MUSTAR MartinmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM* 100KM 200KM* 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM
12. PAVEŠIČ MajmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM* 200KM* 50PM* 100PM* 200PM 200MM*
13. PAVEŠIČ SvitmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 100PM* 200PM* 400MM*
14. MAHNIČ DOBROVOLJC DoriankadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM
15. MARJANOVIČ JankadetiM 2007 06.05.202306.05.2024 50KM
16. VRHOVNIK MatevžkadetiM 2007 19.11.202319.11.2024 800KM 1500KM*
17. PEČEK DANIELI DavidkadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50PM* 100PM 200PM
18. PODLOGAR AleksanderkadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50KM
19. PODOBNIK FilipkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM* 1500KM* 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM 400MM
20. MEŠIĆ EnejdečkiM 2009 26.11.202319.11.2024 50KM* 100KM 200KM 50DM* 100DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM*
 
OL    40 plavalcev0 plavalcev40 plavalcev



PA KURENT PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SEDIČ ŠpelamladinkeZ 2006 25.11.202325.11.2024 200KZ 50DZ 100DZ 50HZ
2. MOJSILOVIČ MEZNARIČ ZalakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 50DZ* 100DZ 200DZ 100HZ 100MZ 200MZ 400MZ
3. HVALEC EvadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOSTANJEVEC MatevžkadetiM 2007 25.11.202325.11.2024 50KM 50DM* 100DM 50HM 100HM 200HM
PAK    4 plavalci0 plavalcev4 plavalci



DVŠ POSEJDON CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GOLČMAN Lanaženske U23Z 2004 18.12.202218.12.2023 50KZ 50PZ
2. ŽAGAR EladekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 50KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUSKAR Alenmoški U23M 2003 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 50HM
2. GROBELNIK TilenmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 50DM 100DM
3. KIKER JankadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50HM
4. LUSKAR MaksimkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 400KM
PC    6 plavalcev0 plavalcev6 plavalcev



PD MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETEK DanajamladinkeZ 2005 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
2. NAJVIRT EvelynkadetinjeZ 2007 08.10.202308.10.2024 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. DOVER Lukamoški absolutnoM 1997 05.03.202305.03.2024 50KM*
2. KRALJ Žan Lukamoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 50DM*
3. FEKONJA Sergejmoški U23M 2004 26.11.202326.11.2024 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM* 400MM
4. KOSEC TianmladinciM 2005 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM*
PDM    6 plavalcev0 plavalcev6 plavalcev



PK AJDOVŠČINA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LIČEN Sara (Opozorilo 25m) mladinkeZ 2005 19.11.2022neregistrirana 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BATAGELJ MichelmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM
PKA    2 plavalca0 plavalcev2 plavalca



PK RATITOVEC ŽELEZNIKI
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ARKO KajakadetinjeZ 2008 18.12.202218.12.2023 50HZ
RA    1 plavalec0 plavalcev1 plavalec



PK RADOVLJICA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PERŠE Špelaženske absolutnoZ 1996 18.11.202318.11.2024 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
2. PINTAR Tjaša (Opozorilo 25m) ženske absolutnoZ 1997 05.11.2022neregistrirana 50KZ 100KZ 200KZ 100MZ
3. ARNEŽ MašamladinkeZ 2005 26.11.202326.11.2024 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50HZ 200MZ
4. FRELIH PetramladinkeZ 2006 14.10.202314.10.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
5. MARČUN MojcamladinkeZ 2006 19.10.202319.10.2024 50KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ*
6. LIPOVEC TinkarakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ* 200KZ 400KZ 800KZ* 1500KZ* 50PZ 50DZ* 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
7. SEKNE InadekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. POTOČNIK Janezmoški U23M 2004 24.06.202324.06.2024 50KM 200KM 400KM 50PM 50DM 100DM
2. LUŽNIK AnžekadetiM 2007 19.11.202319.11.2024 50KM 200KM
3. ŠUMI BRANILOVIČ MajkadetiM 2007 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 200HM
4. KUNČIČ JanezkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 400KM 800KM 1500KM 400MM
RAD    11 plavalcev0 plavalcev11 plavalcev



ŠD RIBA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MARINOVIĆ Smiljanaženske absolutnoZ 1977 15.10.202314.10.2024 100KZ 50DZ 200MZ
2. BAJC Nikaženske absolutnoZ 1982 26.11.202326.11.2024 50HZ
3. TEVŽ Nika Pijaženske U23Z 2002 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ
4. BRAČUN Elizabetaženske U23Z 2004 15.10.202314.10.2024 50KZ
5. MIHELČIČ NikakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ* 200PZ 50HZ 200MZ
6. GONČIN TaradekliceZ 2009 26.02.202326.02.2024 400KZ
7. SEVER SaradekliceZ 2009 26.11.202326.11.2024 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOHINC Gašpermoški absolutnoM 1991 19.11.202319.11.2024 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM
2. HROVAT Erikmoški U23M 2001 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM* 50PM 100PM 200PM* 50DM* 100DM 100MM
3. ĆIROVIĆ Filipmoški U23M 2004 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 100MM
4. GRENC Gaber LukamladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 50HM 100MM
5. JUVANČIČ FilipmladinciM 2006 18.11.202318.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 200MM
6. MAMLIĆ SimonmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 100PM 200PM 200MM 400MM
7. POLJŠAK GašpermladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 50PM 100PM 200PM
8. KOCIĆ Nikola TinkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100HM 100MM 200MM
9. POPOVIĆ SvitkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 50DM 50HM 100HM 100MM
10. ROGELJ GalkadetiM 2007 15.10.202314.10.2024 50KM 100KM 50PM 100PM
 
11. ŠERJAK EnejkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 100MM 200MM
12. ŠTEMBAL SvenkadetiM 2007 18.11.202318.11.2024 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100MM
13. FROLOV MarkkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 100MM 200MM
14. POTNIK MatickadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM* 50HM 100HM 200HM 200MM
15. KOVAČIČ LOVŠIN JakobdečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 100HM 200HM
16. KRDŽALIĆ MajdečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM* 100MM 200MM
RL    23 plavalcev0 plavalcev23 plavalcev



PK RIBNICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LEVSTEK MajamladinkeZ 2005 30.07.202330.07.2024 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ
2. RADIVOJEVIĆ OljakadetinjeZ 2007 12.11.202312.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ
3. ŠKAPER NelikadetinjeZ 2007 12.11.202312.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ* 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ
4. ĆIROVIĆ ZarakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
5. POJE MIHELIČ LanakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
6. VLAHOV DoroteakadetinjeZ 2008 18.11.202318.11.2024 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. DEČMAN Matejmoški U23M 2000 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM 200DM
2. TOPOLNIK Klemenmoški U23M 2004 18.11.202318.11.2024 50KM 100KM* 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM
3. BLATNIK NikmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
4. TURK MitjamladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM 100HM 200MM
5. ĆIROVIĆ LovrokadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM* 200DM 50HM
6. ČAMPA TobijakadetiM 2008 12.11.202312.11.2024 100HM 200HM
7. STARC TeokadetiM 2008 26.11.202319.11.2024 50PM 100PM 200PM 200MM
8. VAVTAR AljažkadetiM 2008 12.11.202312.11.2024 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200MM
RR    14 plavalcev0 plavalcev14 plavalcev



PK RUDAR TRBOVLJE
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠINTLER Tilenmoški absolutnoM 1998 18.12.202218.12.2023 50KM 50PM 100PM 100MM
2. ŠINTLER Žiga (Opozorilo 25m) moški U23M 2001 26.11.2022neregistriran 50KM 50PM
3. ZUPANČIČ TajkadetiM 2007 25.11.202325.11.2024 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM* 200DM 50HM 200MM 400MM
RT    3 plavalci0 plavalcev3 plavalci



ŠD DELFIN LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SRAKA LunamladinkeZ 2006 25.11.202325.11.2024 50KZ 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ROJC Matevžmoški absolutnoM 1995 09.07.202309.07.2024 50KM* 100KM*
2. GORNIK Tilenmoški absolutnoM 1998 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM
3. MAJCEN GOVC Filipmoški U23M 2000 21.10.202321.10.2024 50KM 50DM
4. JELEN Nejcmoški U23M 2001 20.05.202320.05.2024 50KM 50PM
5. KAC Janmoški U23M 2001 21.10.202321.10.2024 50KM 50DM 100DM
6. ZABAV Andrejmoški U23M 2001 21.10.202321.10.2024 50KM
7. GORNIK Juremoški U23M 2002 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM 200MM
8. ZAGAJŠEK Tilenmoški U23M 2002 21.10.202321.10.2024 50KM
9. MAJCEN Patrikmoški U23M 2003 12.11.202312.11.2024 50KM
10. PODGORŠEK Nejcmoški U23M 2003 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM
 
11. VERBIČ Črtmoški U23M 2003 25.11.202325.11.2024 200KM
12. ZALAR Patrikmoški U23M 2003 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
13. BOJANC DomenmladinciM 2005 19.11.202319.11.2024 200KM 400KM
14. NOVAK TaimladinciM 2006 12.11.202312.11.2024 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM
15. VUGA PetermladinciM 2006 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 200KM
16. MAJCEN TajkadetiM 2007 12.11.202312.11.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 50DM 100DM* 50HM 100MM 200MM
17. PAVLIN MarcelkadetiM 2007 16.11.202316.11.2024 1500KM
SDD    18 plavalcev0 plavalcev18 plavalcev



SLOVENIJA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. STEVENS Peter Johnmoški absolutnoM 1995 08.10.202308.10.2024 50PM 100PM 200PM* 100DM 100MM
SLO    1 plavalec0 plavalcev1 plavalec



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČELIK Tinaženske U23Z 2001 12.08.202312.08.2024 100KZ* 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ* 100DZ* 200MZ
2. POGAČAR Nežaženske U23Z 2001 26.11.202326.11.2024 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
3. KLJUČANIN Saraženske U23Z 2004 18.12.202218.12.2023 100KZ 50PZ 100PZ 100DZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
4. POGAČAR Zalaženske U23Z 2004 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
5. ZUPAN NežamladinkeZ 2005 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100MZ 200MZ
6. KAVČIČ AjamladinkeZ 2006 18.12.202218.12.2023 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
7. ŠILER KLEMENČIČ ZojamladinkeZ 2006 26.11.202326.11.2024 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 200DZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
8. LOZAR AlinakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200HZ
9. KREVS EmmakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
10. PAJNTAR BlažakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
 
11. PULKO Ema TerezakadetinjeZ 2008 19.10.202319.10.2024 50KZ 100KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ
12. CAMLEK MašadekliceZ 2009 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ* 200KZ*
13. NAGLIČ LaradekliceZ 2009 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ* 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TURK Luka (Opozorilo 25m) moški absolutnoM 1986 08.12.202208.12.2023 200KM
2. SCHWIETERT Johan Bernard Reiniermoški absolutnoM 1997 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM* 50HM 100HM 100MM
3. ZUPANEC Alešmoški U23M 2000 18.06.202318.06.2024 50HM* 100HM* 200HM* 200MM*
4. BOŠKAN Sašomoški U23M 2002 30.11.202319.11.2024 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
5. RIJAVEC Mihamoški U23M 2003 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM* 50DM 100DM* 50HM 100HM 100MM
6. VINTAR Mihamoški U23M 2003 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM* 100PM* 100DM* 100MM 200MM*
7. IVIČIĆ Alešmoški U23M 2004 18.12.202218.12.2023 50KM 50DM 50HM 100HM
8. JANHUBA Juremoški U23M 2004 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 100MM 200MM*
9. VOGA Jonmoški U23M 2004 18.12.202218.12.2023 50PM 50DM
10. ALJAŽ AndražmladinciM 2005 22.06.202322.06.2024 50KM*
 
11. ČARMAN DJURAN BormladinciM 2005 18.11.202318.11.2024 50DM 100DM
12. MAČEK TilenkadetiM 2007 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 100MM 200MM 400MM
13. KOLENKO TimkadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM 400MM
14. MAHER NejcdečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 200KM 400KM 800KM 1500KM
15. MAZI JAMNIK ArnedečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 200KM 400KM 800KM* 1500KM
16. SEČNIK MaticdečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM
TK    29 plavalcev0 plavalcev29 plavalcev



PK TORPEDO LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VRBINC EmakadetinjeZ 2008 19.11.202319.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ* 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ*
2. ĐORĐEVIĆ TaradekliceZ 2009 26.11.202325.11.2024 50HZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐORĐEVIĆ JakamladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 100KM* 200KM* 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 100MM 200MM 400MM
2. VRBINC GašpermladinciM 2006 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM* 400KM* 50HM 100HM 200HM
TOR    4 plavalci0 plavalcev4 plavalci



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ERJAVEC Nušaženske absolutnoZ 1998 28.05.202328.05.2024 50PZ 50DZ*
2. NAVODNIK Sara (Opozorilo 25m) mladinkeZ 2005 19.11.2022neregistrirana 50KZ 200KZ
3. PERC ŽivakadetinjeZ 2007 26.11.202326.11.2024 50KZ
4. POHOREC ŠpelakadetinjeZ 2007 25.11.202325.11.2024 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ
5. JUKIĆ Najya HanakadetinjeZ 2008 28.07.202328.07.2024 50KZ 100KZ* 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRAPROTNIK Tinemoški U23M 2000 30.07.202330.07.2024 50KM* 50PM*
2. SUŠEC Mihamoški U23M 2000 27.05.202327.05.2024 50KM*
3. PERC Anžemoški U23M 2003 27.05.202327.05.2024 50KM*
4. LAMOT MetodmladinciM 2005 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
5. MRKONJIČ JanmladinciM 2005 26.11.202326.11.2024 50PM 100PM
6. RAMŠAK ROTENHAJZER NikmladinciM 2005 30.07.202330.07.2024 50KM 50HM 100HM 200HM
7. BIZJAK JAMBROVIĆ MaticmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
8. GOLIČNIK ValmladinciM 2006 18.12.202218.12.2023 50KM 50PM 100PM
9. GUŠTIN AnžemladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
10. ŠIBANC DanemladinciM 2006 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 50PM 50DM
 
11. PRINCL MihakadetiM 2008 26.11.202326.11.2024 50KM* 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM 200HM
12. MUSTAFIĆ OmardečkiM 2009 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM
VV    17 plavalcev0 plavalcev17 plavalcev
 
 
PZS  349 plavalcev0 plavalcev349 plavalcev