Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024, ml.dečki/ml.dekliceIzpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024
kategorija mlajši dečki in mlajše deklice


Stanje: 20.06.2024

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2022 do 05.02.2024 in v 50m bazenih od 01.03.2023 do 15.07.2024.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2022 do 05.02.2024.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 31.05.2024.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Nova Gorica
    PK Novo mesto
    PK Olimpija Ljubljana
    PA Kurent Ptuj
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Ratitovec Železniki
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    ŠD Delfin Ljubljana
    PK Triglav Kranj
    PK Torpedo Ljubljana
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PZS


ŠD AQUA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. AVČIN Vitamlajše dekliceZ 2012 01.06.202411.05.2025 50KZ 200KZ 100PZ 200PZ 50HZ 200HZ
2. KLOPČIČ Sofijamlajše dekliceZ 2012 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. KRAMAR Zanamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ
4. MAHNIČ Katarinamlajše dekliceZ 2012 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
5. BOŠKOSKI Janamlajše dekliceZ 2013 25.05.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ
6. BOTIĆ Evamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ
7. JERMAN Lorelaimlajše dekliceZ 2013 01.06.202411.05.2025 50KZ 200KZ 100PZ 200PZ 50HZ 200HZ
8. ZAKRAJŠEK FAGES Maelimlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 200PZ 50DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
9. ĐORĐEVIĆ Ninamlajše dekliceZ 2014 25.05.202425.05.2025 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. AVČIN Levmlajši dečkiM 2012 01.06.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM
2. KELEMINA Bormlajši dečkiM 2012 01.06.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM
3. BARTOL Gašpermlajši dečkiM 2013 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
4. KOVAČIČ Franmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. PREBIL Leon Jonatanmlajši dečkiM 2013 11.05.202411.05.2025 100PM
6. SKVARČA Timotejmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
7. ŠEFMAN Domenmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
8. TRŠKAN Tit Oskarmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.05.2025 50KM 50PM
9. VODNIK Patrikmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM
10. GAMS Gabrijelmlajši dečkiM 2014 11.05.202411.05.2025 100HM
 
AQ    19 plavalcev19 plavalcev0 plavalcev



PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ALEŠNIK Lučka Vitamlajše dekliceZ 2012 15.06.202411.04.2025 50HZ
2. KALOH Tajamlajše dekliceZ 2012 15.06.202418.05.2025 50PZ
3. KLENOVŠEK Lolamlajše dekliceZ 2012 15.06.202413.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ
4. NOVAK Nelimlajše dekliceZ 2012 15.06.202418.05.2025 50HZ
5. AŽNIK Vitamlajše dekliceZ 2013 15.06.202418.05.2025 50HZ 100HZ 200HZ
6. IRŠIČ HÖLZL Ninamlajše dekliceZ 2013 15.06.202418.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ
7. KUMER Zojamlajše dekliceZ 2013 15.06.202418.05.2025 50HZ 100HZ
8. MÜLLER Kimmlajše dekliceZ 2013 15.06.202410.02.2025 50KZ 200KZ 400KZ
9. ZUPANC Lorimlajše dekliceZ 2013 18.05.202418.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
10. ZEMUNSKI Teodoramlajše dekliceZ 2014 15.06.202418.05.2025 50KZ
 
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BERDEN Anejmlajši dečkiM 2012 15.06.202411.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM
2. FELICIJAN Tianmlajši dečkiM 2012 15.06.202418.05.2025 50PM 200PM
3. OSET Filipmlajši dečkiM 2012 15.06.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50HM 100HM 200MM
4. STROPNIK Filipmlajši dečkiM 2012 15.06.202418.05.2025 50PM 100PM
5. ŠOLAJA Maximmlajši dečkiM 2012 15.06.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM
6. HAPPE ŠAVLI Tilenmlajši dečkiM 2013 18.05.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200HM
7. LUČEV Lovromlajši dečkiM 2013 15.06.202418.05.2025 50PM 100PM 200PM
8. VRABL Galmlajši dečkiM 2013 18.05.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM
9. LIASHUK Platonmlajši dečkiM 2014 15.06.202418.05.2025 100PM
BM    19 plavalcev19 plavalcev0 plavalcev



PK BISER PIRAN
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BEVK Benjaminmlajši dečkiM 2012 20.04.202420.04.2025 50PM
2. FANTINIČ Majmlajši dečkiM 2012 01.06.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM
3. RUTAR Lukasmlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
4. SAKELŠAK Jernejmlajši dečkiM 2012 01.06.202420.04.2025 50KM 50PM
5. JUKIĆ Cleimlajši dečkiM 2013 01.06.202410.02.2025 50KM 50DM
BP    5 plavalcev5 plavalcev0 plavalcev



PK CELULOZAR KRŠKO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MENONI Anamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOŽAR Maticmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM
2. MAROLT Mihaelmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM
3. ROBEK Tilenmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM
4. ŠPILER Petermlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM
5. BAJC Nalmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.05.2025 50PM
6. BREGAR Matijamlajši dečkiM 2013 25.05.202425.05.2025 50KM 50PM
7. RAČIČ Jakobmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM
CK    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev



PK FUŽINAR RAVNE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PLESEC Laramlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50PZ 100PZ 200PZ
2. VIDRIH Gajamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. PATERNOSTER Alinamlajše dekliceZ 2013 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
4. GORENŠEK Zalamlajše dekliceZ 2014 15.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50HZ 100HZ 200MZ
5. SIMONIČ Zalamlajše dekliceZ 2014 15.06.202411.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOŠELJNIK Filipmlajši dečkiM 2012 06.04.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
2. VERLAK Timmlajši dečkiM 2012 15.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. HORVAT Blažmlajši dečkiM 2014 15.06.202406.04.2025 200PM
4. KOLAR Ažbemlajši dečkiM 2014 25.05.202425.05.2025 50PM 100PM 200PM
5. KOS Anžemlajši dečkiM 2014 15.06.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
6. PLESEC Lukamlajši dečkiM 2014 15.06.202425.05.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
FR    11 plavalcev11 plavalcev0 plavalcev



PK ILIRIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. AVGUŠTIN Rubimlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ
2. BRATKOVIČ KOLEŠA Laramlajše dekliceZ 2012 01.06.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 200PZ 50DZ 50HZ 200HZ 200MZ
3. GRAMC Emamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
4. KORITNIK Zalamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.05.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ
5. MAROLT Saramlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
6. PAPLER Elamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
7. ŠTER Anjamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
8. BAGGIA Saramlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
9. GRAMC Tejamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 200KZ 100PZ 200PZ 200MZ
10. JARKOVIČ Živamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
11. KOLMAN Kajamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 100HZ
12. LEGIŠA Ninamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
13. ĐEŠEVIĆ Stelamlajše dekliceZ 2014 08.06.202425.05.2025 400KZ 100PZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BLATNIK Žanmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM
2. BONČA Galmlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50PM
3. BRKIĆ Lazarus (Opozorilo 50m) mlajši dečkiM 2012 01.06.2024neregistriran 50PM
4. GALE Oskarmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 100HM 200HM 200MM
5. MARINŠEK Tilenmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
6. MIKLAVČIČ Lukamlajši dečkiM 2012 08.06.202413.04.2025 50PM 100PM 200PM
7. ROSMAN Renemlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM
8. ŠMON Nikolajmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 200MM
9. BAJEC Davidmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM
10. FIFOLT Nejcmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 200HM 200MM
 
11. JERŠE Benomlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50HM 200HM 200MM
12. SMOLNIKAR Jakobmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM
IL    25 plavalcev25 plavalcev0 plavalcev



PK KAMNIK
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. HREN Nežamlajše dekliceZ 2012 20.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
2. KLEMEN Tinamlajše dekliceZ 2013 20.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. LOSIEVA Annamlajše dekliceZ 2013 20.06.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KLEMENC Urbanmlajši dečkiM 2012 20.06.202423.05.2025 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
2. ZULE Pavlinmlajši dečkiM 2012 20.06.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM
3. MOJSILOVIĆ Lanmlajši dečkiM 2013 20.06.202425.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
4. PRELC Jakobmlajši dečkiM 2013 20.06.202428.03.2025 50HM
5. PROSEN Majmlajši dečkiM 2013 20.06.202425.05.2025 50KM 200KM
6. SERKO Jakamlajši dečkiM 2014 20.06.202425.05.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200HM
7. ZULE Justinmlajši dečkiM 2014 20.06.202425.04.2025 50PM 100PM 200PM
KA    10 plavalcev10 plavalcev0 plavalcev



PK KOPER
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. CURK Sofijamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.05.2025 50KZ
2. BRŽAN Aglajamlajše dekliceZ 2013 11.02.202411.02.2025 50KZ 100KZ 50DZ 100HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ASTAFYEV Leonmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 200KM
2. BOVHA NEDOH Ivanmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 200KM 50PM 100PM
3. BURDUJA Danielmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50HM
4. KAVČIČ Nejcmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50PM 100PM 200PM 200HM
5. BALAŽIC Lukamlajši dečkiM 2013 25.05.202425.05.2025 50KM 200KM 50PM
KK    7 plavalcev7 plavalcev0 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČEPON Zaramlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. LONGHINO REŠETAR Niamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 200HZ 200MZ
3. RAZPOTNIK VRTAČNIK Isabelamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ
4. RECEK Hanamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ
5. BOBIK Anteamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
6. DOLINAR Tinkaramlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200HZ 200MZ 400MZ
7. MAVER Anamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ
8. NIKIFORETS Nadezhdamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50DZ 100DZ 200DZ 200HZ 200MZ 400MZ
9. RADOŠ ROTH Špelamlajše dekliceZ 2013 26.05.202425.05.2025 50KZ
10. REBERNAK Zalamlajše dekliceZ 2013 08.06.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50PZ
 
11. ROTAR Alinamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 200MZ
12. VOGRINČIČ Emamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200HZ 200MZ
13. ŽIVEC Nežamlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 50HZ
14. KRAŠOVEC Neža Marijamlajše dekliceZ 2014 08.06.202425.05.2025 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MARTIN Lazarmlajši dečkiM 2012 26.05.202425.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
2. RINK Filipmlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 200MM
3. KAČAR Ilanmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM
4. WOLLRAB Lukamlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200HM 200MM
5. GOVŠE Johan Janimlajši dečkiM 2014 08.06.202413.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 100HM 200MM
LL    19 plavalcev19 plavalcev0 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOŽIČ Trinamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50PZ 100PZ 200PZ
2. LESJAK Veronikamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ
3. KIKEL Ulamlajše dekliceZ 2013 08.06.202406.04.2025 50KZ 200KZ 200PZ 50HZ
4. LOZER Geamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
5. OBLAK Ninamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 200KZ 100HZ
6. ŠTRUKELJ Tejamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BROMŠE Ianmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. KOKOL SVENŠEK Markmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
3. LUŽAR Stašmlajši dečkiM 2012 01.06.202418.05.2025 200KM
4. MANSUTTI Matevžmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. MARIĆ Ante Jakšamlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
6. RAVNAK Tommlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM
7. VIDENŠEK Urhmlajši dečkiM 2012 16.07.202316.07.2024 50PM 100PM 200PM
8. VOH Filipmlajši dečkiM 2012 18.05.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100HM
NC    14 plavalcev14 plavalcev0 plavalcev



PK NOVA GORICA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. HRAST Nikmlajši dečkiM 2014 02.06.202411.05.2025 50KM 50PM 50DM 100HM
NG    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK NOVO MESTO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MATJAŠIČ Lucijamlajše dekliceZ 2013 01.06.202418.05.2025 50KZ 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MEH Tevžmlajši dečkiM 2012 01.06.202406.04.2025 50KM 200KM 400KM 50HM 100HM
NM    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ELMEKAWY Sofijamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. GORIŠEK NAVARRO Valentinamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ
3. MALINIĆ Lenamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
4. MITROVIČ Evamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200MZ
5. PODOBNIK Ajdamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
6. ŠMITEK Zalamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
7. VALENČIČ Viktorijamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200HZ 200MZ 400MZ
8. ZUPET Lizamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ
9. SIMON Klaramlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
10. VOJNOVIĆ Saramlajše dekliceZ 2013 08.06.202425.05.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ
 
11. VUČKOVIĆ Milamlajše dekliceZ 2013 08.06.202411.05.2025 50KZ 100KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
12. SCHAUBACH Mancamlajše dekliceZ 2014 08.06.202425.05.2025 50PZ
13. SIMON Evamlajše dekliceZ 2014 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 100HZ 200HZ 200MZ
14. VITANOVIĆ Elenamlajše dekliceZ 2014 08.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BENČINA Žigamlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
2. BISHOP Oliver Jamesmlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200PM 200HM
3. ČERČEK Maksmlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
4. DEBELJAK Tijanmlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
5. HRDLIČKA BERGELJ Teomlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
6. KOS Noelmlajši dečkiM 2012 08.06.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM
7. BERGOČ Majmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50PM
8. GABROVŠEK Matejmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 100HM 200HM 200MM
9. KAPLAN Maticmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
10. MARSETIČ Lukamlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
 
11. MUDRONJA Rokomlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 100DM 100HM
12. ŽNIDARŠIČ Val Aleksejmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
13. POTOKAR Ianmlajši dečkiM 2014 08.06.202413.04.2025 50PM 100PM
14. ŠUĆUR ZIROJEVIĆ Filipmlajši dečkiM 2014 08.06.202425.05.2025 50PM
OL    28 plavalcev28 plavalcev0 plavalcev



PA KURENT PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MOJSILOVIČ MEZNARIČ Brinamlajše dekliceZ 2012 26.05.202426.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
2. PODLESNIK Ota Brinamlajše dekliceZ 2012 14.10.202314.10.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KANCLER Maremlajši dečkiM 2013 18.05.202406.04.2025 200KM 50PM 200PM
2. PETEK Vidmlajši dečkiM 2013 18.05.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM
3. SEL Tjašmlajši dečkiM 2013 18.05.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM
4. KRAJNC Jakamlajši dečkiM 2014 18.05.202418.05.2025 50PM
5. POLANEC Lovromlajši dečkiM 2014 18.05.202418.05.2025 50PM 100PM
PAK    7 plavalcev7 plavalcev0 plavalcev



DVŠ POSEJDON CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠTUKELJ Miamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 200MZ
2. PELENGIĆ Ivanamlajše dekliceZ 2013 25.05.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 200PZ
PC    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PK AJDOVŠČINA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. POTOČNIK Špelamlajše dekliceZ 2012 01.06.202423.03.2025 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČERMELJ Dominikmlajši dečkiM 2012 01.06.202423.03.2025 50PM
2. ČRV KOMPARA Jakobmlajši dečkiM 2012 01.06.202411.02.2025 50KM 200KM 50HM
PKA    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK RADOVLJICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PFAJFAR Liamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.04.2025 50PZ 100PZ
2. VERDNIK Marlimlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 100PZ 200PZ
3. TERSEGLAV Izamlajše dekliceZ 2013 20.06.202425.05.2025 50PZ 200PZ
4. JELENC Klaramlajše dekliceZ 2014 01.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
5. ZIMA Nikamlajše dekliceZ 2014 20.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BIČEK Aljažmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50HM 200HM 200MM 400MM
2. ERŽEN Maksmlajši dečkiM 2012 20.06.202425.05.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM
3. KOŠIR Jakobmlajši dečkiM 2012 20.06.202425.05.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM
4. KOŠIR Maksmlajši dečkiM 2012 20.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
5. TARMAN Anžemlajši dečkiM 2012 28.03.202428.03.2025 100PM
6. SODNIK Aleksmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.04.2025 50PM
7. ZAJC Filipmlajši dečkiM 2013 20.06.202425.05.2025 200KM 1500KM 50PM 200PM
8. MIKLAVC Lukamlajši dečkiM 2014 20.06.202423.05.2025 50PM 100PM 200PM
9. MILENKOVIĆ Oskarmlajši dečkiM 2014 01.06.202406.04.2025 50KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50HM 200MM
10. VRHOVNIK Markmlajši dečkiM 2014 01.06.202425.04.2025 50PM
 
11. ZUPANČIČ Gabrijelmlajši dečkiM 2014 20.06.202425.04.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM
RAD    16 plavalcev16 plavalcev0 plavalcev



ŠD RIBA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BRATUN Emamlajše dekliceZ 2012 08.06.202411.05.2025 50KZ
2. KOŠIR Zojamlajše dekliceZ 2012 08.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. SCHULZ Špelamlajše dekliceZ 2012 08.06.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50HZ 200HZ
4. KNEZ ŠERBELJ Lilijamlajše dekliceZ 2013 08.06.202411.05.2025 200KZ
5. KORENEVYCH Linamlajše dekliceZ 2013 08.06.202413.04.2025 50KZ 100HZ
6. PONIKVAR Živamlajše dekliceZ 2014 08.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 200MZ 400MZ
7. ŠMID Olivijamlajše dekliceZ 2014 08.06.202411.05.2025 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOTTON Marcelmlajši dečkiM 2012 13.04.202413.04.2025 100KM 50PM 100PM
2. FAJON Bormlajši dečkiM 2012 01.06.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 50HM 100HM 200HM
3. KARIŽ Gael Rubenmlajši dečkiM 2012 08.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 100DM 200MM 400MM
4. PIRMAN Davidmlajši dečkiM 2012 08.06.202411.05.2025 50PM 100PM
5. PREŠEREN Rokmlajši dečkiM 2012 08.06.202413.04.2025 50KM 50PM 200PM 50HM 200HM
6. BOLČIČ TAVČAR Aleksandermlajši dečkiM 2013 01.06.202411.05.2025 50PM
7. GERGELI Vitomlajši dečkiM 2013 08.06.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM
8. TIJANIĆ Markomlajši dečkiM 2013 11.05.202411.05.2025 100PM 200PM
9. FAJON Arnemlajši dečkiM 2014 01.06.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM
10. HRIBAR Juremlajši dečkiM 2014 18.05.202418.05.2025 50PM 100PM 200PM
 
11. KRDŽALIĆ Jonmlajši dečkiM 2014 08.06.202411.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
12. ZORC Marcomlajši dečkiM 2014 08.06.202425.05.2025 50KM 200HM
RL    19 plavalcev19 plavalcev0 plavalcev



PK RIBNICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRELESNIK Zojamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
2. TANKO Lucijamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MEDVED Galmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM
2. MIHELIČ Vasilijmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200HM 200MM
3. TITAN Erikmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM
4. ŽAGAR Filipmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM
5. ARKO Martinmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM
RR    7 plavalcev7 plavalcev0 plavalcev



ŠD NARF
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MAJDIČ Jure (Opozorilo 50m) mlajši dečkiM 2012 20.06.2024neregistriran 200KM
SDN    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BUKOVAC Miamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. ERŽEN Jercamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
3. GRILC Avamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
4. KOZIN GULIČ Mia Saramlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
5. POGAČAR Mancamlajše dekliceZ 2012 20.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
6. POREDOŠ KUSTERLE Toshamlajše dekliceZ 2012 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
7. SREDOJEVIĆ Nikamlajše dekliceZ 2012 16.07.202316.07.2024 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 200MZ
8. CVETKO Emamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
9. GRUM Rubymlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ
10. LAHARNAR Mašamlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
11. ZUPAN Lauramlajše dekliceZ 2013 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
12. BROLIH Aljamlajše dekliceZ 2014 01.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
13. GABRON Nušamlajše dekliceZ 2014 01.06.202423.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
14. POLAJNAR Lauramlajše dekliceZ 2014 01.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BAVDEK Jakobmlajši dečkiM 2012 01.06.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. BEŠTER Ožbejmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. FOJKAR Timotejmlajši dečkiM 2012 01.06.202423.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
4. KOKELJ Valmlajši dečkiM 2012 16.07.202316.07.2024 50PM 100PM 200PM
5. KORENČ Žigamlajši dečkiM 2012 11.02.202411.02.2025 50PM
6. POTOČNIK Mark (Opozorilo 50m) mlajši dečkiM 2012 01.07.202301.07.2024 50PM 200PM
7. PUGELJ Alešmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.05.2025 50PM 200PM
8. SEČNIK Tadejmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
9. SMRKOLJ Benjaminmlajši dečkiM 2012 01.06.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM
10. ŠTULAR ÜLEN Julijanmlajši dečkiM 2012 25.04.202425.04.2025 50PM
 
11. BEŠTER Erazemmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
12. DOKL Jakobmlajši dečkiM 2013 25.04.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 200PM
13. HAFNER GAŠPERIN Žanmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50PM 200HM
14. LASIČ Levmlajši dečkiM 2013 01.06.202423.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
15. VRHOVNIK Tristanmlajši dečkiM 2013 25.04.202425.04.2025 50PM 200PM
16. KENIG Jaro Bormlajši dečkiM 2014 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
17. KOVAČ Virmlajši dečkiM 2014 01.06.202425.05.2025 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM
18. PRAŠNIKAR Jakobmlajši dečkiM 2014 01.06.202425.05.2025 50PM 100PM 200PM
TK    32 plavalcev32 plavalcev0 plavalcev



PK TORPEDO LJUBLJANA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOBBERA Enejmlajši dečkiM 2012 01.06.202425.05.2025 50KM 200KM 50HM 200HM 200MM
2. KOŠIR Ambrožmlajši dečkiM 2013 01.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
TOR    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PK TERME PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOROŠEC Brinamlajše dekliceZ 2013 08.06.202421.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOROŠEC Gašpermlajši dečkiM 2012 18.05.202418.05.2025 50PM 100PM 200PM
2. MURKO Teodormlajši dečkiM 2012 08.06.202418.05.2025 50PM 100PM 200PM
3. ZVER Leonmlajši dečkiM 2012 08.06.202418.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM
4. ŽNIDARIČ Tibormlajši dečkiM 2012 08.06.202418.05.2025 50PM 100PM
TP    5 plavalcev5 plavalcev0 plavalcev



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. CREVAR Majamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. DREV TOMAN Mancamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ
3. HADŽIAGANOVIĆ Adnamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200MZ
4. LIPIČNIK Emamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ
5. PETRIČ Zarjamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 200MZ
6. REBEC Riamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
7. ŠTERK Nežamlajše dekliceZ 2012 15.06.202425.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 200MZ
8. ANCLIN Emmamlajše dekliceZ 2013 15.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ
9. MARINŠEK Tinkaramlajše dekliceZ 2013 15.06.202420.04.2025 100PZ
10. MILIJAŠ Tijanamlajše dekliceZ 2013 15.06.202425.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ
 
11. GARCIA PETRAS Zoemlajše dekliceZ 2014 15.06.202411.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JOSIĆ Marcelmlajši dečkiM 2012 15.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. LESNJAK Joštmlajši dečkiM 2012 15.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200MM
3. PEJKUNOVIĆ Filipmlajši dečkiM 2012 15.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 50HM
4. SEVČNIKAR Ianmlajši dečkiM 2012 15.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM
5. BARTOLAC Jašamlajši dečkiM 2013 15.06.202420.04.2025 50PM 200PM
6. BERKENJAČEVIĆ Rokmlajši dečkiM 2013 08.06.202425.05.2025 50PM 100PM
7. BOROVNIK Janmlajši dečkiM 2013 15.06.202425.05.2025 50PM
8. KONEČNIK Bormlajši dečkiM 2013 15.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
9. LUŽAR Maxmlajši dečkiM 2013 15.06.202425.05.2025 50PM 100PM 200PM
10. MELANŠEK Tilenmlajši dečkiM 2013 15.06.202425.05.2025 50PM 100PM
 
11. VERHOVNIK JURKOVNIK Klemenmlajši dečkiM 2013 15.06.202425.05.2025 50PM 100PM 200PM
12. LAMEŠIĆ Mateomlajši dečkiM 2014 15.06.202425.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM
VV    23 plavalcev23 plavalcev0 plavalcev
 
 
PZS  285 plavalcev285 plavalcev0 plavalcev