disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:26,23 |
  |
Prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v plavanju |
Ljubljana |
11.01.2011 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:58,69 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:06,20 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:07,02; 0.33%)
|
| 2. |
|
4:04,64 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (4:07,02; 0.97%)
|
| 3. |
|
4:06,64 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
04.12.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
4:04,15 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (4:04,64; 0.2%)
|
| 5. |
|
4:02,92 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (4:04,64; 0.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
8:24,26 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.11.2010 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (8:27,88; 0.71%)
|
| 2. |
|
8:27,18 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
27.11.2010 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
8:28,37 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.01.2011 |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
15:53,44 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.01.2011 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (16:27,46; 3.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:27,68 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:27,52 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 3. |
|
2:25,93 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.01.2011 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,11; 0.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:07,83 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
04.12.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:09,60 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:05,20 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (2:05,92; 0.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:00,63 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
04.12.2010 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,40; 2.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:10,33 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:11,82 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 3. |
|
2:07,76 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:08,82; 0.82%)
|
| 4. |
|
2:07,39 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:08,82; 1.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:10,31 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:10,74 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 3. |
|
2:09,92 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:09,62 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:09,89; 0.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
4:38,14 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:34,33 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|