disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:37,14 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,53; 14.51%) |
| 2. |
|
0:36,91 |
  |
Interna Tekma PK LL |
Ljubljana |
26.05.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,14; 0.62%) |
| 3. |
|
0:37,81 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
27. |
(predteki) |
              (0:36,91; -2.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:26,72 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,84; 8.21%) |
| 2. |
|
1:32,09 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
22. |
(predteki) |
              (1:26,72; -5.83%) |
| 3. |
|
1:31,63 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
61. |
(predteki) |
              (1:26,72; -5.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:15,21 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:35,46; 10.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,16 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,14; 7.06%) |
| 2. |
|
0:44,18 |
  |
Interna Tekma PK LL |
Ljubljana |
26.05.2024 |
2. |
(predteki) |
              (0:42,16; -4.57%) |
| 3. |
|
0:42,87 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
7. |
(predteki) |
              (0:42,16; -1.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:41,52 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,81; 0.28%) |
| 2. |
|
1:35,89 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,52; 5.87%) |
| 3. |
|
1:34,99 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,89; 0.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:23,03 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,27; 5.04%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:51,93 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
44. |
(predteki) |
              (0:51,49; -0.84%) |
| 2. |
|
0:47,26 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,49; 8.95%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:46,51 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,64; 11.02%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:40,74 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:39,36 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (3:58,79; 8.85%) |
| 2. |
|
3:39,63 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
25. |
(predteki) |
              (3:39,36; -0.12%) |