disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,84 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,20; 6.58%)
|
| 2. |
|
0:33,44 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,84; 7.17%)
|
| 3. |
|
0:32,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,44; 1.57%)
|
| 4. |
|
0:33,16 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,44; 0.84%)
|
| 5. |
|
0:32,85 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,92; 0.21%)
|
| 6. |
|
0:33,57 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
58. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:32,82 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,85; 0.09%)
|
| 8. |
|
0:33,37 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
33. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:20,23 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,25; 8.74%)
|
| 2. |
|
1:17,50 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,23; 3.52%)
|
| 3. |
|
1:14,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,50; 4.6%)
|
| 4. |
|
1:11,43 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,09; 3.72%)
|
| 5. |
|
1:14,90 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
75. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:17,71 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:55,11 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (3:27,88; 18.71%)
|
| 2. |
|
2:47,45 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,11; 4.57%)
|
| 3. |
|
2:34,64 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,45; 8.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:13,42 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (6:50,86; 10.02%)
|
| 2. |
|
5:28,30 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (6:13,42; 13.74%)
|
| 3. |
|
5:34,61 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:43,68 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,06; 10.02%)
|
| 2. |
|
0:42,89 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,68; 1.84%)
|
| 3. |
|
0:42,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,89; 0.23%)
|
| 4. |
|
0:43,13 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 5. |
|
0:43,61 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:42,78 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,79; 0.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:35,23 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,21; 10.47%)
|
| 2. |
|
1:37,77 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
25. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:33,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,23; 2.27%)
|
| 4. |
|
1:30,41 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:35,23; 5.33%)
|
| 5. |
|
1:33,05 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:34,24 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
28. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:23,18 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,50; 8.03%)
|
| 2. |
|
3:26,13 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:23,39 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
3:23,57 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
3:25,18 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
29. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:43,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,97; 8%)
|
| 2. |
|
0:44,50 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
18. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:45,64 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:38,32 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,87; 9.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:41,97 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,02; 7.26%)
|
| 2. |
|
0:39,67 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,97; 5.79%)
|
| 3. |
|
0:39,34 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,67; 0.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:30,74 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,31; 16.05%)
|
| 2. |
|
1:26,25 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,74; 5.2%)
|
| 3. |
|
1:25,55 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,25; 0.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:09,32 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (3:53,98; 23.58%)
|
| 2. |
|
3:06,05 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:09,32; 1.75%)
|
| 3. |
|
2:55,58 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,05; 5.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:27,17 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,02; 12.44%)
|
| 2. |
|
1:29,69 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:25,98 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,17; 1.38%)
|
| 4. |
|
1:26,85 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:12,06 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:35,57; 12.24%)
|
| 2. |
|
3:09,69 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:12,06; 1.24%)
|
| 3. |
|
3:00,18 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:09,69; 5.27%)
|