disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,58 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,36; 6.45%)
|
| 2. |
|
0:27,65 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,92 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,95; 3.17%)
|
| 2. |
|
1:00,56 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,92; 5.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:24,60 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:35,20; 7.33%)
|
| 2. |
|
2:20,08 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:24,60; 3.22%)
|
| 3. |
|
2:13,40 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,08; 5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:05,78 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (5:28,45; 7.41%)
|
| 2. |
|
4:56,31 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:05,78; 3.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,49 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,73; 15.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:29,78 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,03; 7.55%)
|
| 2. |
|
0:29,35 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,78; 1.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:12,58 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:10,15 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,58; 3.46%)
|
| 3. |
|
1:12,80 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:49,76 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:31,83 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,54; 11.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,88 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:40,86 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,96; 12.49%)
|
| 2. |
|
2:38,84 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,86; 1.27%)
|