disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:36,62 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
33. |
(predteki) |
              (0:32,04; -12.5%) |
| 2. |
|
0:31,41 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,04; 2%) |
| 3. |
|
0:31,81 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
5. |
(predteki) |
              (0:31,41; -1.25%) |
| 4. |
|
0:31,07 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,41; 1.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:08,20 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,30; 1.61%) |
| 2. |
|
1:08,56 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
8. |
(predteki) |
              (1:08,20; -0.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:29,69 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,10; 2.27%) |
| 2. |
|
2:30,09 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
7. |
(predteki) |
              (2:29,69; -0.26%) |
| 3. |
|
2:30,22 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
6. |
(predteki) |
              (2:29,69; -0.35%) |
| 4. |
|
2:28,98 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,69; 0.47%) |
| 5. |
|
2:25,93 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,98; 2.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:12,36 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (5:19,69; 2.34%) |
| 2. |
|
5:12,27 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:12,36; 0.02%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,07 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,47; 5.7%) |
| 2. |
|
0:42,09 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
11. |
(predteki) |
              (0:42,07; -0.04%) |
| 3. |
|
0:41,78 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,07; 0.69%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:32,14 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,49; 3.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:35,34 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,15; 58.88%) |
| 2. |
|
0:34,95 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,34; 1.11%) |
| 3. |
|
0:33,56 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,95; 4.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,83 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,23; 1.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:56,95 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,04; 4%) |
| 2. |
|
2:54,23 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,95; 1.56%) |