disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:33,51 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,56; 6.11%) |
| 2. |
|
0:32,64 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,51; 2.66%) |
| 3. |
|
0:32,58 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,64; 0.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:11,77 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,98; 8.65%) |
| 2. |
|
1:12,30 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
9. |
(predteki) |
              (1:11,77; -0.73%) |
| 3. |
|
1:12,77 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
-  |
(štafeta) |
              (1:11,77; -1.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:33,46 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:39,86; 4.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:22,13 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:32,93; 3.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
11:37,19 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
21:47,81 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,52 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,59; 13.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:36,74 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:49,58; 13.27%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:25,29 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:50,24; 12.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,16 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,46; 6.02%) |
| 2. |
|
0:37,61 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,16; 1.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,15 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,65; 4.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,11 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,77; 4.74%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:43,71 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,11; 5.13%) |
| 2. |
|
2:49,35 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
3. |
(predteki) |
              (2:43,71; -3.33%) |
| 3. |
|
2:41,34 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,71; 1.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:58,78 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |