disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:34,40 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,71; 12.52%)
|
| 2. |
|
0:32,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,40; 4.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:14,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,24; 12.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:45,14 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,15; 12.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:02,58 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (6:39,30; 10.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:45,68 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,79; 6.8%)
|
| 2. |
|
0:45,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,68; 0.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:40,49 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,83; 4.31%)
|
| 2. |
|
1:38,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,49; 1.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:34,46 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (3:56,46; 10.25%)
|
| 2. |
|
3:27,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (3:34,46; 3.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:42,56 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,01; 24.55%)
|
| 2. |
|
0:44,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
53. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:51,04 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:46,03 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,71; 36.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:36,96 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,15; 11.54%)
|