disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:31,78 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,08; 0.94%)
|
| 2. |
|
0:31,14 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,78; 2.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:26,95 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
-  |
(štafeta) |
|
| 2. |
|
2:28,69 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:25,96 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:02,05 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:09,01; 2.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:18,85 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KZ |
1. |
|
19:31,70 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:40,32 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,94; 1.53%)
|
| 2. |
|
0:40,17 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,32; 0.37%)
|
| 3. |
|
0:39,41 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,17; 1.92%)
|
| 4. |
|
0:39,16 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:40,17; 2.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:28,70 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:27,80 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
16. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:26,11 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (1:26,21; 0.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:02,07 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:22,69 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:20,67 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,07; 1.73%)
|
| 3. |
|
1:16,56 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (1:22,07; 7.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:53,73 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:18,34 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,75; 3.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:46,76 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:51,74 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:44,89 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,91; 0.01%)
|
| 2. |
|
2:43,06 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,89; 1.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:43,58 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:51,68; 2.35%)
|
| 2. |
|
5:39,21 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:43,58; 1.28%)
|