disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,08; 7.87%)
|
| 2. |
|
0:35,31 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:34,43 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,30; 2.52%)
|
| 4. |
|
0:34,36 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,43; 0.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,92 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,70; 16.61%)
|
| 2. |
|
1:18,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:45,29 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,36; 13.35%)
|
| 2. |
|
2:57,58 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:46,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:00,80 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (6:55,62; 15.19%)
|
| 2. |
|
6:05,88 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
22. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:53,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (6:00,80; 1.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:47,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,02; 2.74%)
|
| 2. |
|
0:45,36 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,71; 5.18%)
|
| 3. |
|
0:45,41 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:44,28 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,36; 2.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:36,76 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:51,89; 6.98%)
|
| 2. |
|
3:28,25 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,76; 4.08%)
|
| 3. |
|
3:31,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:48,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,58; 4.31%)
|
| 2. |
|
0:45,21 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,49; 7.25%)
|
| 3. |
|
0:46,94 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
15. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:43,56 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,21; 3.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:49,38 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,59; 20.3%)
|
| 2. |
|
1:43,87 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:49,38; 5.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:42,28 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,55; 5.36%)
|
| 2. |
|
0:42,92 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:44,55; 3.79%)
|
| 3. |
|
0:40,99 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,28; 3.14%)
|
| 4. |
|
0:42,19 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
13. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:41,90 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:26,77 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,35; 12.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:14,05 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,75; 9.63%)
|
| 2. |
|
3:05,58 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,05; 4.56%)
|
| 3. |
|
3:00,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,58; 2.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:35,81 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,78; 3.09%)
|
| 2. |
|
1:29,09 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,81; 7.54%)
|
| 3. |
|
1:28,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,09; 0.64%)
|