disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:24,67 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,00; 1.33%)
|
| 2. |
|
0:24,42 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:25,00; 2.37%)
|
| 3. |
|
0:24,56 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
14. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:24,50 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
|
| 5. |
|
0:24,65 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:24,80 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 7. |
|
0:24,45 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
15. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:24,50 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
|
| 9. |
|
0:24,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:24,42; 0.61%)
|
| 10. |
|
0:24,26 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:24,27; 0.04%)
|
| 11. |
|
0:24,12 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (0:24,27; 0.62%)
|
| 12. |
|
0:24,58 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 13. |
|
0:24,22 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 14. |
|
0:24,03 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:24,12; 0.37%)
|
| 15. |
|
0:23,78 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:24,12; 1.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:54,23 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,69; 0.84%)
|
| 2. |
|
0:54,21 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,23; 0.03%)
|
| 3. |
|
0:53,41 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:54,23; 1.53%)
|
| 4. |
|
0:53,04 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,41; 0.69%)
|
| 5. |
|
0:52,62 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (0:53,41; 1.5%)
|
| 6. |
|
0:52,84 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:53,41; 1.07%)
|
| 7. |
|
0:52,38 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,62; 0.45%)
|
| 8. |
|
0:52,22 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,38; 0.3%)
|
| 9. |
|
0:52,37 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (0:52,38; 0.01%)
|
| 10. |
|
0:52,37 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
0:52,07 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (0:52,22; 0.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:02,69 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:06,71; 3.27%)
|
| 2. |
|
2:00,38 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (2:06,71; 5.25%)
|
| 3. |
|
1:59,00 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:00,38; 1.15%)
|
| 4. |
|
1:59,03 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:31,30 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,65; 1.11%)
|
| 2. |
|
0:31,81 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,43 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:31,06 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,30; 0.77%)
|
| 5. |
|
0:30,96 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,30; 1.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:09,29 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,79; 6.49%)
|
| 2. |
|
1:09,19 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,79; 6.64%)
|
| 3. |
|
1:08,56 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,19; 0.91%)
|
| 4. |
|
1:09,17 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,19; 0.02%)
|
| 5. |
|
1:08,72 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:08,14 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:08,56; 0.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:26,90 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,53; 2.34%)
|
| 2. |
|
0:26,86 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,90; 0.14%)
|
| 3. |
|
0:26,71 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,90; 0.71%)
|
| 4. |
|
0:26,77 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:26,52 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,71; 0.71%)
|
| 6. |
|
0:25,87 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,52; 2.51%)
|
| 7. |
|
0:26,10 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
14. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:25,55 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:25,87; 1.25%)
|
| 9. |
|
0:25,87 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:25,90 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 11. |
|
0:25,34 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,55; 0.82%)
|
| 12. |
|
0:32,03 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:01,03 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,81; 32.41%)
|
| 2. |
|
1:02,63 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (1:20,81; 29.02%)
|
| 3. |
|
0:57,34 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,03; 6.43%)
|
| 4. |
|
0:57,11 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,34; 0.4%)
|
| 5. |
|
0:57,01 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:57,34; 0.57%)
|
| 6. |
|
0:57,75 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:57,23 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 8. |
|
0:56,10 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,01; 1.62%)
|
| 9. |
|
0:55,96 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:57,01; 1.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:01,38 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,90; 2.47%)
|
| 2. |
|
0:59,61 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,38; 2.96%)
|
| 3. |
|
0:59,95 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (1:01,38; 2.38%)
|
| 4. |
|
1:00,30 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
14. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:08,08 |
  |
    |
   |
    |
24. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:13,02 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:28,24; 56.54%)
|
| 2. |
|
2:12,29 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (3:28,24; 57.41%)
|