disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:37,78 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,14; 6.24%)
|
| 2. |
|
0:37,95 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
34. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,14 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,78; 1.72%)
|
| 4. |
|
0:36,99 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,14; 0.4%)
|
| 5. |
|
0:38,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
38. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:20,94 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,26; 15.22%)
|
| 2. |
|
1:23,54 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:22,65 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
1:23,84 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:58,44 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:37,70; 22%)
|
| 2. |
|
2:54,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,44; 2.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,00 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,76; 6.27%)
|
| 2. |
|
0:45,14 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:44,58 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:45,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:41,04 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:40,68 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
16. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:38,66 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,18; 0.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:30,95 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,65; 1.27%)
|
| 2. |
|
3:30,17 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,95; 0.37%)
|
| 3. |
|
3:28,46 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
19.06.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,17; 0.82%)
|
| 4. |
|
3:25,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:28,46; 1.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:44,82 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,67; 28.67%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:44,01 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,81; 1.81%)
|
| 2. |
|
0:41,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,01; 4.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:30,36 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,13; 9.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:13,87 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|