disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,09; 4.98%) |
| 2. |
|
0:33,81 |
  |
Kantrida kup za najmlajše |
Reka/Rijeka |
09.12.2017 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,33; 4.49%) |
| 3. |
|
0:33,47 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
16.12.2017 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,81; 1.01%) |
| 4. |
|
0:33,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Celje |
10.02.2018 |
30. |
(predteki) |
              (0:33,47; -1.09%) |
| 5. |
|
0:33,22 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,47; 0.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:18,64 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
25.11.2017 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,49; 4.89%) |
| 2. |
|
1:16,25 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
16.12.2017 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,64; 3.13%) |
| 3. |
|
1:18,53 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.01.2018 |
11. |
(predteki) |
              (1:16,25; -2.9%) |
| 4. |
|
1:17,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Celje |
10.02.2018 |
40. |
(predteki) |
              (1:16,25; -1.85%) |
| 5. |
|
1:21,46 |
  |
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju |
Ljubljana |
06.04.2018 |
14. |
(predteki) |
              (1:16,25; -6.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:54,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Celje |
10.02.2018 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (4:19,11; 48.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:18,13 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
18.11.2017 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:51,43 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
25.11.2017 |
70. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,68; 8.26%) |
| 2. |
|
0:49,85 |
  |
Kantrida kup za najmlajše |
Reka/Rijeka |
09.12.2017 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,43; 3.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:46,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,24; 22.59%) |
| 2. |
|
0:42,66 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
25.11.2017 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,69; 9.44%) |
| 3. |
|
0:42,20 |
  |
Kantrida kup za najmlajše |
Reka/Rijeka |
09.12.2017 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,66; 1.09%) |
| 4. |
|
0:40,52 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.01.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,20; 4.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:41,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,71; 0.84%) |
| 2. |
|
0:38,88 |
  |
Kantrida kup za najmlajše |
Reka/Rijeka |
09.12.2017 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,36; 6.37%) |
| 3. |
|
0:39,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Celje |
10.02.2018 |
25. |
(predteki) |
              (0:38,88; -1.11%) |
| 4. |
|
0:39,33 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:38,88; -1.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:25,97 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
18.11.2017 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,36; 7.43%) |
| 2. |
|
1:26,97 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
16.12.2017 |
6. |
(predteki) |
              (1:25,97; -1.14%) |
| 3. |
|
1:25,51 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Celje |
10.02.2018 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,97; 0.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:01,95 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Celje |
10.02.2018 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |