disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,13 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,79; 2.26%)
|
| 2. |
|
0:29,18 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:29,32 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
23. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:28,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,13; 0.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:05,32 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,75; 6.78%)
|
| 2. |
|
1:04,02 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,32; 2.03%)
|
| 3. |
|
1:03,66 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,02; 0.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:03,98 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (5:29,95; 8.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:37,06 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,82; 4.74%)
|
| 2. |
|
0:36,49 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,06; 1.56%)
|
| 3. |
|
0:35,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,49; 2.47%)
|
| 4. |
|
0:35,14 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,61; 1.33%)
|
| 5. |
|
0:35,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:35,22 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:22,82 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,37; 5.49%)
|
| 2. |
|
1:20,72 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,82; 2.6%)
|
| 3. |
|
1:20,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:21,25 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
8. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:18,27 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,72; 3.13%)
|
| 6. |
|
1:18,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:18,02 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:18,27; 0.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:54,24 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:01,96; 4.43%)
|
| 2. |
|
2:59,06 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:53,71 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,24; 0.3%)
|
| 4. |
|
2:50,58 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (2:54,24; 2.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,18; 7.23%)
|
| 2. |
|
0:33,51 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,74; 0.68%)
|
| 3. |
|
0:33,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,51; 0.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:19,71 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,27; 5.72%)
|
| 2. |
|
1:17,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,71; 3.05%)
|
| 3. |
|
1:17,19 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,35; 0.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:03,37 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:56,41 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,37; 3.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:56,93 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,41; 5.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,18 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,44; 4.11%)
|
| 2. |
|
1:16,68 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,18; 3.26%)
|
| 3. |
|
1:17,15 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
22. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:13,77 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,68; 3.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:48,52 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,66; 4.83%)
|
| 2. |
|
2:45,11 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,52; 2.06%)
|
| 3. |
|
2:39,60 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,11; 3.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:53,35 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|