disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,89 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
12.01.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,53; 5.48%)
|
| 2. |
|
0:29,99 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
30.03.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:29,94 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:29,56 |
  |
Memorial Walter Mörtl |
Volšperk/Wolfsberg |
25.05.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,89; 1.11%)
|
| 5. |
|
0:30,88 |
  |
Lučkin memorial |
Trbovlje |
01.06.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:30,07 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
19.06.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:30,26 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:29,93 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 9. |
|
0:29,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,56; 1.89%)
|
| 10. |
|
0:29,24 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,56; 1.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:06,35 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
12.01.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,91; 6.87%)
|
| 2. |
|
1:06,93 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2019 |
48. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:07,18 |
  |
Memorial Walter Mörtl |
Volšperk/Wolfsberg |
25.05.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:08,08 |
  |
Lučkin memorial |
Trbovlje |
01.06.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:05,61 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,35; 1.12%)
|
| 6. |
|
1:06,77 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:04,23 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,61; 2.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:29,18 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
12.01.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,05; 5.27%)
|
| 2. |
|
2:29,78 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:25,52 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,18; 2.51%)
|
| 4. |
|
2:25,91 |
  |
Memorial Walter Mörtl |
Volšperk/Wolfsberg |
25.05.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:26,17 |
  |
Lučkin memorial |
Trbovlje |
01.06.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:26,98 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
19.06.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
2:23,30 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,52; 1.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:11,01 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
12.01.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:40,33; 9.42%)
|
| 2. |
|
5:11,47 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
30.03.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:03,62 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
22.05.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (5:11,01; 2.43%)
|
| 4. |
|
4:57,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:03,62; 2.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:33,95 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
19.06.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:41,59 |
  |
Lučkin memorial |
Trbovlje |
01.06.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:40,54 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,44; 2.22%)
|
| 3. |
|
0:41,66 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:29,71 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
30.03.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,89; 1.31%)
|
| 2. |
|
1:26,19 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2019 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,71; 4.08%)
|
| 3. |
|
1:25,13 |
  |
Memorial Walter Mörtl |
Volšperk/Wolfsberg |
25.05.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,19; 1.24%)
|
| 4. |
|
1:25,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:09,22 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,73; 3.44%)
|
| 2. |
|
2:56,56 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:09,22; 7.17%)
|
| 3. |
|
3:02,08 |
  |
Lučkin memorial |
Trbovlje |
01.06.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
3:01,07 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
19.06.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
3:02,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
13.07.2019 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:37,62 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
22.05.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,98; 8.93%)
|
| 2. |
|
0:38,10 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:24,97 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
30.03.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:26,49 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
22.05.2019 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,99 |
  |
Memorial Walter Mörtl |
Volšperk/Wolfsberg |
25.05.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,28; 8.43%)
|
| 2. |
|
0:39,94 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:40,25 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:22,60 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,89; 30.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:52,58 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
30.03.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,70; 7.6%)
|
| 2. |
|
3:01,48 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
22.05.2019 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:50,94 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,77; 7.5%)
|