disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,75 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,74; 6.68%)
|
| 2. |
|
0:30,19 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:30,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:29,91 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:10,52 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,01; 0.69%)
|
| 2. |
|
1:09,54 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,52; 1.4%)
|
| 3. |
|
1:06,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,54; 4.35%)
|
| 4. |
|
1:06,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:07,34 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:34,37 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,20; 6.36%)
|
| 2. |
|
2:31,29 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:34,37; 2.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:29,55 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:53,98; 7.41%)
|
| 2. |
|
5:20,24 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (5:29,55; 2.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
11:05,23 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (11:43,76; 5.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:40,85 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,56; 9.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:32,55 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,75; 5.61%)
|
| 2. |
|
1:32,63 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:34,09 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:33,54 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,60; 0.17%)
|
| 3. |
|
0:32,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,54; 3.2%)
|
| 4. |
|
0:32,64 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,54; 2.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:16,15 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,20; 1.37%)
|
| 2. |
|
1:13,95 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,15; 2.97%)
|
| 3. |
|
1:14,41 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:12,59 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,95; 1.87%)
|
| 5. |
|
1:12,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:12,40 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,59; 0.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:02,89 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:53,64 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,96; 3.06%)
|
| 3. |
|
2:49,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:53,64; 2.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,46 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,79; 6.05%)
|
| 2. |
|
0:38,65 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:21,54 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:21,92 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
21. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:17,73 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,54; 2.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:56,72 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,62; 5.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:09,69 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|