event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
0:55,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:53,79 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:54,54; 1.39%)
|
| 3. |
|
0:53,10 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:53,79; 1.29%)
|
| 4. |
|
0:52,32 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:53,10; 1.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
1:59,65 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:57,36 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:58,20; 0.71%)
|
| 3. |
|
1:55,73 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (1:58,20; 2.13%)
|
| 4. |
|
1:54,87 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (1:55,73; 0.74%)
|
| 5. |
|
1:53,33 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (1:54,87; 1.35%)
|
| 6. |
|
1:52,06 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
   os.rek. (1:54,87; 2.5%)
|
| 7. |
|
1:55,24 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
7. |
(heats) |
|
| 8. |
|
1:53,99 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
4:19,42 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
4:05,28 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (4:13,15; 3.2%)
|
| 3. |
|
4:10,70 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
5. |
(heats) |
|
| 4. |
|
4:02,31 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (4:05,28; 1.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:09,39 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,84; 2.08%)
|
| 2. |
|
1:07,96 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,39; 2.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
2:33,91 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (2:36,55; 1.71%)
|
| 2. |
|
2:24,52 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:33,91; 6.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:27,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:26,16 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:27,50; 5.12%)
|
| 3. |
|
0:25,91 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (0:26,16; 0.96%)
|
| 4. |
|
0:25,69 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:25,91; 0.85%)
|
| 5. |
|
0:25,93 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
0:59,60 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:00,83 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:58,12 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:59,51; 2.39%)
|
| 4. |
|
0:57,65 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (0:59,51; 3.22%)
|
| 5. |
|
0:57,18 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:57,65; 0.82%)
|
| 6. |
|
0:56,75 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:57,18; 0.75%)
|
| 7. |
|
0:57,72 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
8. |
(heats) |
|
| 8. |
|
0:56,63 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (0:56,75; 0.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
2:10,20 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:10,20; 0%)
|
| 2. |
|
2:10,17 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (2:10,20; 0.02%)
|
| 3. |
|
2:14,08 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
6. |
(heats) |
|
| 4. |
|
2:06,78 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (2:10,17; 2.67%)
|
| 5. |
|
2:07,17 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
2. |
(heats) |
|
| 6. |
|
2:10,09 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 7. |
|
2:04,36 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (2:06,78; 1.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:28,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:26,31 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:27,94; 6.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
0:59,68 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:00,28; 1%)
|
| 2. |
|
0:59,65 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:59,68; 0.05%)
|
| 3. |
|
0:57,80 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:59,65; 3.2%)
|
| 4. |
|
0:57,54 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:59,65; 3.66%)
|
| 5. |
|
0:57,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 6. |
|
0:58,01 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:56,52 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (0:57,54; 1.8%)
|
| 8. |
|
0:56,32 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:57,54; 2.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:04,94 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:08,60; 2.92%)
|
| 2. |
|
2:07,72 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (2:08,60; 0.68%)
|
| 3. |
|
2:07,44 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
2:07,03 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
2. |
(heats) |
|
| 5. |
|
2:02,16 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (2:04,94; 2.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:00,44 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:02,43; 3.29%)
|
| 2. |
|
1:00,10 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:00,44; 0.56%)
|
| 3. |
|
0:58,98 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:00,10; 1.89%)
|
| 4. |
|
0:57,92 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (1:00,10; 3.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:10,48 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:11,50; 0.78%)
|
| 2. |
|
2:18,60 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 3. |
|
2:08,73 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (2:10,48; 1.35%)
|
| 4. |
|
2:08,12 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:08,73; 0.47%)
|
| 5. |
|
2:08,57 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
6. |
(heats) |
|
| 6. |
|
2:06,00 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finals) |
   os.rek. (2:08,12; 1.68%)
|
| 7. |
|
2:13,14 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
4. |
(heats) |
|
| 8. |
|
2:04,65 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (2:06,00; 1.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
4:41,33 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
4. |
(heats) |
|
| 2. |
|
4:35,17 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (4:37,92; 0.99%)
|
| 3. |
|
4:27,51 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (4:35,17; 2.86%)
|