Back    Home

< 2021         50m        2019 >

Nija GERDEJ (2007, FR): nastopi v sezoni 2019 /2020, 25m bazeni


Tekmovanja v sezoni 2019 /2020, 25m bazeni

#

tekmovanje

datum

kraj

1.

MM Start

12.10.2019

Kranj

2.

1. razvojni pokal - Pokal Delfin

26.10.2019

Ljubljana

3.

1. kolo troboja BM-FR-VV

16.11.2019

Velenje

4.

3. razvojni pokal - Božičev memorial

30.11.2019

Maribor

5.

MM Miklavž

07.12.2019

Ljubljana

6.

2. kolo troboja BM-FR-VV

18.12.2019

Maribor

7.

4. razvojni pokal - Celjski pokal

12.01.2020

Celje

8.

MM Boštjanov Dr. Fig

18.01.2020

Kranj

9.

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

07.02. - 09.02.2020

Kranj



disc.

#

 

čas

 

tekmovanje

kraj

datum

mesto

 

prikaži osebni rekord pred tem

 

 

 

 

 

 

50KZ

1.

0:30,72

 

1. razvojni pokal - Pokal Delfin

Ljubljana

26.10.2019

3.

(predteki)

2.

0:30,24

 

MM Miklavž

Ljubljana

07.12.2019

4.

(predteki)

   os.rek. (0:30,52; 0.92%)

 

 

 

 

 

 

100KZ

1.

1:07,51

 

2. kolo troboja BM-FR-VV

Maribor

18.12.2019

5.

(predteki)

   os.rek. (1:14,09; 9.74%)

2.

1:06,01

 

4. razvojni pokal - Celjski pokal

Celje

12.01.2020

6.

(predteki)

   os.rek. (1:07,51; 2.27%)

 

 

 

 

 

 

50PZ

1.

0:36,53

 

1. kolo troboja BM-FR-VV

Velenje

16.11.2019

1.

(predteki)

   os.rek. (0:38,98; 6.7%)

2.

0:35,91

 

MM Miklavž

Ljubljana

07.12.2019

2.

(predteki)

   os.rek. (0:36,53; 1.72%)

3.

0:36,15

 

4. razvojni pokal - Celjski pokal

Celje

12.01.2020

1.

(predteki)

4.

0:35,97

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Kranj

07.02.2020

1.

(predteki)

5.

0:35,77

 

   

  

   

3.

(finale)

   os.rek. (0:35,91; 0.39%)

 

 

 

 

 

 

100PZ

1.

1:20,05

 

3. razvojni pokal - Božičev memorial

Maribor

30.11.2019

1.

(predteki)

   os.rek. (1:21,85; 2.24%)

2.

1:18,81

 

MM Miklavž

Ljubljana

07.12.2019

1.

(predteki)

   os.rek. (1:20,05; 1.57%)

3.

1:17,79

 

MM Boštjanov Dr. Fig

Kranj

18.01.2020

1.

(predteki)

   os.rek. (1:18,81; 1.31%)

4.

1:15,92

 

   

  

   

1.

(finale)

   os.rek. (1:18,81; 3.8%)

5.

1:17,79

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Kranj

07.02.2020

1.

(predteki)

6.

1:16,24

 

   

  

   

1.

(finale)

 

 

 

 

 

 

200PZ

1.

2:54,54

 

1. razvojni pokal - Pokal Delfin

Ljubljana

26.10.2019

1.

(predteki)

   os.rek. (3:02,58; 4.6%)

2.

2:51,78

 

2. kolo troboja BM-FR-VV

Maribor

18.12.2019

1.

(predteki)

   os.rek. (2:54,54; 1.6%)

3.

2:49,61

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Kranj

07.02.2020

1.

(predteki)

   os.rek. (2:51,78; 1.27%)

4.

2:44,29

 

   

  

   

1.

(finale)

   os.rek. (2:51,78; 4.55%)

 

 

 

 

 

 

50DZ

1.

0:31,52

 

MM Miklavž

Ljubljana

07.12.2019

3.

(predteki)

   os.rek. (0:32,26; 2.34%)

2.

0:31,98

 

2. kolo troboja BM-FR-VV

Maribor

18.12.2019

3.

(predteki)

 

 

 

 

 

 

100DZ

1.

1:15,35

 

1. razvojni pokal - Pokal Delfin

Ljubljana

26.10.2019

5.

(predteki)

   os.rek. (1:17,39; 2.7%)

 

 

 

 

 

 

200DZ

1.

2:56,73

 

1. kolo troboja BM-FR-VV

Velenje

16.11.2019

1.

(predteki)

   os.rek. (3:06,68; 5.63%)

 

 

 

 

 

 

50HZ

1.

0:32,29

 

MM Start

Kranj

12.10.2019

2.

(predteki)

2.

0:32,27

 

1. razvojni pokal - Pokal Delfin

Ljubljana

26.10.2019

(štafeta)

3.

0:31,57

 

3. razvojni pokal - Božičev memorial

Maribor

30.11.2019

2.

(predteki)

   os.rek. (0:32,17; 1.9%)

4.

0:31,89

 

MM Miklavž

Ljubljana

07.12.2019

2.

(predteki)

5.

0:31,51

 

2. kolo troboja BM-FR-VV

Maribor

18.12.2019

2.

(predteki)

   os.rek. (0:31,57; 0.19%)

6.

0:31,30

 

4. razvojni pokal - Celjski pokal

Celje

12.01.2020

(štafeta)

   os.rek. (0:31,51; 0.67%)

7.

0:31,47

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Kranj

07.02.2020

3.

(predteki)

8.

0:31,09

 

   

  

   

2.

(finale)

   os.rek. (0:31,30; 0.67%)

 

 

 

 

 

 

100HZ

1.

1:12,44

 

MM Start

Kranj

12.10.2019

3.

(predteki)

2.

1:19,71

 

1. kolo troboja BM-FR-VV

Velenje

16.11.2019

4.

(predteki)

3.

1:09,97

 

MM Miklavž

Ljubljana

07.12.2019

2.

(predteki)

4.

1:08,83

 

MM Boštjanov Dr. Fig

Kranj

18.01.2020

4.

(predteki)

   os.rek. (1:09,88; 1.52%)

5.

1:09,62

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Kranj

07.02.2020

5.

(predteki)

6.

1:10,38

 

   

  

   

6.

(finale)

7.

1:09,66

 

   

  

   

(štafeta)

 

 

 

 

 

 

200HZ

1.

2:33,17

 

4. razvojni pokal - Celjski pokal

Celje

12.01.2020

3.

(predteki)

   os.rek. (2:33,53; 0.23%)

2.

2:30,60

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Kranj

07.02.2020

3.

(predteki)

   os.rek. (2:33,17; 1.7%)

3.

2:26,66

 

   

  

   

3.

(finale)

   os.rek. (2:33,17; 4.43%)

 

 

 

 

 

 

100MZ

1.

1:13,20

 

MM Start

Kranj

12.10.2019

4.

(predteki)

   os.rek. (1:13,85; 0.88%)

2.

1:12,10

 

3. razvojni pokal - Božičev memorial

Maribor

30.11.2019

3.

(predteki)

   os.rek. (1:13,20; 1.52%)

3.

1:13,83

 

2. kolo troboja BM-FR-VV

Maribor

18.12.2019

4.

(predteki)

4.

1:12,41

 

MM Boštjanov Dr. Fig

Kranj

18.01.2020

4.

(predteki)

5.

1:11,71

 

   

  

   

4.

(finale)

   os.rek. (1:12,10; 0.54%)

 

 

 

 

 

 

200MZ

1.

2:42,84

 

MM Start

Kranj

12.10.2019

5.

(predteki)

   os.rek. (2:44,29; 0.89%)

2.

2:42,71

 

1. kolo troboja BM-FR-VV

Velenje

16.11.2019

3.

(predteki)

   os.rek. (2:42,84; 0.07%)

3.

2:36,85

 

MM Miklavž

Ljubljana

07.12.2019

4.

(predteki)

   os.rek. (2:42,71; 3.73%)

4.

2:38,00

 

4. razvojni pokal - Celjski pokal

Celje

12.01.2020

2.

(predteki)

 

 

 

 

 

 

400MZ

1.

5:34,87

 

1. razvojni pokal - Pokal Delfin

Ljubljana

26.10.2019

3.

(predteki)

   os.rek. (5:39,88; 1.49%)


50m        2019 >

Back