disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:32,31 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,94; 17.42%) |
| 2. |
|
0:32,69 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
6. |
(predteki) |
              (0:32,31; -1.16%) |
| 3. |
|
0:33,04 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
11. |
(predteki) |
              (0:32,31; -2.2%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:12,24 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,92; 25.85%) |
| 2. |
|
1:12,57 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
14. |
(predteki) |
              (1:12,24; -0.45%) |
| 3. |
|
1:13,09 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
23. |
(predteki) |
              (1:12,24; -1.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:47,95 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:19,29; 18.66%) |
| 2. |
|
2:45,13 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,95; 1.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:45,30 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,12; 12.84%) |
| 2. |
|
0:44,07 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,30; 2.79%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:43,85 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:51,07; 6.95%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:31,58 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:36,60 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:34,93 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,60; 4.78%) |
| 3. |
|
0:34,80 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,93; 0.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:42,19 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,62; 12.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:05,73 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,63; 14.48%) |