disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,89 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,51; 5.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:09,28 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,55; 4.71%) |
| 2. |
|
1:09,83 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
43. |
(predteki) |
              (1:09,28; -0.78%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:31,30 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,73; 3.58%) |
| 2. |
|
2:31,38 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
15. |
(predteki) |
              (2:31,30; -0.05%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:23,47 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (5:34,13; 3.29%) |
| 2. |
|
5:03,88 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:23,47; 6.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:42,62 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,95; 12.5%) |
| 2. |
|
0:43,14 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
12. |
(predteki) |
              (0:42,62; -1.2%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:31,85 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,40; 14.75%) |
| 2. |
|
1:33,55 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
33. |
(predteki) |
              (1:31,85; -1.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,87 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
59. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,90; 5.22%) |
| 2. |
|
0:36,94 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,87; 5.22%) |
| 3. |
|
0:38,35 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
17. |
(predteki) |
              (0:36,94; -3.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,96 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,46; 6.58%) |
| 2. |
|
0:39,51 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
44. |
(predteki) |
              (0:37,96; -3.92%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:21,19 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,60; 6.66%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:54,64 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:09,03; 8.23%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:58,08 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,38; 4.66%) |
| 2. |
|
2:50,28 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,08; 4.58%) |