disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,37 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,05; 5.72%) |
| 2. |
|
0:28,82 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,37; 1.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,85 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,94; 6.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:17,15 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,99; 6.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:13,57 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
27. |
(predteki) |
              (5:07,57; -1.91%) |
| 2. |
|
5:00,21 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (5:07,57; 2.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:29,22 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,44; 3.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:07,66 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:31,61 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,12; 14.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,21 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,19; 5.62%) |
| 2. |
|
0:34,71 |
  |
    |
   |
    |
19. |
(finale) |
   os.rek. (0:37,19; 7.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:18,25 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,74; 4.46%) |
| 2. |
|
1:12,95 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,25; 7.26%) |
| 3. |
|
1:14,05 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
24. |
(predteki) |
              (1:12,95; -1.48%) |
| 4. |
|
1:14,48 |
  |
    |
   |
    |
20. |
(finale) |
              (1:12,95; -2.05%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:36,64 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,91; 9.74%) |
| 2. |
|
2:36,34 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,64; 0.19%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:41,64 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,42; 1.71%) |
| 2. |
|
2:38,31 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,64; 2.1%) |
| 3. |
|
2:40,52 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
23. |
(predteki) |
              (2:38,31; -1.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:43,72 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
4. |
(predteki) |
              (5:42,31; -0.41%) |
| 2. |
|
5:38,08 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:42,31; 1.25%) |
| 3. |
|
5:33,07 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (5:42,31; 2.77%) |