disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,68 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,66; 3.3%) |
| 2. |
|
0:29,32 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
20.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,68; 1.22%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:04,12 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,55; 6.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:23,14 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:24,28; 0.79%) |
| 2. |
|
2:21,57 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,14; 1.1%) |
| 3. |
|
2:26,11 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
20.06.2024 |
6. |
(predteki) |
              (2:21,57; -3.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:06,73 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:22,39; 5.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:36,88 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,45; 6.96%) |
| 2. |
|
0:36,38 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,88; 1.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:23,60 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
1. |
(predteki) |
              (1:22,31; -1.54%) |
| 2. |
|
1:20,98 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,31; 1.64%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:55,00 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,19; 5.82%) |
| 2. |
|
2:51,36 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,00; 2.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:31,55 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,81; 7.16%) |
| 2. |
|
0:31,86 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
2. |
(predteki) |
              (0:31,55; -0.97%) |
| 3. |
|
0:32,20 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
1. |
(predteki) |
              (0:31,55; -2.01%) |
| 4. |
|
0:31,19 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,55; 1.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:18,78 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,59; 22.6%) |
| 2. |
|
1:16,91 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,78; 2.43%) |
| 3. |
|
1:12,43 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,91; 6.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:34,51 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,20; 10.69%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:40,46 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,38; 4.93%) |
| 2. |
|
2:47,69 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
20.06.2024 |
5. |
(predteki) |
              (2:40,46; -4.31%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:47,59 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |