disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,17 |
  |
Festival plivanja |
Zagreb |
13.04.2024 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:29,72 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:28,79 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,14; 1.21%)
|
| 4. |
|
2:04,18 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:04,70 |
  |
Festival plivanja |
Zagreb |
13.04.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,10; 0.61%)
|
| 2. |
|
1:04,12 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,70; 0.9%)
|
| 3. |
|
1:05,58 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:20,33 |
  |
Festival plivanja |
Zagreb |
13.04.2024 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:21,53 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
4:51,09 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:57,28; 2.12%)
|
| 2. |
|
5:01,14 |
  |
Festival plivanja |
Zagreb |
13.04.2024 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:10,47 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (10:22,34; 1.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:37,35 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,28; 2.48%)
|
| 2. |
|
0:36,49 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,35; 2.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:19,21 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,61; 8.07%)
|
| 2. |
|
1:22,35 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:02,03 |
  |
Festival plivanja |
Zagreb |
13.04.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,04; 0.55%)
|
| 2. |
|
2:55,76 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,03; 3.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:31,87 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:31,86 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:14,80 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,46; 2.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:47,80 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:34,54 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,65; 3.21%)
|
| 2. |
|
0:35,87 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:16,21 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,97; 2.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:38,40 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,51; 5.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:35,98 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,03; 4.51%)
|
| 2. |
|
2:40,53 |
  |
Festival plivanja |
Zagreb |
13.04.2024 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:37,07 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:31,50 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:55,49; 7.23%)
|