disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,08 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
10. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:30,33 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,81; 1.58%)
|
| 3. |
|
2:05,06 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:08,66 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,36; 3.93%)
|
| 2. |
|
1:08,14 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:08,66; 0.76%)
|
| 3. |
|
1:08,08 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,14; 0.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:34,56 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,88; 3.44%)
|
| 2. |
|
2:35,13 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
11:36,68 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
21:49,87 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:39,93 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,19; 5.65%)
|
| 2. |
|
0:40,03 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:35,62 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,22; 1.68%)
|
| 2. |
|
0:35,39 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,62; 0.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,64 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,19; 1.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,68 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,69; 5.03%)
|
| 2. |
|
1:19,92 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:49,46 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,38; 1.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:55,72 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
50. |
(predteki) |
|