disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,75 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,58; 2.78%)
|
| 2. |
|
0:28,66 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,75; 3.8%)
|
| 3. |
|
0:28,75 |
  |
Borac Grand Challenge |
Banja Luka |
29.06.2024 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:02,83 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,02; 6.66%)
|
| 2. |
|
1:02,07 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,83; 1.22%)
|
| 3. |
|
1:05,54 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
1:03,85 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
14. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:02,69 |
  |
Borac Grand Challenge |
Banja Luka |
29.06.2024 |
4. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:02,89 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:18,17 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,69; 14.12%)
|
| 2. |
|
2:17,55 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:18,17; 0.45%)
|
| 3. |
|
2:15,98 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:17,55; 1.15%)
|
| 4. |
|
2:15,34 |
  |
Borac Grand Challenge |
Banja Luka |
29.06.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:15,98; 0.47%)
|
| 5. |
|
2:15,74 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (2:15,98; 0.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:53,22 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:25,89; 11.14%)
|
| 2. |
|
4:47,18 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (4:53,22; 2.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:55,37 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:18,48 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:16,89 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,88 |
  |
2.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.06.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,98; 0.24%)
|
| 2. |
|
0:39,45 |
  |
Borac Grand Challenge |
Banja Luka |
29.06.2024 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,88; 3.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:28,68 |
  |
1.kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.04.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,53; 0.95%)
|
| 2. |
|
1:26,43 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,68; 2.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:09,88 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,62 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,58; 2.85%)
|
| 2. |
|
0:32,03 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,62; 4.96%)
|
| 3. |
|
0:32,21 |
  |
Borac Grand Challenge |
Banja Luka |
29.06.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:11,84 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:17,81 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:43,51 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,05; 10.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:40,96 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|