event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
2:17,60 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
-  |
(relay) |
|
| 2. |
|
0:32,53 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,19; 5.1%)
|
| 3. |
|
0:32,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:32,53; 0.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:11,67 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:17,33; 7.89%)
|
| 2. |
|
1:10,73 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,67; 1.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:31,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (2:41,24; 6.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:33,01 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:10,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (5:33,01; 7.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:45,11 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:48,92; 8.44%)
|
| 2. |
|
0:45,51 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
6. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:40,07 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (2:13,32; 33.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:25,67 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (4:23,97; 28.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:35,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,41; 10.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:21,04 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:41,38; 25.09%)
|
| 2. |
|
1:20,67 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,04; 0.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:41,34 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
25. |
(heats) |
   os.rek. (0:42,17; 2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
3:09,63 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
3:00,41 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (3:09,72; 5.16%)
|
| 2. |
|
2:59,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (3:00,41; 0.73%)
|