event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:32,25 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
23. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:08,06 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
6. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:06,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:07,94; 2.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:24,98 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:26,63; 1.13%)
|
| 2. |
|
2:21,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (2:24,98; 2.57%)
|
| 3. |
|
2:24,58 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (2:24,98; 0.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:06,98 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
5:03,41 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (5:03,84; 0.14%)
|
| 3. |
|
4:57,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (5:03,41; 2.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:44,25 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:22,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (10:44,25; 3.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:25,05 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
24. |
(heats) |
   os.rek. (3:55,95; 15.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:34,44 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
4. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:21,25 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
12. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:23,25 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
11. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:51,00 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (2:53,93; 1.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:50,18 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
2:44,76 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:44,76; 0%)
|
| 3. |
|
2:42,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (2:44,76; 1.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:55,57 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:39,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (5:55,57; 4.74%)
|