disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,84 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,96; 0.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,05 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,27; 0.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:17,21 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,60; 2.47%)
|
| 2. |
|
2:20,98 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
-  |
(štafeta) |
|
| 3. |
|
2:18,83 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:46,86 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (4:55,47; 3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:38,49 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,23; 14.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:31,19 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:31,35 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,19 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
4. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:31,23 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:32,28 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,45; 0.52%)
|
| 2. |
|
0:32,75 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 3. |
|
0:34,40 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:32,71 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
2. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:33,13 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:12,25 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:11,14 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
| 3. |
|
1:09,29 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,45; 1.67%)
|
| 4. |
|
1:10,55 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:10,81 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:27,39 |
  |
Memorial Ante Lambaša |
Beograd |
24.02.2024 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,57; 2.83%)
|
| 2. |
|
2:27,71 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:31,57; 2.61%)
|
| 3. |
|
2:29,84 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
28.03.2024 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:33,02 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
2. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:33,42 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
3. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:29,35 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:32,00 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,44; 2.26%)
|
| 2. |
|
2:33,45 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:33,29 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
01.06.2024 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:25,44 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:29,39; 1.21%)
|