disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:38,32 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,35; 15.73%)
|
| 2. |
|
0:38,39 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
29. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:38,31 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
68. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,32; 0.02%)
|
| 4. |
|
0:39,28 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
23. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:26,33 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,24; 14.95%)
|
| 2. |
|
1:26,08 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,33; 0.29%)
|
| 3. |
|
1:26,92 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
06.07.2019 |
25. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:13,23 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,44; 13.56%)
|
| 2. |
|
3:02,93 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
19.06.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,23; 5.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:47,79 |
  |
6. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
01.06.2019 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,51; 9.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:45,68 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,58; 30.42%)
|
| 2. |
|
0:46,64 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
26. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:44,83 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,05; 13.87%)
|
| 2. |
|
0:44,91 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:45,86 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:37,03 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,23; 10.51%)
|
| 2. |
|
1:36,36 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,03; 0.69%)
|
| 3. |
|
1:38,58 |
  |
MM Primorje - Sv. Vid |
Reka/Rijeka |
09.06.2019 |
14. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:36,00 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,36; 0.37%)
|
| 5. |
|
1:38,87 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
29.06.2019 |
13. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:37,18 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
06.07.2019 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:25,77 |
  |
6. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
01.06.2019 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:36,38 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
24.04.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:48,80; 5.73%)
|
| 2. |
|
3:28,93 |
  |
Memorial Jožeta Rebca |
Radovljica |
25.05.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,38; 3.56%)
|