event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:30,94 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,00; 6.65%)
|
| 2. |
|
0:30,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,94; 3.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:08,86 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (1:15,55; 9.71%)
|
| 2. |
|
1:09,05 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (1:15,55; 9.41%)
|
| 3. |
|
1:09,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
29. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:30,96 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (2:51,05; 13.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:35,90 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (6:01,99; 7.76%)
|
| 2. |
|
5:13,11 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (5:35,90; 7.27%)
|
| 3. |
|
5:25,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
26. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:59,69 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (12:13,76; 11.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:40,67 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
4. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:41,01 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
5. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:40,76 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
17. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:32,59 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (1:33,87; 1.38%)
|
| 2. |
|
1:31,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (1:32,59; 0.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:16,94 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
18. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:39,20 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
24. |
(heats) |
   os.rek. (0:40,80; 4.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
3:32,09 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:39,71 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
24. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,75; 0.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:21,91 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (1:24,26; 2.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:57,93 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (3:04,86; 3.89%)
|
| 2. |
|
2:54,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
19. |
(heats) |
   os.rek. (2:57,93; 1.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
6:09,41 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (6:29,78; 5.51%)
|