disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,28 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,72; 4.08%)
|
| 2. |
|
0:34,89 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,28; 1.11%)
|
| 3. |
|
0:34,47 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,89; 1.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:19,81 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,24; 11.81%)
|
| 2. |
|
1:16,32 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,81; 4.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:49,13 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,66; 4.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:05,88 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:51,95 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (6:05,88; 3.95%)
|
| 3. |
|
5:49,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (5:51,95; 0.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:44,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,94; 4.45%)
|
| 2. |
|
0:45,00 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:43,34 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,94; 3.69%)
|
| 4. |
|
0:44,21 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:44,94; 1.65%)
|
| 5. |
|
0:42,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,34; 1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:38,11 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,42; 0.31%)
|
| 2. |
|
1:37,51 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,11; 0.61%)
|
| 3. |
|
1:35,27 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,51; 2.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:24,54 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,07; 3.68%)
|
| 2. |
|
3:21,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,54; 1.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:41,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,72; 1.23%)
|
| 2. |
|
0:38,84 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,21; 6.1%)
|
| 3. |
|
0:36,96 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,84; 5.08%)
|
| 4. |
|
0:37,54 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:37,69 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:35,06 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,69; 2.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:42,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,97; 4.94%)
|
| 2. |
|
0:44,99 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
17. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:41,30 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,85; 3.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:29,44 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,62; 8.02%)
|
| 2. |
|
1:31,02 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:16,32 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,03; 8.51%)
|
| 2. |
|
3:11,44 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,32; 2.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:35,01 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:26,53 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,45; 6.84%)
|
| 3. |
|
1:24,41 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,53; 2.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:00,43 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,63; 16.73%)
|